کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
سلام دوستان
ایا از کسانی که موفق شده اند ویزا بگیرند ایا فردی بوده که اسپانسرش مثل اسپانسر من و مریم سوشیال سکوریتی نامبر ننوشته بوده ؟واکنش افسر مصاحبه کننده به این موضوع چگونه بوده است؟
تشکر کنندگان:
سلام مریم خانوم...
بله همون هست البته شما یه I فکر کنم جا انداختی.من الان از سایت سفارت کپی پیست کردم.
این هست ایملش: abudhabiIV@state.gov
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اسپانسر من که اصلاً کپی سیتی زن شیپ برام نفرستاد گفت به ما اجازه نمیدن بفرستیمش!!!!!! Sad
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
اصلا کپی سیتیزن شیپ جز مدارک روز مصاحبه نیست.
راست گفته چون توی سیتیزن شیپشون نوشته حق هیچ گونه کپی کردن از سیتیزن شیپو ندارن.
تشکر کنندگان:
سلام آقا کامران
به شما هم توصیه میکنم حتماً به سفارت ایمیل بزنی و بپرسی...و بعد اینکه سفارت از شما گواهی سیتیزنشیپ اسپانسرت رو نمیخواد...برای آنکارا تو فرمش نوشته بود که از اسپانسر اینهارو میخواد:
َ1.affidavit support
2.برگه مالیاتی از سال اخیر اسپانسر (که توی این برگه بالا سمت راست شماره سوشال سکیوریتی رو نوشته)
3.پرینت حساب بانکی اسپانسر و یا گواهی سهام یا اوراق بها دار یا سند ملک یا هر چیزی که نشاندهنده تمکین مالی اسپانسرتون باشه
...
برای مدرک شماره 3 اسپانسر من یه پرینت از حساب بانکیش برام فرستاد که 10000$ هم موجودیش بود و معدل حسابش هم در طول سال 4000$ بود...کارم ok شد و افسر مصاحبه کننده بهم گفت:your documents are complete and fine
البته خیلیها ممکن هست بگن که سفارت 2 تا مدرک اول براش خیلی مهم هست نه 3 تا ولی تو فرمی که از سفارت برای من فرستاده بودند به وضوح این مدارک رو خواسته بود ....اگه کسی مایل بود متن کامل انگلیسی فرم سفارت در این مورد رو میتونم اینجا بنویسم.
موفق باشید...ایشالا هممون آمریکا همدیگر رو ببینیم...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
تو لیست مدارک من، برگه های مالیاتی 3 سال گذشته رو خواسته و اسپانسر من فقط مدارک 2 سال گذشته رو فرستاده، سخت میگیرن؟

تشکر کنندگان:
سلام azi،
اسپانسر باید 3 فرم سال مالیات پرداخت کرده رو بفرسته؟ برای من 2 سال 2006 و 2007 رو فرستاده...مدارکم ناقص حساب میشه؟ Sad

تشکر کنندگان:
farshadz نوشته: اسپانسر باید 3 فرم سال مالیات پرداخت کرده رو بفرسته؟ برای من 2 سال 2006 و 2007 رو فرستاده...مدارکم ناقص حساب میشه؟ Sad

خیر. فرم های مالیات پرداخت کرده برای آخرین سال هم کفایت می کند.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
farshadz نوشته: تو لیست مدارک من، برگه های مالیاتی 3 سال گذشته رو خواسته و اسپانسر من فقط مدارک 2 سال گذشته رو فرستاده، سخت میگیرن؟

یعنی 2006-2007 رو برات فرستاده؟خیر مشکلی نیست باز با تجربه ها هم نظری بدن.
تشکر کنندگان:
سلام
من هم به اسپانسرم گفتم و فقط برای سال 2007 رو داده.
راستی فرم i-134که اسپانسرم برام فرستاده از این جدیداست که نوترایز لازم نداره که من توی www.travel.govخوندم نوترایز لازم نداره.حالا قبول میکنن?
این pdfe همون i-134جدیدست
تشکر کنندگان:
http://www.uscis.gov/files/form/I-134.pdf
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
که من همین جا خوندم
تشکر کنندگان:
به kcc ایمیل زدم که اینو جواب داد حالا به سفارت ابوظبی هم زدم که هنوز جواب ندادن.اصلا نمیدمنم تا وقتی که case numberamکارنت نشه ابوظبی جوابمو میده یا نه؟
نامه خودم به kccو جوابش:

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.

Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

From: maryam kouhzai [mailto:mk_gole@yahoo.com]
Sent: Saturday, January 03, 2009 5:20 AM
To: KCC DV
Subject:
name:fXXXXX kXXXXX
number of case:2009AS12XXX
date of birth:XX/XX/1988

Gretting
my sponser sent to me the forms,but for form i-134 he didnt notarized it because it is the new version of afiidative sopport,that i saw at travel.gov.state that to fill this new form it needs to be sowrn or affirmed by USCIS officer by o noatry public.In this case i want to know that do you accept this new vwersion of forms or not?In my forms my sponser swear that the information are true.
any way do you accept this form with out notarizad or nat?
isent the file of I-134 with pdf forms for you
thank you
تشکر کنندگان:
مریم خانوم
تو این لینکی که شما گذاشتید یعنی:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
در قسمت where to file نوشته:
it needs to be sworn to or affirmed by a USCIS Officer at any USCIS Office, by a notary public, or other official authorized to administer oaths for general purposes.
یعنی حتماً باید فرم نوترایز بشه...اگه لینک دیگه دارید که نوشته نمیخواد نوتورایز بشه آدرسش رو اینجا بزارید
موفق باشی
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا اسپانسر باید پرینت حاب بانکیش رو هم برام بفرسته؟ و همینطور کپی سیتیزن شیپ؟

من توی ابوظبی مصاحبه دارم ظاهراً بچه ها می گن پرینت حسابشو می خوان ولی کپی سیتیزن شیپ
رو اسپانسرم گفت نمی تونه برام بفرسته!!
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان