کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نظر شما درباره اين لوگو چيست؟
عالي
38.46%
15 38.46%
خوب
43.59%
17 43.59%
متوسط
12.82%
5 12.82%
ضعيف
5.13%
2 5.13%
مجموع 39 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لوگوي جديد مهاجر سرا
سلام مي كنم به همه بچه هاي باحال مهاجر سرا و مديريت سايت
من واسه قدر داني از زحمات اين عزيزان و به خاطر اينكه مهاجر سرا يك سالي شده كه جزي از زندگيم شده اين لوگو رو طراحي كردم حالا مي خوام نظر شما و مديريت سايت رو در باره اين لوگو بدونم و اگه مسئولين اين سايت صلاح بدونن ازش استفاده كنن من يك نظر سنجي را ميندازم.
اينم لوگوي طراحي شده تقديم به تمامي عزيزان
[عکس: mohajersara1.jpg]
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: matrix ، admin ، shaD ، mohammad_usa ، WIKIMAN ، elham ، mahan ، hamid2006zaman ، sousangerd ، leili ، saman ، Parslottery ، greencardholder ، indmehdi ، zhila ، msar
با تشکر از شما دوست عزیز به خاطر لطفی که داری و وقتی که گذاشتی. کار قشنگی هست و اگر یک کم توضیح بدی که قسمتهای مختلفش نماد چه چیزی هست و طرح از چی الهام گرفته شده بهتر هم میشه. به نظرم بعد از اینکه دوستان نظرشون را دادند و تغییرات احتمالی انجام شد به عنوان اولین لگوی رسمی استفاده و نصبش کنیم.

با تشکر
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، msar
سلام عرض مي كنم خدمت همگي اميد وارم كه حالتون خوب باشه .
خوب در مورد لوگو بايد بگم كه اين لوگو كلمه مهاجر سرا درونش وجود داره و به خاطر اين شكل يك پرنده طراحي شده چون همه ما به خاطر يك هدف واحد يعني مهاجرت دور هم جمع شديم و مي خوايم مثل يك پرنده مهاجر پرواز كنيم و مهاجرت كنيم .
خوب در مورد نكات ريز اين لوگو براي خواندن كلمه مهاجر سرا درون اين لوگو .
كلمه ( م ) كه به صورت چشم اين پرنده طراحي شده .
كلمه ( ها ) كه به صورت نوك و پيشوني اين پرنده طراحي شده .
كلمه ( جر‌ ) اگه از پيشوني اين پرنده تا انتها را دنبال كنيد متوجه كلمه (جر) مي شيد و نقطه كلمه ( ج ) در زير اين پرنده قرار گرفته است .
كلمه ( سر ) در جلوي كلمه ( جر ) قرار گرفته كه به صورت پيوسته نوشته شده است و تشكيل سينه پرنده رو مي ده .
كلمه ( ا ) كه در جلوي كلمه ( سر ) قرار داره و خواندنش سخت نيست.
و در آخر بال پرنده است كه نماد پرواز و مهاجرت تمامي عزيزان به هر كجا كه دوست دارند .
با تشكر ميلاد
تشکر کنندگان: hamid2006zaman ، sousangerd ، WIKIMAN ، omino ، msar
خیلی جالبه. من میدونم که ایجاد تغییرات در یک لوگو به این راحتی نیست و باید یا همینو قبول کرد یا انتظار چیز کاملا متفاوتی را داشت. به همین دلیل نظری در مورد تغییرش نمیدم و به نظرم به عنوان لوگو زیباست و بعدها با کمی کار روی اون حتی میشه کمی جلوه متحرک بهش اضافه کرد.
تشکر کنندگان: msar
این تاپیک از تالار 2009 به اینجا منتقل شد. با تشکر از میلاد عزیز بقیه دوستان هم لطف کنند تا چند روز آینده نظرشان را اعلام کنند.
افرین
میلاد هنرمند
با عرض سلام و تشکر
کار قشنگیه ولی من فکر میکنم هنوز جای کار داره
باز هم از میلاد عزیز به خاطر فکر خوبش تشکر میکنم
كارهنرمندانه اي است احسن
سلام دوستان
به نظر من اين نهايت محبت وعشق يك نفر مي تونه باشه كه همچين لوگويي رو براي اين وب سايت طراحي كرده با اينكه به نظر من شبيه آرم وزارت بهداشت آمريكاست ولي باز هم نشان از خلاقيت و علاقه ي يك انسان به پيشرفت است واين يعني اميدوار بودن وديگران را نيز در اين اميد شريك دانستن وشريك كردن.
نمي تونم بگم اين لوگو چطوريه؟شايد خيلي هم عالي باشه.
ولي... ببينيد اين نظر من درسته يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟................ .
به نظر من يك وب سايت مثل چنين وب سايتي لوگويي به چنين طرحي نمي خواد چون اين مي شه يك شناسه ودر آخر شايد اين وب سايت از اين آرامشي كه در اون هست بيرون بياد و ديگه به اين راحتي و آسايش نشه درش گشت زد .به نظر من بزاريد اين وب سايت همينجور آرام و آهسته به فعاليت خودش ادامه بده وطرفداراش با پاي خودشون همونجور كه خود من با يك جستجوي ساده دراينترنت پيداش كردم باهاش آشنا شن.
اگر نظر من بي ربط و غير قابل پذيرش و بي منطق بوده باشد .خوشحال ميشم در اين نظر سنجي درباره لوگوي مهاجرسرا شركت كنم.
چرا آخه آروم بمونه ؟! اگه اعضا بیشتر بشند که خیلی خوبه ، باعث میشه بحث های بیشتری مطرح شه در نتیجه اطلاعات بیشتری جابه جا می شه و دانش بچه ها بالاتر می ره !اینطور نیست ؟!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
سلام به تمام عزيزان خوبم ممنون به خاطر همه چيز
آدم وقتي يك چيز رو درست مي كنه بايد انتقاد پذير هم باشه من اين لوگو رو طراحي كردم با اينكه هيچ دانشي از اين كار نداشتم و در كل مي خوام بگم آدم هنرمندي نيستم و گروه خونيم به هنرمندا نمي خوره تنها چيزي كه باعث شد اين كار رو بكنم اين بود كه اين سايت رو دوست دارم و يك جورايي مديونشم .
خوب جواب آقاي VOA -- ممنون عزيزم به خاطر تشكرت
در ضمن براي اينكه شك و شبهه اي براي دوستان پيش نياد اين رو بايد بگم كه اين لوگو 100 در 100 براي مهاجر سرا درست شده و از هيچ آرم يا لوگوي ديگه اي تقليد نشده شايد شكل اين لوگو وجود داشته باشه ولي من نديدم و در آخر لوگوي سايت وزارت بهداشت آمريكا رو مي زارم براتون خودتون قضاوت كنيد .
يا علي مخلص همگي

[عکس: hhs2.gif]
تشکر کنندگان: zhila ، oghab ، msar
به نظر من که شباهتشون مثل سیبیه که از وسط له شده باشه!
سلام خدمت همگی

میلاد جان دست درد نکنه واقعا آرم قشنگی طراحی کردی و انشالله که تمام بچه ها با توان و تخصصی که دارن بتونن یه جورایی دین خودشون رو به این سایت ادا بکنند
سلام به همه ی دوستان
من مخلص همتون هستم .من تسلیمم.
اصلن دوستی یعنی همین .
من از عضویت در این وب سایت واقعن مسرورم.

سلامت- شاد و ایمن باشید
میلاد عزیز زحمت کشیده و طراحی قسمت بالای انجمن را عوض کرده، اگر در مورد طراحی و رنگ بندی نظری دارید لطفا همینجا بیان کنید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان