کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط ویزای شینگن
یه سلامو تشکر ویژه خدمت تمام هم وطنای گلی که اینجا تجربشونو با دیگران تقسیم میکنن!
یه سوال:
من برا اگست میخواستم برم لهستان
1) یه دعوتنامه از یه دوست لهستانی دارم
2) سند به اسم خودم ندارم(20 سالمه فقط!)(ولی میتونم از سند ملکی که به اسم بابامه use کنم!میشه؟!)(گردش مالی در یه حدی میتونم جور کنم!ولی خوب در حد نرمال نه خیلی زیاد!!!)(بیزنس من نیستم که!!!منبع درامدی از خودم ندارم !!!)
3)چون 20 سالمه خوب طبیعتا مجردم!!!
4)و دانشجوی سال 3 پزشکیم!
به نظر شما شانسم چقدره واسه گرفتن ویزا؟یا اصن اقدام نکنم؟؟؟؟؟
و بااااااااااااااز هم تشکر !
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
جواب سوال منو کسی نیست بده !!!!!!
پاسخ
(2012-03-22 ساعت 04:29)amiralik87 نوشته:  جواب سوال منو کسی نیست بده !!!!!!

بله به نظر من میتونین بگیرین
مهم این هستش که همه مدارکی که ازتون میخوان رو ببرین جایی برای ریسک کردن نذارین
من همین هفته پیش ویزای مالتی پل رو گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، feidom30 ، msar
یکی اینجا جواب منو نمیتونه بده؟؟؟!!!!!
پاسخ
(2012-03-22 ساعت 04:43)khabaloo نوشته:  
(2012-03-22 ساعت 04:29)amiralik87 نوشته:  جواب سوال منو کسی نیست بده !!!!!!

بله به نظر من میتونین بگیرین
مهم این هستش که همه مدارکی که ازتون میخوان رو ببرین جایی برای ریسک کردن نذارین
من همین هفته پیش ویزای مالتی پل رو گرفتم

ممنون از پاسختون شرایطون را میشه بدانم تا لا خودم مقایسه فکر کنم مجرد و زیر 30 سال دردسره
پاسخ
سلام به همه دوستان من پسر دایعم از هلند برام دعوت نامه فرستاد هم فیش حقوقی شو داده من هم مجردم و 26 سال سن دارم کارم هم ازاده دارمدم هم ماه ی800 تا یک میلیون هست دوتا سوال دارم اول اینکه بردن دفترچه عمر یا تامین اجتماعی تا ثیری داره اره یانه
در مجموعه شانس گرفتن ویزای هلند برای من چند در صد وجود داره حساب بانکی من همیشه 10میلیونی پول هست
پاسخ
(2012-04-15 ساعت 18:58)milad911 نوشته:  سلام به همه دوستان من پسر دایعم از هلند برام دعوت نامه فرستاد هم فیش حقوقی شو داده من هم مجردم و 26 سال سن دارم کارم هم ازاده دارمدم هم ماه ی800 تا یک میلیون هست دوتا سوال دارم اول اینکه بردن دفترچه عمر یا تامین اجتماعی تا ثیری داره اره یانه
در مجموعه شانس گرفتن ویزای هلند برای من چند در صد وجود داره حساب بانکی من همیشه 10میلیونی پول هست
داشتن بيمه تامين اجتمای تأثير خوبی داره . اگر ميتونيد حساب بانکيتون رو بيشتر کنيد

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: nomovim ، msar
سلام دوستان می‌شه راهنمائی کنید که چه مدارکی برای گرفتن ویزای شینگن‌دانمارک سینگل نیاز هست؟؟؟

ممنون میشم راهنمای کنید.
پاسخ
سلام به همه دوستان
ما ميخوايم براي گرفتن ويزاي شنگن بلند مدت مثل يك ساله يا دوساله و مالتي پل اقدام كنيم ميشه بگيد بايد چه كار كنيم؟؟
البته ويزاي شنگن گرفتيم يه بار و اشتباهي كه كرديم مدت اقامت رو٢٨ روز زديم بهمون ويزاي حدود دوماهه دادن،البته شوهرم الان ده ساله كه شنگن ميگيره و چند سالي هست يك ساله و مالتي پل گرفته.و دعوتنامه هم از شركت هاي معتبر اروپايي برامون مياد دفعه پيش دعوتنامه ديدار بود لطفاً راهنماييم كنيد وقت سفارت گرفتيم و ميخوايم درخواست دعوتنامه بديم.مرسي
پاسخ
سلام در مورد سند ملکی که برای گرفتن ویزا نیاز هستم می خواستم بیشتر توضیح بدید ما اگر ثابت کنیم که ملکی به نام خودمون اینجا داریم کافیه یا سندش تو سفارت یا مثلا آژانس برای ضمانت می مونه؟
پاسخ
سلام...ببخشید من یک سوال داشتم.
من می خوام برای آمریکا اقذام کنم....اما برای بالا بردن درصد ویزا گفتن که یا ویزا شنگن بخوره بد نیست.
خوستم ببینم اگه من با تور برم اروپا ..ویزای شنگن تو پاسپورتم میخوره؟ یا باید به صورت انفرادی از طریق سفارت خودم اقدام کنم؟ آیا درسته که اگه با تور برم.. به صورت گروهی ویزا میدن و مهر شنگن تو پاس من نمیخوره؟
ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
دوستانی که تجربیاتی در خصوص شرکت در کنفرانس کشورهای اروپایی دارن لطفا در این پست اطلاعاتشون رو بگن.
من و همسرم برا یک کنفرانس در پراگ کشور چک به صورت مجزا مقاله دادیم متاسفانه در حالی که تمام مدارکمون کامل بود هر دو مون رو رد کردن!!اول جولای بود. البته گفتن میتونید تا 15 روز تقاضای بررسی مجدد بدید ولی 60 روز طول مکشه تا جوابش بیاد که اصلاً از وقت کنفرانس ما میگذشت!!کسی تجربه مشابه از سفارت چک داره؟
پاسخ
کسی می دونه کدوم یکی از کشورهای عضو شنگن برای ما ایرانیا راحت تر ویزا می دن؟
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
نروز سوئد لهستان راحتتر ویزا میدن در مورد ویزای شینگن گروهی از دفاتر مسافرتی بپرسی بهتر کمک میکنند
پاسخ
(2012-08-01 ساعت 18:09)visavisa نوشته:  دوستانی که تجربیاتی در خصوص شرکت در کنفرانس کشورهای اروپایی دارن لطفا در این پست اطلاعاتشون رو بگن.
من و همسرم برا یک کنفرانس در پراگ کشور چک به صورت مجزا مقاله دادیم متاسفانه در حالی که تمام مدارکمون کامل بود هر دو مون رو رد کردن!!اول جولای بود. البته گفتن میتونید تا 15 روز تقاضای بررسی مجدد بدید ولی 60 روز طول مکشه تا جوابش بیاد که اصلاً از وقت کنفرانس ما میگذشت!!کسی تجربه مشابه از سفارت چک داره؟

توی مدارکتون حساب بانکی هم بود؟ اگر بود و رد شدید راه بهتر اینه که شما جداگانه ویزا بگیرید، اینطوری شرایطتون بهتره چون اگر ازدواج کرده باشید و یکی از طرفین در ایران بمونه به طرفی که در خواست ویزا میده راحت تر ویزا صادر می کنند. چون از نظر اونها به خاطر همسرتون که در ایران هست، احتمال اینکه نمونید در اروپا بیشتره.
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان