آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

پیش بینی برای جولای
سلام به دوستان عزیزم.
چون در پیش بینی های قبلی دیدم که واقعا دست نوستراداموس را از پشت بستین، گفتم مال این ماه جولای هم زحمت بکشین آینه بینی بفرمایید.
من خودم میگم همه کارنت مادرزاد هستند.Shy
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
دوجور پیشبینی میکنم
1-یا تا 35000اعلام میکنند
2-یا اینکه برای اولین بار در کل تاریخ لاتار ی در جولای کل اسیا را کلا کارنت میزنند چون میخوان برنامه لاتاری را امسال زود تر به پایان برسانند!!!!!!!!!!!!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
ما که تا الان فقط از ‎KCC‎ رودست خوردیم!!!
ولی فکر کنم تا ‎35000‎ اعلام کنن که به سلامتی ما هم یک سری به سفارت بزنیمSmile
‎Hope Never Die‎

شماره کیس: ‎***31‎
تاریخ دریافت نامه قبولی:may ‎2008‎
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ‎july 2008‎
تاریخ کارنت شدن کیس:May ‎2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:31 ‎may‎
تاریخ مصاحبه:14 ‎july‎
دریافت ویزا: ‎30 september‎ (روز آخر)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام به آقای پیام خان!و و همه دوستان عزیز.
و اما بعد , همه نوع احتمالی میرود:
1.شماره جدید اعلام شود ام بنویسند ‎Except Iran.....!‎
2. اصلا اعلام کنند بر اساس سیاست ‎change‎ داش حسین(داش باراک رو میگم) امسال پرونده زودتر بسته میشه,یعنی شمارهایی اعلام نشه!
3.شماره های اعلامی رو بصورت نزولی کم کنند{با شیب تند}(مثلا تا ‎32000)‎ که به من هم نرسه, پیام خان هم نیز!
4."شماره های اعلامی رو نزولی کم کنند{با شیب ملایم}(مثلا تا ‎34000)‎ که من کارنت شم,پیام خان نه!
5.بصورت همان معیار ماه قبل مثلا ‎35000‎ که باز بنده کارنت میشم پیام خان نیز...
6.بصورت صعودی{با شیب ملایم}(37تا 38000)......خود دانید,ما نیز
7.صعودی {شیب تند}40000........................................... باز هم خود دانید,الخ
8.صعودی {خیلی تند} همه کارنت شن(کارنت مادر زاد).............................................همگان دانند!
در هر حال ‎34000‎ ها اینقدر آتیششون تند که از همین الان دنبال نوستراداموس ها میگردند,انشا ءا... آقا پیام گل و باقی دوستان هم کارنت میشن,توکل کنیم
5.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام
من دو احتمال برای این ماه میدم
1-چون تا سپتامبر بعد از ماه جون3 ماه می مونه باقیمانده آسیایی ها که تا ‎36700‎ هست به دوقسمت تقسیم شه شایدم قسمت اولی رو بالاتر اعلام کنند مثلا" با این روند اعلامی که بخواهیم در نظر بگیریم قاعدتا" باید تا بالای ‎35000‎ کارنت بشن بقیه را هم بعد از جولای کارنت میکنن.
2-یه احتمال دیگه اینه که همه آسیا رو کارنت کنن که این احتمالش کمتر از 50 درصده چون تا به حال سابقه نداشته تا 3 ماه قبل از سپتامبر همه رو کارنت کنند اگر بشه که امسال سال خوش شانسی آسیایی ها هست.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
خسته نباشيد
به نظر منم اين ماه همه انشالله به اميد خدا كارنت ميشن
موفق باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي ‎.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کی پارسال فکرشو میکرد که وقتی تا شماره بیشتر از ‎17000‎ دیده نشده بود و اونهم به آگوست رسیده بود که کارنت شد،حالا من که امسال ‎34000‎ هستم برای جولای منتظر باشم؟

امسال همه چیز عجیب غریبه. مثلا ممکنه برای بولتن بعد بزنن: ‎Asia: Current, Except 32000-33000‎ تا من کارنت بشم ولی شهروز نشه.... وای
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمام عزيزان از جمله ته خطي ها مثل آقا پيام
لطفاً از دوستان خواهش مي كنم از دادن موج منفي جداً خوداري فرماييند و يك نكته رو متذكر مي شم كه اگه تا 3 ماه پيش كسي مي گفت واسه ماه جون تا ‎30350‎ كارنت مي شه همه بش مي خنديدن و مسخرش مي كردن .
در مورد پيش بينيم كه ماه قبلي يك جورايي درست در آمد به نظر من تا ‎36400‎ اعلام مي شه به اميد خدا
يا علي
شماره کیس: ‎AS30XXX‎
نامه اول: ‎2008 may‎
ارسال مدارک: ‎june 2008‎
تاريخ مصاحبه ‎: 2009 13 july‎
دریافت نامه دوم: ‎5june 2009‎
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس ‎:2009 14 july‎
تاریخ ورود به غربت ‎: 24 october‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
به نظر من جولاي ديگه پايان همه ي انتظارهاست ايشالا
التماس دعا
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
راستی شهروز جان با این جواب دقیقی که دادین، شما یه زمانی هواشناس نبودین؟
به هر حال خیلی مواظب خودت باش چون با این دقتی که تو پیش گویی به خرج دادی ممکنه فکر کنن شما در داخل ‎KCC‎ لینک دارین و تهمت جاسوسی از دولت آمریکا بهتون ببندن و دیگه باقی قضایا...
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان منتظر
منم مطمئن هستم حداقل تا ‎35000‎ رو اعلام مي كنند . ضمنا جناب ‎mohammad_usa‎ از آسيا تا اونجايي كه قبلا در همين سايت ديدم ‎42000‎ هم داريم كه اميدوارم همه زودتر كارنت بشن.

موفق باشيد
دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May ‎2008‎
تاریخ کارنت شدن:Apil ‎2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:May ‎2009‎
تاریخ مصاحبه:June ‎2009‎
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به آمریکا:7 ‎Sep‎
دریافت گرین کارت:21 ‎Sep‎
دریافت سوشال سکیوریتی:25 ‎Sep‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت خانم ‎hoda‎
میشه لطفا" به من بگید 42000از آسیا کیه و کجا دیدید؟
با تشکر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بله ‎42000‎ داریم من خودم این شماره رو دیدم و بعد توی مهاجرسرا قضیه رو گفتم و آدرس وب سایت رو هم فکر کنم به چند نفری دادم اما الان یادم نیست کدوم وب سایت بود که بهتون بگم برید ببینید ولی خودم این شماره رو دیدم که برای یه پسر کم سن و سال بود و خیلی هم نگران بود بنده خدا که کارنت میشه یا نه.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎mohammad_usa‎ عزيز : راستش يادم نمياد كجا ديدم ولي تو همين سايت ديدم اگه مي توني سرچ كن شايد پيداش كني . تازه ما اين رو تو ايران ديديم و واقعا نمي دونيم تا شماره چند تو آسيا هست وقتي كارنت شدن هممون مي فهميم تا شماره چند هستند ‎.....‎
‎bibikhatoon‎ ممنون از جوابت منم يادم نمياد ولي مي دونم كه ديدم .
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May ‎2008‎
تاریخ کارنت شدن:Apil ‎2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:May ‎2009‎
تاریخ مصاحبه:June ‎2009‎
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به آمریکا:7 ‎Sep‎
دریافت گرین کارت:21 ‎Sep‎
دریافت سوشال سکیوریتی:25 ‎Sep‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت ‎hoda‎ عزیز و ‎bibikhatoon‎ عزیز
ولی اونطور که ما خبر داریم آخرین شماره اعلام شده 36700از آسیا هست و تا به حال هم در هیچ سایتی بالاتر از این کسی خودشو معرفی نکرده شاید اون سایتی که گفته اشتباهی نوشته
لطفا" به این لینک بروید
‎http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=986‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان