کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
یک خبر نه چندان خوب
سلام به تمامی بچه های توصف برای پروسه لاتاری
قبل از عید یکی از بچه ها با اسپانسر 430 هزار تایی تو سفارت خونه رد شد!
(نمیدونم چرا)
من فکرکنم کارنت شدن تازه اول راه باشه (قابل توجه تمام دوستانی که شدیدا پی گیر داستان لاتاری هستند)
وماتمام خبرایی که از بچه ها داریم تا قبل از سفارت خونه باشه
شایدبهتر باشه هممون به اون سمت قضیه هم یه فکرنگاهی کنیم
من اسپانسر ندارم و میخوام از طریق ملک و سرمایه اونوجبران کنم
به هرحال امیدوارم بچه هایی که میرن و بر میگردن اگررد شدن علت کاررو اینجابنویسن تا بقیه استفاده کنن.
من خیلی نگرانم!..........
کسی اماردرستی از بچه هایی که رفتن و جوابی که گرفتن داره؟
تشکر کنندگان:
منظورتون از 430 هزار تایی چیه؟یعنی اسپانسر داشت یا پرینت بانکی؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
kamyarmig عزیز
منم اسپانسر نداشتم. با یه سند اونم از نوع وکالتی و با پرینت بانکی رفتم مصاحبه و قبول شدم. ضمن اینکه هیچ گیری هم به اسپانسر ندادن.
ضمنا خانم دیگه ای هم بود که فقط و فقط با یه سند اومده بود و با ویزای اونم موافقت شد. بنظر من همه اش شانسه. البته شاید به کار و سابقه هم ربط داشته باشه. من سابقه کاری داشتم.
موفق باشید
در پناه حضرت دوست
رزا
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
من هم پارسال بعلت نداشتن اسپانسر رد شدم . كنسول به من گفت بايد نشون بدى بالاى 55000 هزار دلار پول در حساب بانكى دارم يا اسپانسر پيدا كنم ولى من فقط 33000 دلار توانستم جور كنم. ما يك خانواده 3 نفره بوديم. البته اگرر يك نفر باشى بايد بالاى 25000 دلار نشون بدى اگر 2 يا 3 نفر بالاى 55000 دلار اين اطلاعاتى است كه من پارسال تونستم اس افرادى كه انجا بودن بدست بيارم. خانم رزا هم خيلى پول خوبى داشتن كه بدون اسپانسر با ويزاشون موافقت شد.
تشکر کنندگان:
ببخشيد 35000 دلار من پول داشتم.نه 330000
تشکر کنندگان:
ممنون از جواباتون
الهامجان منظور از 340 هزار تا یعنی اسپانسرش در آمد سالیانه 340 هزار دلار داشت
اونا 2 نفر بودن
شادوی عزیر ممنون میشم بگی چقدر تو حسابت پول داشتی و اینکه در مورد کارچی ازت پرسیدن و نکته مثبت کارت چی بودکه کمکت کرد
تشکر کنندگان:
آقافرهاد درنهایت شما کارت درست نشد؟
تشکر کنندگان:
نه خانم محترم كنسول كيس من را رد كرد و من لاتارى را از دست دادم.البته براى بار ايول كنسول به من 1 تا 2 ماه فرصت داد كه اين پول را جور كنم اخه من هم مقدارى پول و سند خونه و ماشين بردم كه قبول نكردن گفتن يا بايد اسپانسر داشته بشيد يا اين مقدار پول . اگر اسپانسر نداريد سعى كنيد پول خوبى را به كنسول نشان بدهيد. البته من فكر ميكنم شايد بعضى از كنسولها بهتر از ديگرى باشند البته الله آ.لم
تشکر کنندگان:
رد شدن در مصاحبه خیلی به ندرت پیش میاد و به شانس طرف هم بستگی داره خانم یا آقای کنسول هرکس را که دوست داشته باشند رد یا قبول میکنند من از تمامی دوستانی که مصاحبه دارند درخواست میکنم که با آرامش و فکر باز به مصاحبه بروند و با استفاده از تجربیات ارزنده دوستان مهاجر سرا خود را آماده کنند.خود من شخصا" در چند سفارتخانه مصاحبه کردم و در اکثرشان موفق بودم.من به چند نکته مهم موفقیت در مصاحبه اشاره میکنم:
اول بدور از هرگونه استرس با آرامش خیال به مصاحبه بروید اصلا" کار شق القمری نیست مصاحبه برای لاتاریها مثل یه لیوان آب خوردنه چون مصاحبه لاتاریها اکثرا" 3 دقیقه طول میکشه و چند تا سوال الکی و آبکی ازتون می پرسه و تمام
دوم سعی کنید مدارکتون تکمیل باشه اگه اسپانسر نداریدبا شارژ کردن حسابتون اونا رو توجیه کنید که من میتونم رو پای خودم بیاستم.
سوم گوش کردن صحیح به سوالات افسر هست هر سوالی یه جواب داره
افسر اگر از شما چیزی خواست همان را نشان دهید اضافه بر سازمان نشون ندید و نگید ،که باعث دردسره
از قبل تو خونه تمرین مصاحبه کنید و سوالاتی که احساس میکنید از شما میپرسند رو براش جواب صحیح پیدا کنید مثلا" میپرسند برای چی میخوای بری آمریکا شما براش زیباترین و بهترین جواب رو پیدا کنید.نگید میخوام برم درس بخونم ،کار کنم این جوابا یه مقدار خنده دار و تکراریه
در آخر از همه دوستانی که در شرف مصاحبه هستند تقاضا دارم با یاد خدای متعال و توکل به او در این مصاحبه الکی استرس نداشته باشند
موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: M!LAD ، seravin ، PEYMAN2010
من این حرفا حالیم نیست. تو اسپانیا ِسر نیستم که نیستم. میرم ویزامو از حلقومشون میکشم بیرون.
یک ساله دارن با روح و جون اعصابم یه قل دوقل بازی میکنن.
تشکر کنندگان: mohammad_usa
mohammad_usa نوشته: رد شدن در مصاحبه خیلی به ندرت پیش میاد و به شانس طرف هم بستگی داره خانم یا آقای کنسول هرکس را که دوست داشته باشند رد یا قبول میکنند من از تمامی دوستانی که مصاحبه دارند درخواست میکنم که با آرامش و فکر باز به مصاحبه بروند و با استفاده از تجربیات ارزنده دوستان مهاجر سرا خود را آماده کنند.خود من شخصا" در چند سفارتخانه مصاحبه کردم و در اکثرشان موفق بودم.من به چند نکته مهم موفقیت در مصاحبه اشاره میکنم:
اول بدور از هرگونه استرس با آرامش خیال به مصاحبه بروید اصلا" کار شق القمری نیست مصاحبه برای لاتاریها مثل یه لیوان آب خوردنه چون مصاحبه لاتاریها اکثرا" 3 دقیقه طول میکشه و چند تا سوال الکی و آبکی ازتون می پرسه و تمام
دوم سعی کنید مدارکتون تکمیل باشه اگه اسپانسر نداریدبا شارژ کردن حسابتون اونا رو توجیه کنید که من میتونم رو پای خودم بیاستم.
سوم گوش کردن صحیح به سوالات افسر هست هر سوالی یه جواب داره
افسر اگر از شما چیزی خواست همان را نشان دهید اضافه بر سازمان نشون ندید و نگید ،که باعث دردسره
از قبل تو خونه تمرین مصاحبه کنید و سوالاتی که احساس میکنید از شما میپرسند رو براش جواب صحیح پیدا کنید مثلا" میپرسند برای چی میخوای بری آمریکا شما براش زیباترین و بهترین جواب رو پیدا کنید.نگید میخوام برم درس بخونم ،کار کنم این جوابا یه مقدار خنده دار و تکراریه
در آخر از همه دوستانی که در شرف مصاحبه هستند تقاضا دارم با یاد خدای متعال و توکل به او در این مصاحبه الکی استرس نداشته باشند
موفق و پیروز باشید.

سلام محمد عزيز
خب وقتي مي پرسه ميخواي چه كار كني چه جوابي بدم كه كليشه اي نباشه. خب واقعاً مي خوام اونجا درس بخونم
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
بگو برای یک زندگی بهتر ورفاه بیشتر
در ضمن در آمریکا هزینه تحصیل بسیار بالاست وپس از همین حالا به فکرش باش
در ضمن به payam_prz عزیز باید بگم که شما حق دارید من اگه جای شما بودم تا الان کارم تموم شده بود خدا بهتون صبر جمیل عنایت کنه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان