کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2016-05-27 ساعت 22:29)mohammad1980 نوشته:  
(2016-05-27 ساعت 14:29)j@vad نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 19:55)@seattel@ نوشته:  با سلام

مدتیه یه سوال فکرم رو مشغول کرده. آیا امکان تقلب در قرعه کشی گرین کارت هست.

مثلا فرض کنید اسم من shahram asadi  هست. حالا  در هر بار ثبت نام فقط روی اسم و فامیل مانور بدم . به این صورت که هر بار یک حرف رو ننویسم و یا اشتباه بنویسم مثلا sahram asadi, shhram asadi ,....... حالا سایر موارد رو مثل سال تولد و ... دست نزنم. اینطوری حداقل 20 تا کیس نامبر می تونم ایجاد کنم( شایدم 40 تا ) و وقت پر کردن فرم 260 و سایر مراحل اسم درست رو وارد کنم.

نمی دونم چرا حس می کنم هر سال تعدادی از قبول شده ها از این روش استفاده کردن .
دوستان در این رابطه کسی نظری نداره!؟

اولین فـیـلـتــر مربوط به مقایسه تصاویر هست. برای همین روی تصاویر ارسالی این قدر حساس هستند که دقیقا بر اساس ضوابط باشد . احتمالا تصاویری که خیلی درصد شباهت بالایی داشته باشند به صورت دستی چک می شوند . سالهای گذشته بعضی دوستان همچین مواردی رو تست کرده بودند و که البته موقع چک نتایج میزد اطلاعات رو اشتباه وارد کردین . یعنی احتمالا از قرعه کشی حذف شده بودند و شرکت داده نشده بودند .

داخل شمارش معکوس سال 2017یکی از شرکت کننده ها 450 بار با اسم ها و عکس های مختلف شرکت کرده بود که در نهایت هیچ کدوم از این 450 کیس قبولی نداشت.
اسم هارو عوض کرده بوده که مثلا بعد از قبولی بره اسمش رو عوض کنه و ویزارو بگیره !
1روز طول کشیده بود که نتایج این 450 کیس رو چک کنه فقط Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 18:29)mohammad1980 نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 09:06)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-22 ساعت 19:26)Mehrad1981 نوشته:  سلام، وقت دوستان بخیر، من هم امسال برنده شدم ولی متاسفانه همسرم به دلیل کارش تا 2 سال دیگه نمیتونه مرخصی بیشتر از 2 روز پشت سرهم بگیره به همین دلیل نمیتونه با من برای مصاحبه بیاد (انشالله بعد از 2 سال براش اقدام میکنم). حالا سوال اینه که باید فرم ‎ds-260‎ هم برای ایشون تکمیل بشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز اگر در موقع ثبت نام لاتاری اسم همسرتون در فرم ثبت نام  اولیه باشه باید حتما باهاتون بیان مصاحبه وگر نه شما نمیتونید برید و ریجکت میشید. و توصیه میکنم خرج اضافه نکنید برید مصاحبه چون هیچ فایده نداره و ریجکت میشید. فرم 260 که جای خود داره.

سلام
لطفا دوستان را به اشتباه راهنمایی نکنید. یکی از بستگان من سال گذشته همین مشکل رو داشت و شوهرشون به دلیل کارش نمی توانست برای مصاحبه برود. یادم هست  که کارهاشون رو داده بودند کسی انجام می داد اون شخص هم براشون ترتیبی داد که فقط برنده به همراه بچه ها رفتن و شوهرشون نرفت برای مصاحبه . اتفاقا خانم و بچه ها ویزای یک ضرب گرفتن .

من اشتباه راهنمایی نکردم. حرفها و تجربیات دوستانی که در همین سایت هست رو منتقل کردم. و همچین کیس هایی که اگر کسی از همراهان نرفته باشه مصاحبه رو همه نوشتند که نمیشه. لطفا مطالعه کنید سایت رو بعدا اظهار نظر بفرمایید که اشتباه راهنمایی نکنید.
بنده از خودم در نیاوردم این حرف هارو.
در ثانی همه اینجا تجربه هاشون رو میگن. کاری به استثنا ندارن. در نهایت هرکسی باید خودش تصمیم بگیره که چی کاره بهتره با توجه به شرایطش.
هر کیسی شرایط خودش رو داره و نمیشه همه رو با هم مقایسه کرد. در همه جا استثنا وجود داره.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 09:49)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-25 ساعت 18:29)mohammad1980 نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 09:06)Lilimamali نوشته:  دوست عزیز اگر در موقع ثبت نام لاتاری اسم همسرتون در فرم ثبت نام  اولیه باشه باید حتما باهاتون بیان مصاحبه وگر نه شما نمیتونید برید و ریجکت میشید. و توصیه میکنم خرج اضافه نکنید برید مصاحبه چون هیچ فایده نداره و ریجکت میشید. فرم 260 که جای خود داره.

سلام
لطفا دوستان را به اشتباه راهنمایی نکنید. یکی از بستگان من سال گذشته همین مشکل رو داشت و شوهرشون به دلیل کارش نمی توانست برای مصاحبه برود. یادم هست  که کارهاشون رو داده بودند کسی انجام می داد اون شخص هم براشون ترتیبی داد که فقط برنده به همراه بچه ها رفتن و شوهرشون نرفت برای مصاحبه . اتفاقا خانم و بچه ها ویزای یک ضرب گرفتن .

من اشتباه راهنمایی نکردم. حرفها و تجربیات دوستانی که در همین سایت هست رو منتقل کردم. و همچین کیس هایی که اگر کسی از همراهان نرفته باشه مصاحبه رو همه نوشتند که نمیشه. لطفا مطالعه کنید سایت رو بعدا اظهار نظر بفرمایید که اشتباه راهنمایی نکنید.
در ثانی همه اینجا  تجربه هاشون رو میگن. کاری به استثنا ندارن. در نهایت هرکسی باید خودش تصمیم بگیره که چی کاره بهتره با توجه به شرایطش.
هر کیسی شرایط خودش رو داره و نمیشه همه رو با هم مقایسه کرد. در همه جا استثنا وجود داره.

شما خیلی راحت به ایشون دارید می گین کیستون ریجکت میشه اونم بدونه هیج رفرنسی . فقط از روی حرفهای دوستان دیگه!!!! خیلی از اطلاعاتی که در این سایت می بینید نقل هست از شنیده ها . مثل همین اطلاعاتی که شما دارید الان ارائه می کنید منبع شما از نوشته های دوستان دیگه هست که آنها هم می تونه به همین صورت باشه اظهار نظراتشون پس بی زحمت شما که می فرمایید استثنا وجود داره به ایشان نفرمایید که حتما باید همه اعضا باشند . چون حتما یعنی صد در صد!
محض اطلاع شما و سایر دوستان دیگه که این مشکل رو دارند و افرادی که فرمودند نمیشه .
متن زیر با رفرنس وبسایت وزارت خارجه آمریکا!!!!
If your spouse and/or qualified unmarried children will immigrate at a later date and travel separately from you, they are not required to participate in your interview. They will be scheduled for a separate interview appointment.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia
(2016-05-28 ساعت 12:56)mohammad1980 نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 09:49)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-25 ساعت 18:29)mohammad1980 نوشته:  سلام

در ثانی همه اینجا  تجربه هاشون رو میگن. کاری به استثنا ندارن. در نهایت هرکسی باید خودش تصمیم بگیره که چی کاره بهتره با توجه به شرایطش.

شما خیلی راحت به ایشون دارید می گین کیستون ریجکت میشه اونم بدونه هیج رفرنسی . فقط از روی حرفهای دوستان دیگه!!!! خیلی از اطلاعاتی که در این سایت می بینید نقل هست از شنیده ها . مثل همین اطلاعاتی که شما دارید الان ارائه می کنید منبع شما از نوشته های دوستان دیگه هست که آنها هم می تونه به همین صورت باشه اظهار نظراتشون پس بی زحمت شما که می فرمایید استثنا وجود داره به ایشان نفرمایید که حتما باید همه اعضا باشند . چون حتما یعنی صد در صد!
محض اطلاع شما و سایر دوستان دیگه که این مشکل رو دارند و افرادی که فرمودند نمیشه .
If your spouse and/or qualified unmarried children will immigrate at a later date and travel separately from you, they are not required to participate in your interview. They will be scheduled for a separate interview appointment.

اینجا هر کسی خودش تصمیم میگیره. این رفرنسی هم که شما اعلام کردید بستگی به خیلی چیزا داره و که بطور مثال و تا اون وقتی که ایشون بخوان برن مصاحبه ویزایی بمونه یا نه و و اینکه سهمیه ای باشه یا نه.
من نمیخوام کسی الکی هزینه کنه آخرش هم نشه. کسی هم که همچین مشکلی داره قطعا خودش باید تصمیم بگیره که کدوم کار درست هست! . نه حرف های من سند و دلیل هست که ایشون تصمیم بگیرن. نه حرف شما . هر کیس شرایط خاص خودشو داره. پس تصمیم گیرنده آخر خود شخص هست.
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 13:38)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 12:56)mohammad1980 نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 09:49)Lilimamali نوشته:  من اشتباه راهنمایی نکردم. حرفها و تجربیات دوستانی که در همین سایت هست رو منتقل کردم. و همچین کیس هایی که اگر کسی از همراهان نرفته باشه مصاحبه رو همه نوشتند که نمیشه. لطفا مطالعه کنید سایت رو بعدا اظهار نظر بفرمایید که اشتباه راهنمایی نکنید.

اینجا هر کسی خودش تصمیم میگیره. این رفرنسی هم که شما اعلام کردید بستگی به خیلی چیزا داره و که بطور مثال و تا اون وقتی که ایشون بخوان برن مصاحبه ویزایی بمونه یا نه و و اینکه سهمیه ای باشه یا نه.
من نمیخوام کسی الکی هزینه کنه آخرش هم نشه. کسی هم که همچین مشکلی داره قطعا خودش باید تصمیم بگیره که کدوم کار درست هست! . نه حرف های من سند و دلیل هست که ایشون تصمیم بگیرن. نه حرف شما . هر کیس شرایط خاص خودشو داره. پس تصمیم گیرنده آخر خود شخص هست.

ممنون توضیحات دلسوزانه و کاملتون !
موفق باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،
ممنون از دوستان عزیز (Mohamad 1980 , Lilimamali)،
Lilimamali عزیز، متشکرم چون با دیدن پاسخ اول شما، مجبور شدم بیشتر تحقیق کنم. Mohamad 1980 عزیز ممنونم از پیگیری هاتون. در واقع با توجه به پرس و جوهایی که کردم ظاهرا هنوز شانسی وجود داره و میتونم امیدوار باشم، هر چند هیچ کیسی تا لحظه آخر از قطعیت کامل برخوردار نیست. حالا ببینیم چی میشه، هر چی بشه راضی هستیم و خبرشو به اشتراک میزارم. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad1980 ، Lilimamali ، Ebrahimikia
با سلام خدمت دوستان . می خواسنم بدونم یعد از ارسال فرم DS160 چقدر طول میکشه که از طرف KCCجواب بیاید و تاریخ مصاحبه معلوم شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 11:33)am1591a نوشته:  با سلام خدمت دوستان . می خواسنم بدونم یعد از ارسال فرم DS160 چقدر طول میکشه که از طرف KCCجواب بیاید و تاریخ مصاحبه معلوم شود؟

دوست عزیز تا اونجایی که از تجربیات دوستان اینجا خوندم از اکتبر شروع میشه مصاحبه های 2017. و شما باید ویزا بولتن رو از مرداد و شهریور شروع کنیدنگاه کنید و هر وقت شماره کیستون کارنت شد نامه دومتون جایگزین نامه اول یعنی همون نامه قبولیتون میشه.
هیچ ایمیلی نمیزنن به شما. خودتون باید چک کنید.
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: am1591a
سلام خدمت دوستان عزيز
٣ سوال. واسم پيش آمده و از دوستان عزيزي كه اطلاعاتي در اين مورد دارن خواهش ميكنم به آن پاسخ دهند:
١) چنانچه بعد از اينكه در مصاحبه بگويند بايد چك ap. شويم و اين چك پيش از يك سال طول بكشه ، و از ماه سپتامبر سال آينده بگذره ، آيا امكان اينكه ويزا ندهند وجود دارد؟
٢) با توجه به مطالعه اي كه توي سايت داشتم ، براي ترجمه مدارك آيا بغير از مهر مترجم ، نيازي به تاييديه مهر دادگستري و وزارت امور خارجه هست؟(واسه سفارت آمريكا در انكارا)
٣) اگر مدارك را ترجمه كنيم ، تاريخ ترجمه آن حداكثر چقدر زمان اعتبار دارد؟(براس سفارت آمريكا در انكارا)
از اينكه جواب سوالاتم ميدهيد صميمانه سپاسگذارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 22:03)سحررر75 نوشته:  سلام من امسال برندہ شدم و حدود کیسم 7000 ھست میخواستم ببینم تقریبا کی واسہ مصاحبہ دعوت میشم ؟؟؟

سلام سحر جان. خیلی بهتون تبریک میگم. اگه با روند کارنتی های 2016 ای ها بگم مصاحبت میفته تو ماه جون (خرداد) ولی خوب سال های قبل تر باز فرق داشته. ولی در کل تقریبی خرداد یا تیر یا مرداد سال 96 فکر کنم زمان مصاحبتون باشه.
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 18:33)Mehrzad1355 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزيز
٣ سوال. واسم پيش آمده و از دوستان عزيزي كه اطلاعاتي در اين مورد دارن خواهش ميكنم به آن پاسخ دهند:
١) چنانچه بعد از اينكه در مصاحبه بگويند بايد چك ap. شويم و اين چك پيش از يك سال طول بكشه ، و از ماه سپتامبر سال آينده بگذره ، آيا امكان اينكه ويزا ندهند وجود دارد؟
٢) با توجه به مطالعه اي كه توي سايت داشتم ، براي ترجمه مدارك آيا بغير از مهر مترجم ، نيازي به تاييديه مهر دادگستري و وزارت امور خارجه هست؟(واسه سفارت آمريكا در انكارا)
٣) اگر مدارك را ترجمه كنيم ، تاريخ ترجمه آن  حداكثر چقدر زمان اعتبار دارد؟(براس سفارت آمريكا در انكارا)

سلام
1)بله. اگر از ماه سپتامبر بگذره و کلیر نشید متاسفانه ویزا به شخص تعلغ نمیگیره.
2) برای سفارت نیازی به تأییدیه دادگستری نیست ولی اگر در آمریکا بخواهید ادامه تحصیل بدهید نیاز به تأییدیه ی دادگستری هست.
3) برای ترجمه های مدارک تحصیلی چون قرار نیست تغییری در مدارک باشه اعتبارش دائمی است ولی در کل بهتره 1الی2 ماه قبل تر از روز مصاحبه مدارکتون رو ترجمه کنید.
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: Mehrzad1355
(2016-06-03 ساعت 00:53)marysa نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 18:33)Mehrzad1355 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزيز
٣) اگر مدارك را ترجمه كنيم ، تاريخ ترجمه آن  حداكثر چقدر زمان اعتبار دارد؟(براس سفارت آمريكا در انكارا)

سلام
1)بله. اگر از ماه سپتامبر بگذره و کلیر نشید متاسفانه ویزا به شخص تعلغ نمیگیره.
2) برای سفارت نیازی به تأییدیه دادگستری نیست ولی اگر در آمریکا بخواهید ادامه تحصیل بدهید نیاز به تأییدیه ی دادگستری هست.
3) برای ترجمه های مدارک تحصیلی چون قرار نیست تغییری در مدارک باشه اعتبارش دائمی است ولی در کل بهتره 1الی2 ماه قبل تر از روز مصاحبه مدارکتون رو ترجمه کنید.

سپاسگذار از لطف شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان عزيز
من خانمم برنده لاتاري ميباشد وآخرين مدرك تحصيلي ايشان كارداني رشته مامايي ميباشد، با ٦ سال سابقه كار در بيمارستان خصوصي.
در فرم ds-260 من فقط آخرين مدرك كارداني مامايي از فلان دانشگاه اسم بردم و بهمراه تاريخ شروع و پايان تحصيلاتش . مدرك كارداني بهمراه ريز نمرات هم دارم . لذا من اشاره اي به ١٢ سال دپيلم ايشان نكردم، در صورتي كه مدرك پيش دانشگاهي ايشان بهمراه ريز نمرات هم دارم.

حال سوال اينجاست آيا نيازي به انلاك كردن فرم ds-260 هست كه در آن در پيش دانشگاهي را اضافه كنيم؟
يا اينكه اگر موقع مصاحبه ريزنمرات پيش دانشگاهي بهمراه ريز نمرات كارداني از دانشگاه ببريم مشكلي پيش نمي آيد؟
ممنون ميشم اگر بتونيد مرا راهنمايي كنيد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به هم دوستان يك سوال داشتم ميخواستم ببينم نامه دوم كه دعوت به مصاحبه هستش براي كسي اومده يا نه؟ چون من ٢٠ روز پيش فرم ٢٦٠ رو پر كردم ولي نامه دوم براي من ارسال نشده ممنون از پاسختون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-04 ساعت 12:51)hamidgoldozian نوشته:  سلام به هم دوستان يك سوال داشتم ميخواستم ببينم نامه دوم كه دعوت به مصاحبه هستش براي كسي اومده يا نه؟ چون من ٢٠ روز پيش فرم ٢٦٠ رو پر كردم ولي نامه دوم براي من ارسال نشده ممنون از پاسختون

سلام دوست عزیز

نامه ی دوم تا زمانی که کارنتی ها مشخص نشه جایگزین نمیشه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان