کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن کار
سلام بچه ها این پیام رو نمیدونستم کجا بذارم که همه ببینن، امیدوارم اینجا جای درستش باشه
کسانی که ساکن ایالت ویرجینیا، شهر الکساندریا هستن و دنبال کار حوالی محله kingstowne میگردن، یه رستوران ایرانی هست که صندوقدار میخواد، اونایی که مایل هستن پیام خصوصی بذارن لطفا
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
پاسخ
تشکر کنندگان: Leila Amricaie ، m.memari
با تشکر از اطلاعات خوبتون
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان كساني كه در هيوستون هستندوگواهينامه تگزاس رو دارند و دنبال كار ميگردن و زبانشون خوب نيست و فعلا دنبال كار موقت هستندميتونن به من ايميل بزنن من خودم اينجا كار ميكنم مراحل استخدام دو روز بيشتر طول نميكشه
كار توي ولت پاركينگ بيمارستان پنج روز در هفته دوشنبه الي جمعه حقوق ماهينانه حدود 1500 دلار به غير از تيپ مشتريها ميتونيدحدودا روزي دو ساعت هم اضافه كاري هم بمونيد خيابان Holcombe
پاسخ
تشکر کنندگان: mpas89 ، m.memari
(2015-09-01 ساعت 07:21)abdi نوشته:  سلام دوستان كساني كه در هيوستون هستندوگواهينامه تگزاس رو دارند و دنبال كار ميگردن و زبانشون خوب نيست و فعلا دنبال كار موقت هستندميتونن به من ايميل بزنن من خودم اينجا كار ميكنم مراحل استخدام دو روز بيشتر طول نميكشه
كار توي ولت پاركينگ بيمارستان پنج روز در هفته دوشنبه الي جمعه حقوق ماهينانه حدود 1500دلار به غير از تيپ مشتريها ميتونيدحدودا روزي دو ساعت هم اضافه كاري بمونيد خيابان Holcomb
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-01 ساعت 07:28)abdi نوشته:  
(2015-09-01 ساعت 07:21)abdi نوشته:  سلام دوستان كساني كه در هيوستون هستندوگواهينامه تگزاس رو دارند و دنبال كار ميگردن و زبانشون خوب نيست و فعلا دنبال كار موقت هستندميتونن به من ايميل بزنن من خودم اينجا كار ميكنم مراحل استخدام دو روز بيشتر طول نميكشه
كار توي ولت پاركينگ بيمارستان پنج روز در هفته دوشنبه الي جمعه حقوق ماهينانه حدود 1500دلار به غير از تيپ مشتريها ميتونيدحدودا روزي دو ساعت هم اضافه كاري بمونيد خيابان Holcomb
سلام من هیوستون هستم و گواهی نامه دارم اینم شماره من .
3464019717.
پاسخ
تشکر کنندگان: RobertCloub
سلام. كسي ايا ميتونه براي پيدا كردن كارفرماي مرتبط با رشته مواد و متالو‍ژي يه راهنمايي به من بكنه كه چطوري يه كارفرما پيدا كنم؟برا EB2 ميخوام.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من چند روز آمدم آتلانتا سمت سندی اسپرینگ و شدیدا دنبال کار میگردم کسی میتونه کمکم کنه
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه در آمریکا بدنبال شغل مناسب هستید، عضویت در شبکه کاریابی "لینکدین" را از یاد نبرید.

اين سايتا هم واسه كاريابي بدردتون مي خوره:

http://www.indeed.com

http://www.iitjobs.com

http://seeker.dice.com

http://www.jobs.net

http://www.jobopenings.net

http://www.laborrights.org
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، sib 24 ، sheghi ، milad_magnet ، nassiiim
سلام به همه دوستان مهاجرسرا

من و همسرم یک ماه مهاجرت کردیم به آمریکا
در مورد شغل می خوام بدونم کسی با مدرک مهندسی از تهران ، اینجا کار مرتبط پیدا کرده؟
باید حتما مدرکی از آمریکا بگیریم؟
ما تو این مدت ۱۰ـ۱۵ تا کمپانی اپلای کردیم اما نتیجه نگرفتیم
اگر تجربه ای دارین ممنون میشم اینجا به اشتراک بزارید
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. لطفا اگر درباره کاردرحیطه روانشناسی ومشاوره اطلاعاتی دارین یاروانشناس ایرانی میشناسین به من اطلاع بدین ممنونم
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من كلي فرم فروشگاه هاي بزرگ مثل Costco,Target, maycy's, living spaces و ... رو پركردم ولي هيچ جواب مثبتي نگرفتم.
ميتونه دليلش اين باشه كه تحصيلاتم رو ليسانس زدم؟
با اينكه همه به من گفتند كه الان كه نزديك كريسمس هست كار زياده

پاسخ
(2016-11-10 ساعت 09:39)شاپرک نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا

من و همسرم یک ماه مهاجرت کردیم به آمریکا
در مورد شغل می خوام بدونم کسی با مدرک مهندسی از تهران ، اینجا کار مرتبط پیدا کرده؟
باید حتما مدرکی از آمریکا بگیریم؟
ما تو این مدت ۱۰ـ۱۵ تا کمپانی اپلای کردیم اما نتیجه نگرفتیم
اگر تجربه ای دارین ممنون میشم اینجا به اشتراک بزارید

سلام
اینجا خوشبختانه مدرک مهندسی ایران رو قبول دارن. و شما میتونین برای گرفتن PE اقدام کنید که البته باید قبلش یه مدت کمی اینجا تو یه شرکت مهندسی به عنوان طراح استخدام بشید و کار کنید. در مورد کار پیدا کردن ممکنه چندین ماه طول بکشه که به ایتمهایی نظیر سابقه کار شما، رزومه شما و بازار کار بستگی داره و یک ماه زمان زیادی نیست که نگران باشید. اینجا برای شروع کار از شما مدرکی نمیخوان و به عنوان طراح جذبتون میکنن. اگر کاریاب ها بهتون زنگ یا ایمیل میزنن نشانه خوبیست از اینکه رزومتون خوبه. در کل برای مهندسین ایرانی که سابقه کار مهندسی در ایران دارن و با استانداردهای امریکایی اشنایی دارن، نرم افزار طراحی بلدن و البته سطح زبانشون متوسط به بالاست کار پیدا میشه. من بعد از پنج ماه و بعد از چندین مصاحبه تو یه شرکت استخدام شدم.
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ps5 ، شاپرک ، nassiiim ، RobertCloub
سلام خدمت همه دوستان...
اگه بخوام یه کارواش واسه خودم بزنم، به نظر شماهایی که الان در امریکا زندگی میکنید،
1-بیزینس سود دهی هست یا نه؟
2-برای راه اندازی یه کارواش در حد معمول تقریبا چقدر باید هزینه کرد؟
3-شستشوی هر ماشین چند دلاره؟
4-این بیزینس در کدام ایالت یا شهر موفق تره؟
5-نوع اکثر کارواشها و طرز کارشون مثه کارواشای توی ایرانه (ابپاشی و کف و سپس ابکشی و خشک کردن) یا مثلا تمام اتوماتیک و غیره هستند؟
6-فرهنگ مردم به این شکله که خودشون ماشینشونو بشورن یا ببرن کارواش و اینکه چقد به نظافت ماشیناشون اهمیت میدن و از همه مهمتر شرایط محیطی طوری هست که ماشینا زود به زود کثیف شن و نیاز به کارواش داشته باشن؟
نظر خودم بیشتر روی دالاس-فورت وورثه

واقعا پیشاپیش خیلی خیلی از کمکها و راهنمایی هاتون متشکرم.
پاسخ
دوستان عزیز،
اگر برای خودتون یا آشنایانتون به دنبال کار میگردید، من در منطقه ‎Rancho Bernardo‎ در نزدیکی سن دیگو یک کار در زمینه ‎Retail‎ (فروشگاه) سراغ دارم. حقوق مینیمم میدهند و بصورت تمام وقت استخدام میکنند. 40 ساعت در هفته نیاز دارند مگر اینکه خودتون کمتر بخواهید. معمولا هم کسی رو به این راحتی اخراج نمیکنند. اگر بخواهید با پرداخت حق بیمه میتونید از بیمه پزشکی و دندانپزشکی بهره مند شوید. اگر تمایل داشتید، به من پیام خصوصی بدهید.
پاسخ
(2016-11-18 ساعت 18:49)MahmoudTouyserkani نوشته:  سلام خدمت همه دوستان...
اگه بخوام یه کارواش واسه خودم بزنم، به نظر شماهایی که الان در آمریکا زندگی میکنید،
1-بیزینس سود دهی هست یا نه؟
2-برای راه اندازی یه کارواش در حد معمول تقریبا چقدر باید هزینه کرد؟
3-شستشوی هر ماشین چند دلاره؟
4-این بیزینس در کدام ایالت یا شهر موفق تره؟
5-نوع اکثر کارواشها و طرز کارشون مثه کارواشای توی ایرانه (ابپاشی و کف و سپس ابکشی و خشک کردن) یا مثلا تمام اتوماتیک و غیره هستند؟
6-فرهنگ مردم به این شکله که خودشون ماشینشونو بشورن یا ببرن کارواش و اینکه چقد به نظافت ماشیناشون اهمیت میدن و از همه مهمتر شرایط محیطی طوری هست که ماشینا زود به زود کثیف شن و نیاز به کارواش داشته باشن؟
نظر خودم بیشتر روی دالاس-فورت وورثه

واقعا پیشاپیش خیلی خیلی از کمکها و راهنمایی هاتون متشکرم.
سلام
من تو كار ماشين هستم و اينجا بيشتر مردم به كارواش هايي ميرن كه خودشون با دو دلار ماشنشونو ميشورن
أجاره كردن كاوراش ماهش ٢-٣ هزار دلار شروع ميشه به بالا
ميتوني با بيزنيس هاي كوچيك مثل لاستيك فروشي شروع كني نو و دست دوم
پيشنهاد من اينه اول تو هر زمينه كه دوست داري برو كار كن
بعد بيزينس بزن
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: MahmoudTouyserkani ، dv2017 ، Sam.Alex

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان