کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه سوال کردند ما هم سوالی بپرسیم...
اینجانب نیازمند 10 ماه صبر جمیل بدون عذاب الیم هستم. آیا یاری کننده ای هست که یاریم کند؟
در غیر اینصورت اگر کسی هست که مقدار 10 میلیون دلار چرک دست اضافه آورده باشد لطفا اعلام موضع نماید.
اینجانب حدود سه ماه است که با دشمن فرضی مبارزه کرده و در حال عقب نشینی میباشم.
تشکر کنندگان:
یا یعقوب پیغمبر به نظر من با صبری که شما دارید در نزد خداوند از صابرین خواهید شد
تشکر کنندگان: payam_prz
سلام پیام جون
من و تو ته صفیم ولی صد در صد جفتمون می ریم مصاحبه .
اگر هم نرفتیم که نرفتیم دنیا که به آخر نمی رسه ولی با توجه به نیاز دولت آمریکا به من و شما حتماً می ریم .
ولی هر کار تو کردی به منم خبر بده
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
[پيام عزيز :سلام،اينروزها همه ماها شرايط يكسانى داريم.ولى اگر كمى به گذشته برگرديد ميبيند كه خدا آنقدر شما را دوست دارد كه هميشه بهترين ها را برايتان خسته است.
پس با آرامش خيال اين چند ماه را صبر كنيد نه با استرس.
اينها را من براى دل دارى خودم هم گفتم!!!
bita 2009AS 20900[/color][/size]
دير و زود داره سوخت و سوز نداره به علاوه صبر كردن نصيب هر كسي نمي شه .
mohammad_usa گفته: آرزوها دست یافتنی هستند اگر همت کنیم
مساله اینجاست که کارنت شدن شماره من به همت و چمران و صدر کردن وابسته نیست... فقط باید صبر کرد و دید.Big Grin

miladdangeer گفته: اگر هم نرفتیم که نرفتیم دنیا که به آخر نمی رسه
باور کن اگر نشه خودم دنیا رو به آخر میرسونم...
Wink

mahan گفته:ولی روزی که دعوت شدی برای مصاحبه شیرینی چی میدی؟
امم... بذار ببینم... یه دعوتنامه برای همه دوستان عزیزم در این سایت میفرستم همه بیان رستوران سارای جردن All you can eat اگر نکردم آخر نامردم. قبول؟Cool

hbita گفته: پس با آرامش خيال اين چند ماه را صبر كنيد نه با استرس.
استرس؟؟ با این واژه ناآشنام...Rolleyes

artistic76 عزیز هم گفته: صبر كردن نصيب هر كسي نمي شه .
آخ عزیزم امیدوارم تو هم مثل من طعم شیرین یک سال صبر و بی تکلیفی را بچشی و فیض ببری... راضی نیستم همه کیفش مال من تنها باشه به خدا...Tongue

مرسی از همه دوستان باحال که جوابهای دلگرم کننده میدن. راستشو بخواین این ماجرای آمریکا برای من همچین آش دهن سوزی هم نیست چون بیزینس من اینجا خوبه و از طرفی امکان مهاجرت به اروپا را هم دارم (البته با سختی). ولی چون به خاطر دختر کوچولوم تصمیم گرفتم از این دیوونه خونه برم، انگشت به.. نه .. یعنی حساب و کتاب زندگیم کمی تا قسمتی ابری شده...Smile
تشکر کنندگان:
artistic76 عزیز هم گفته: صبر كردن نصيب هر كسي نمي شه .
آخ عزیزم امیدوارم تو هم مثل من طعم شیرین یک سال صبر و بی تکلیفی را بچشی و فیض ببری... راضی نیستم همه کیفش مال من تنها باشه به خدا...

من هم مثل شما بايد صبر كنم.
تشکر کنندگان:
payam_prz عزیز چرا شما به سوئد نمیروید قانون مهاجرت سوئد تغییر کرده خیلی هم راحته فقط باید اونجا یک کارفرما داشته باشی بعد از 5 سال هم که اونجا بمونی پاس سوئدو میگیری انوقت برو امریکا یا هرجا که دوست داری برای تفریح یا تقاضای اقامت در امریکا بده چون شما در اونموقع شهروند سوئد هستید و احترام خاصی دارید
تشکر کنندگان:
محمد عزیز درسته که من میخوام برم ولی نه به هرجا و به هر قیمتی...
من در کشورهای اروپایی از فرانسه و کل کشورهای اسکاندیناوی (سوئد و فنلاند و دانمارک و...) بدم میاد. (رفتم و دیدم که میگم) تو این کشورها همیشه و تا چند نسل بعدت همیشه شهروند درجه دو هستی... منم آدمی نیستم که حاضر بشم این شرایطو قبول کنم. در ضمن من اهل کارمندی و زیر بار حرف زور کارفرما رفتن و هر روز صبح زود مثل سربازا از خواب بیدار شدن و مثل ربات زندگی کردن نیستم که نیستم. من کارم تولید و تجارته، و خیلی هم کارم را دوست دارم.
ولی عاشق اسپانیا، ایتالیا و یونانم (اسپانیا رو چند بار رفتم ولی بقیه رو نه، فقط شنیدم) و غیر از آب و هوا و طبیعتش، مردمشون نسخه UPgrade شده و متمدن خودمون هستن.
در ضمن تمام خانواده من و همسرم در انگلیس و آلمان هستن و ما برای مهاجرت به اونجا زیاد مشکلی نداریم ولی اقامت کجا و گرفتن پاسپورت کجا...
اینکه گفتی بعد از اینکه برم سوئد میتونم برم آمریکا، اشتباه میکنی، من برادرم پاس آلمانی داره و دندانپزشکه، چند ساله داره تو انگلیس کار میکنه، یکی دیگشون استاد فیزیک تو دانشگاه گوته آلمانه و و و و .... و لی اگر بخوان برن آمریکا، مثل همه اروپایی های دیگه باید برن تو فرودگاه، انگشت نگاری بشن، ویزای 1 تا 3 ماهه توریستی بگیرن و برگردن. قوانین مهاجرت به آمریکا برای اروپایی ها هم به همون سختی ما ایرانیهای تروریسته. پس فکر میکنی که به چه دلیلی این همه آدم از اروپا تو لاتاری شرکت میکنن؟ اگر به سادگی میتونستن با احترام برن که میرفتن...
ولی آمریکا کشوریه که از بچگی دلم میخواست اونجا باشم و تا دلتون بخواد اونجا دوستایی دارم که متخصص اینن که هی قند تو دل آدم آب کنن...
اگر آمریکا نشه، همون کاری را میکنم که داشتم قبلش میکردم، کانادا از طریق سرمایه گذاری (که توضیحشو قبلا دادم و شما هم زیرش جواب خاصی دادین)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان