کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
(2016-10-20 ساعت 16:52)amir_NB نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 15:07)samane1363 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 09:13)dvb3000 نوشته:  دست عزیز
چون ملاک ثبت نام وضعیت حال  متقاضی هست و تاکید صریح شده دیپلم 12 ساله داشته باشند

1. پدرت اگر شاغل هست باید بیبنی آیا مدارک سوابق کارش مورد قبول Onet  هست یا نه

2. راه دیگه اینه پدرت دانشگاه ثبت نام کنه ( قبل از اعلام نتایج) چون تاریخ ثبت نام تو نامه سفارت درج میشه اگر بعد از ثبت نام باشه آفیسر ایراد میگیره
البته دانشگاه آزاد یا دولتی ( چون از راه دور و این چیزا رو قبول ندارند )

اگر مادرتان قبول شد هم به همین صورت هست

ببین آیا شرایط رو دارن یا نه ( هر کسی پدر و مادرش بهتر از هر کس دیگه ای میشناسه ) تا اگر قبول شدن حق کسی ضایع نشه

بنظرم میتونن الان برن و تو دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنن, و واسه ترم مهر همین امسال پرونده تشکیل بدن و درسشون رو هم شروع کنند
در واقع از ابتدای مهر هم دانشجو محسوب میشن این افراد

دوستان از شما بسیار تشکر میکنم.من یه جایی خوندم که میگفت اگر دوترم کاردانی خوندید میتونید ثبت نام کنید به نظرتون این درسته؟پس پدرم شامل حالش میشه؟

دوست عزیز شرایط لازم برای شرکت در لاتاری داشتن 12 سال مدرک تحصیلی یا 2 سال سابقه کار مورد تایید آمریکا هست

اگر پدر شما مجموعا 12 سال تحصیل رو داشته باشه میتونه ثبت نام کنه
دیپلم نظام قدیم 11 سال + کاردانی 1 سال ( دانشگاه آزاد یا دولتی ) = 12 سال

از طریق ثابقه کار هم که دیگه بحثش جداست و نیازی به کاردانی خوندن نداره
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: amir_NB ، نسل سوخته
(2016-10-20 ساعت 17:35)kkr200 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 16:52)amir_NB نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 15:07)samane1363 نوشته:  بنظرم میتونن الان برن و تو دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنن, و واسه ترم مهر همین امسال پرونده تشکیل بدن و درسشون رو هم شروع کنند
در واقع از ابتدای مهر هم دانشجو محسوب میشن این افراد

دوستان از شما بسیار تشکر میکنم.من یه جایی خوندم که میگفت اگر دوترم کاردانی خوندید میتونید ثبت نام کنید به نظرتون این درسته؟پس پدرم شامل حالش میشه؟

دوست عزیز شرایط لازم برای شرکت در لاتاری داشتن 12 سال مدرک تحصیلی یا 2 سال سابقه کار مورد تایید آمریکا هست

برای 1 سال کاردانی پدر شما باید حداقل 30 واحد درسی پاس کرده باشد
بهتر از طریق سوابق شغلی پیگیری کنید.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: amir_NB ، نسل سوخته
سلام به همه دوستان مهاجرسرا، خیلی خوشحال شدم که این تاپیک جدید رو امروز دیدم، و جمع شدن دوباره و شور و هیجان، این لاتاری اگر هیچی نداشته باشه و قبولی هم توش نباشه، اما یک دوران خوب و استرس شیرینی داره که خالی از لطف نیست، به امید قبولی همه شما در این دوره
توکل به خدا ما هم امروز ثبت میکنیم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: kkr200 ، copol ، dv2017 ، alirezanz ، Tero.guy ، نسل سوخته
(2016-10-17 ساعت 11:32)hosseinr69 نوشته:  سلام يه سوال داشتم. دوستان عكس خانوم ها اگر با رو سري يا مقنعه باشه اشكال داره؟؟ حتمي بايد بي حجاب باشه؟؟

نخیر میتونن با حجاب هم باشن، حتما نباید بی حجاب باشن، در فرمت و مشخصاتی که برای قبولی عکس گذاشته بودن خانم با حجاب هم در کنار بقیه عکسها بود
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 18:29)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 17:35)kkr200 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 16:52)amir_NB نوشته:  دوستان از شما بسیار تشکر میکنم.من یه جایی خوندم که میگفت اگر دوترم کاردانی خوندید میتونید ثبت نام کنید به نظرتون این درسته؟پس پدرم شامل حالش میشه؟

سوتی دادم که ثابقه؟ Big Grin
تشکر کنندگان: copol ، alirezanz
(2016-10-21 ساعت 02:54)kkr200 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 18:29)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 17:35)kkr200 نوشته:  دوست عزیز شرایط لازم برای شرکت در لاتاری داشتن 12 سال مدرک تحصیلی یا 2 سال سابقه کار مورد تایید آمریکا هست

سوتی دادم که ثابقه؟  Big Grin

سلام به همگی.مهم نیتتون هست که کمک کردنه واونم قابل احترامه.دم شماگرم وسرتون سلامت.سپاس
تشکر کنندگان: kkr200 ، alirezanz ، dv2017
دوستان و اساتید گرانقدر یه سوال دارم, لطفا نظراتتون رو دریق نفرمایید

اگه فرض رو بر این بگیریم که احتمال قبولی با مدرک لیسانس بیشتر از فوق لیسانسه و از اونجایی که احتمال چک مراحل اداری خوردن برای لیسانس کمتره, حالا اگه موقع ثبت نام کسی که مدرک فوق داره بزنه لیسانس دارم و قبولم بشه و تو مراحل بعدی هم اسمی از فوقش نیاره, ایا سفارت متوجه مدرک بالاتر ایشون میشه ؟ این مورد میتونی باعث ریجکتی بشه به دلیل پنهان کاری ؟
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: kkr200 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-10-21 ساعت 07:49)sheghi نوشته:  دوستان و اساتید گرانقدر یه سوال دارم, لطفا نظراتتون رو دریق نفرمایید

اگه فرض رو بر این بگیریم که احتمال قبولی با مدرک لیسانس بیشتر از فوق لیسانسه و از اونجایی که احتمال چک مراحل اداری خوردن برای لیسانس کمتره, حالا اگه موقع ثبت نام کسی که مدرک فوق داره بزنه لیسانس دارم و قبولم بشه و تو مراحل بعدی هم اسمی از فوقش نیاره, ایا سفارت متوجه مدرک بالاتر ایشون میشه ؟ این مورد میتونی باعث ریجکتی بشه به دلیل پنهان کاری ؟

سلام

نه متوجه نمیشن چون فقط اون اطلاعاتی که شما تو فرم 260 میدید بهشون رو دارن و به هیچ داده ای از داخل ایران دسترسی ندارن
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: copol ، sheghi ، نسل سوخته
(2016-10-21 ساعت 07:49)sheghi نوشته:  دوستان و اساتید گرانقدر یه سوال دارم, لطفا نظراتتون رو دریق نفرمایید

در مورد این پروسه ها هیچ کس 100 در صد نمیتونه نظر بده
ولی میشه تا حدودی حدس زد با توجه به این که از اطلاعات داخل کشور دیتابیسی ندارن پس نمیتونن از اطلاعاتی که ارائه نمیدین مطلع شن
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، sheghi ، alirezanz ، نسل سوخته
[عکس: jgfk_qc5h7pmprkssgc8.jpg]

دردت بخوره تو سر اون سیرابی ای که به علت ثبت نام فله ای لاتاری دارن الان تو خاک پاک آمریکا نفس میکشن و ...

ایرانی و غیر ایرانی هم نداره
 Big Grin
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: kkr200 ، mehre cyrus ، copol ، dv2017 ، elinn ، alirezanz ، نسل سوخته ، Azarakhsh43
Game 
(2016-10-21 ساعت 03:31)copol نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 02:54)kkr200 نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 18:29)dvb3000 نوشته:  برای 1 سال کاردانی پدر شما باید حداقل 30 واحد درسی پاس کرده باشد

سوتی دادم که ثابقه؟  Big Grin

سلام به همگی.مهم نیتتون هست که کمک کردنه واونم قابل احترامه.دم شماگرم وسرتون سلامت.سپاس

سلام دوستان دستتون درد نکنه بسیار ممنونم که وقتتونو برام گذاشتین.سوتی مهم نیست بابا منم همین طوریم!!!!
تشکر کنندگان: kkr200 ، copol ، alirezanz
(2016-10-21 ساعت 13:18)dvb3000 نوشته:  
[عکس: jgfk_qc5h7pmprkssgc8.jpg]

دردت بخوره تو سر اون سیرابی ای که به علت ثبت نام فله ای لاتاری دارن الان تو خاک پاک آمریکا نفس میکشن و ...

ایرانی و غیر ایرانی هم نداره
 Big Grin

خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
آرزوی خوشبختی و موفیت برای همه آدمایی که این تیپی هستن...
تعدادشون اگه یه کم بیشتر بود دنیا وضعش این نبود
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، elinn ، alirezanz ، Azarakhsh43
(2016-10-21 ساعت 13:59)amir_NB نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 03:31)copol نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 02:54)kkr200 نوشته:  سوتی دادم که ثابقه؟  Big Grin

سلام دوستان دستتون درد نکنه بسیار ممنونم که وقتتونو برام گذاشتین.سوتی مهم نیست بابا منم همین طوریم!!!!

سلام دوست عزیز
کار خاصی نکردم، وظیفه بود
امیدوارم موفق باشین تو همه مراحل به خصوص لاتاری
تشکر کنندگان: amir_NB ، copol ، alirezanz
دوستان مگه برای ثبت نام شرایط سنی هست
دختر من متولد 15 فوریه 2016 هست
ایراد میگیره و میگه
You must enter a four digit birth year between 1881 and 2003 in the box.
پس یعنی نمیشه ثبت نامش کرد
تشکر کنندگان:
Wink 
موافقم
اگر زمانش کمتر از 1 سال باشه که دیگه معرکه است - مثلا هر 3 ماه Big Grin Big Grin Big Grin
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: alirezanz ، Tero.guy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان