کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قضيه كارنت و شماره پرونده هاي زياد
سلام. من در اين سايت يك تازه وارد هستم. با مطالعه قسمتهاي قبلي، فهميدم چه سايت مفيدي است.
من جزو برندگان 2008 هستم ولي متاسفانه شماره پرونده ام خيلي بالاست(***14). البته مرتبا بولتن هاي جديد را نگاه ميكنم و با توجه به روند اعلان امسال اميدوار هم هستم. يك سؤال دارم: ميدونم شماره من هيچوقت اعلان نميشه و من بايد منتظره قضيه كارنت شدن در سپتامبر و آگوست باشم؛ ولي آيا چطور ميتونم وقت مصاحبه بگيرم؟ آيا فقط مكاتبه با kcc كافيه ؟ براي ما ايرونيها كه مشكل طول كشيدن background check داريم،به فرض اگه وقت مصاحبه هم بگيرم آيا در اين 2 ماه كارهام انجام ميشه؟ دادن وقت مصاحبه، تضميني براي قبول كردن و يا آسان گرفتن ( مثلا نخواستن background check )است؟
آيا شبيه شرايط من در بين شماها هست؟
ببخشيد از سؤالات زيادم
هر انسان حلقه ايي است طلائي در زنجير خير و صلاح ما.
تشکر کنندگان:
سلام
خوشحالم که به جمع ما پیوستید. شرایط شما کمی بحرانی به نظر می رسد، اما اصلاً نا امید نباشید. از نوشته شما این جور بر می آید که با قضیه خوب آشنا هستید. تا اونجا که من میدونم تماس با سفارتی که تو پاسخ به نامه اول به KCC پیشنهاد دادید و پرسیدن این که شماره شما کارنت شده یا نه بهترین راه هست. نگران background check هم نباشید هرچه که به پایان دوره (سپتامبر) نزدیک تر می شویم این عملیات هم سریع تر میشود. برخی بر این باورند که همه ما از لحظه اعلام قبولی (نامه اول) در حال چک شدن هستیم. خانم ها هم به واسطه شرایط کاری امید بسیار بیشتری برای برخورد نکردن با background check دارند. در هر حال امیدوارم همه چیز بر وفق مرادتان باشد.

تو این انجمن دوستان دیگری باشرایط شبیه شما هم هست. امیدوارم نظرات خودشونو دریغ نکنن.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سلام
خیلی خوش آمدید. من هم با نظرات صمد عزیز کاملا موافقم. امیدوار باشید و احتمال داره که اصلا چک نخورید و همون بار اول ویزا رو دریافت کنید. ما هم در کنار شما هستیم و از طریق این سایت هر کمکی که بتونیم، انجام میدیم.
تشکر کنندگان:
پگاه جان خوش آمدی، امسال چندین مورد پیش اومده که بدون بک گراند چک ویزا رو داده اند، مخصوصا به خانمهایی که شغل دولتی نداشتند. در هر حال لاتاری یک بازی است که ما واردش شدیم و باید آمادگی داشته باشیم که نتیجه بازی رو هر چی باشه قبول کنیم. از صمیم قلب آرزو میکنم که همه شماره ها کارنت و ویزاها به موقع صادر بشوند.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
متشكرم. من هم آرزوي موفقيت براي شماها دارم.
هر انسان حلقه ايي است طلائي در زنجير خير و صلاح ما.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان