کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
bibikhatoon نوشته: خیلی خیلی ازتون ممنونم ولی چه جوری می شه که فرم احتیاج به نوتارایز نداشته باشه؟؟؟؟

فرم هاي جديد نياز به نوترايز نداره اينم نمونش:

فایل‌های پیوست
.pdf   i-134.pdf (اندازه 113.23 KB / تعداد دانلود: 147)
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: Masoud
سلام, ممنون از راهنمایی های خوب همه دوستان
اگه امکان داره لینک فرمهای w2 و 1040 را مشخص کنید. با سپاس
(توکل داشته باشیم)
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا اگه کسی میدونه که اگر اسپانسر نداشته باشی باید چی کار کنی به من رو راهنمایی کنه .
تشکر کنندگان:
nedagorgani نوشته: سلام
لطفا اگه کسی میدونه که اگر اسپانسر نداشته باشی باید چی کار کنی به من رو راهنمایی کنه .

سلام
خلاصه بگم پدرت در میاد و شانست خیلی میاد پایین باید اسناد و مدارکی ارائه کنی که ثابت کنی هیچ هزینه ای رو رو دوش آمریکا نمی اندازی مثل حساب بانکی ، سند ملکی با ارزش و ...
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:

یک کم حوصله کنید و در انجمن 2008 و 2009 بگردید جواب مفصل به سوالتون پیدا می کنید. قبلا بچه ها در این مورد خیلی بحث کرده اند. از امکان جستجوی فروم هم می توانید استفاده کنید.
تشکر کنندگان: mohammad_usa
Masoud نوشته:

یک کم حوصله کنید و در انجمن 2008 و 2009 بگردید جواب مفصل به سوالتون پیدا می کنید. قبلا بچه ها در این مورد خیلی بحث کرده اند. از امکان جستجوی فروم هم می توانید استفاده کنید.

در تکمیل صحبت های مسعود عزیز می تونید به بحث شیرین اسپانسر مراجعه کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
منم مثل شما اسپانسر ندارم. قیدشو هم دیگه زدم.
دوستان کمی نبودند که اسپانسر نداشتن و ویزا هم گرفتن. من فکر می کنم, پول جور کردن خیلی راحت تر از پیدا کردن یه اسپانسر باشه که هیچ ایرادی تو کارش نباشه و ادا اطوار در نیاره. پس با خیال راحت برو حساب بانکیت رو یه جوری پر کن, به حرف کسایی هم که (از بابت نداشتن اسپانسر) دلتو خالی می کنن, گوش نده!
تشکر کنندگان:
سلام CHagrin

بابت اين همه اميدواري و دادن اعتماد به نفس از شما سپاسگزارم .چون من هم از كساني هستم كه سعي خودمو كردم ولي نتونستم اسپانسر پيدا كنم.و نمي خوام اين فرصتو به خاطر اينكه اسپانسر ندارم از دست بدم با اينكه مي دونم خيلي براي اونا مهمه ولي تمام سعي خودمو خواهم كرد تا افسرو راضي كنم كه من در آمريكا سربار دولت آمريكا نخواهم شد و حال كه ديدم نتونستم اسپانسر پيدا كنم مدارك ماليمو فرستادم وبعضي ها هم بهم گفتن هر چي مدرك تخصصي هم داري كه در ايران گذروندي روز مصاحبه اصل و ترجمه شدشو براي مصاحبه ببر تا نشون بدي كه يك نيروي كارآمد و فني هستي.

با اميد به اينكه همگي كساني كه در آرزوي مهاجرت به آمريكا هستند چه اونايي كه در تب و تاب قبل مصاحبه هستند وچه كساني كه در اميد برنده شدن در لاتاري پيش رو و لاتاريهاي آينده هستن به آرزوشون برسن.
تشکر کنندگان:
سلام
کسی میدونه بجای اسپانسر که نداریم چقدر باید پول تو حسابمون باشه ؟ مرسی
تشکر کنندگان:
Nedagorgani عزیز
من هم اسپانسر نداشتم. عزیزم یهکم حوصله کن و برگرد عقب و بخون به همه چی میرسی چون خود من بطور کامل توضیح دادم. حالا واسه اینکه دلت نشکنه و شرمنده که وقت زیادی ندارم چون سر کار هستم خلاصه خلاصه توی 2 آیتم برات توضیح میدم

1- حساب بانکی رو پر کن و یه پرینت موجودی بگیر. هر چی بیشتر بهتر
2- یه سند ملکی بنام و یا وکالتی داشته باش
اگر گذشته هارو خوندی و بازم متوجه نشدی شماره میدم بیشتر راهنماییت میکنم.
به حرف دوستانی که تجربه ای ندارن ولی متاسفانه تو دل دیگران رو خالی میکنن هم گوش نده عزیزم.
در پناه حضرت دوست
رزا
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
سلام آریو جان
همونطور که تو نامه دوم گفته باید توسط زن و شوهر هر دو امضا بشه.
متن نامه دوم رو دوباره اینجا میفرستم

فایل‌های پیوست
.doc   PACKET.DIVERSITY VISA INSTRUCTION.doc (اندازه 150 KB / تعداد دانلود: 103)
تشکر کنندگان:
سلام
من خیلی برام سخت هست که این مدارک رو بفرستم و باز همسر اسپانسزم امضا کنه. فکر می کنید اگر همین جوری ببرم چی میشه؟
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سلام
فکر کنم میتونی به اسپانسرت بگی امضا کنه و اصلش رو برای سفارت پست کنه و کپیش رو برات فکس کنه و یا اسکنش رو برات ایمیل کنه که با خودت به سفارت ببری.
اینطوری ریسک پست به ایران کمتره و سریعتر هم به سفارت میرسه.
بعدش میونی کپیش رو با خودت به سفارت ببری.
تشکر کنندگان:
arioo جان سلام:
من تا 2saat ِ ديگه پرواز دارم به دوبى.برادرام sponsere من شده و خانمش هم توى فرم امضا نداره و چون برادرِ من توى اين سالها sponser nafare3 ديگه هم شده گفت امضاء همسر زياد مهم نيست و مهم ميزنه درآمد اش است كه اگه بالا تر از ۵۰۰۰۰ دلار باشه كافيه.پس تا ۱ هفته هم صبر كن چون من يكشنبه مصاحبه دارم.
لطفا برام دعا كنيد.
مرسى،بى تا ۲۰۹۰۰
تشکر کنندگان:
به امید موفقیت
با دست پر برگردی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان