آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

قضيه كارنت و شماره پرونده هاي زياد
سلام. من در اين سايت يك تازه وارد هستم. با مطالعه قسمتهاي قبلي، فهميدم چه سايت مفيدي است.
من جزو برندگان ‎2008‎ هستم ولي متاسفانه شماره پرونده ام خيلي بالاست(***14). البته مرتبا بولتن هاي جديد را نگاه ميكنم و با توجه به روند اعلان امسال اميدوار هم هستم. يك سؤال دارم: ميدونم شماره من هيچوقت اعلان نميشه و من بايد منتظره قضيه كارنت شدن در سپتامبر و آگوست باشم؛ ولي آيا چطور ميتونم وقت مصاحبه بگيرم؟ آيا فقط مكاتبه با ‎kcc‎ كافيه ؟ براي ما ايرونيها كه مشكل طول كشيدن ‎background check‎ داريم،به فرض اگه وقت مصاحبه هم بگيرم آيا در اين 2 ماه كارهام انجام ميشه؟ دادن وقت مصاحبه، تضميني براي قبول كردن و يا آسان گرفتن ( مثلا نخواستن ‎background check‎ )است؟
آيا شبيه شرايط من در بين شماها هست؟
ببخشيد از سؤالات زيادم
هر انسان حلقه ايي است طلائي در زنجير خير و صلاح ما.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
خوشحالم که به جمع ما پیوستید. شرایط شما کمی بحرانی به نظر می رسد، اما اصلاً نا امید نباشید. از نوشته شما این جور بر می آید که با قضیه خوب آشنا هستید. تا اونجا که من میدونم تماس با سفارتی که تو پاسخ به نامه اول به ‎KCC‎ پیشنهاد دادید و پرسیدن این که شماره شما کارنت شده یا نه بهترین راه هست. نگران ‎background check‎ هم نباشید هرچه که به پایان دوره (سپتامبر) نزدیک تر می شویم این عملیات هم سریع تر میشود. برخی بر این باورند که همه ما از لحظه اعلام قبولی (نامه اول) در حال چک شدن هستیم. خانم ها هم به واسطه شرایط کاری امید بسیار بیشتری برای برخورد نکردن با ‎background check‎ دارند. در هر حال امیدوارم همه چیز بر وفق مرادتان باشد.

تو این انجمن دوستان دیگری باشرایط شبیه شما هم هست. امیدوارم نظرات خودشونو دریغ نکنن.
شماره کیس: ‎2008AS4xxx‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar/2007‎
دریافت نامه دوم: ‎Nov/2007‎
مصاحبه: ‎Dec/2007‎
آمدن کلیرنس ‎: Feb/2008 -‎ (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: ‎Apr/2008‎
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوست عزیز سلام
خیلی خوش آمدید. من هم با نظرات صمد عزیز کاملا موافقم. امیدوار باشید و احتمال داره که اصلا چک نخورید و همون بار اول ویزا رو دریافت کنید. ما هم در کنار شما هستیم و از طریق این سایت هر کمکی که بتونیم، انجام میدیم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
پگاه جان خوش آمدی، امسال چندین مورد پیش اومده که بدون بک گراند چک ویزا رو داده اند، مخصوصا به خانمهایی که شغل دولتی نداشتند. در هر حال لاتاری یک بازی است که ما واردش شدیم و باید آمادگی داشته باشیم که نتیجه بازی رو هر چی باشه قبول کنیم. از صمیم قلب آرزو میکنم که همه شماره ها کارنت و ویزاها به موقع صادر بشوند.
شماره کیس: ‎AS93XX‎
نامه اول: ‎2007 4th April‎
ارسال مدارک: ‎9th May 2007‎
دریافت پاکت دوم: ‎23rd March 2008‎
مصاحبه: ‎6th May 2008‎
كليرنس: ‎13th May 2008‎
دريافت ويزا: ‎9th June 2008‎
دریافت کارت: ‎11th July 2008‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
متشكرم. من هم آرزوي موفقيت براي شماها دارم.
هر انسان حلقه ايي است طلائي در زنجير خير و صلاح ما.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان