کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: میزان تحصیلات شما که در لاتاری گرین کارت برنده شدید چقدر است؟
دیپلم پیش دانشگاهی
21.26%
71 21.26%
فوق دیپلم
11.08%
37 11.08%
لیسانس
35.03%
117 35.03%
فوق لیسانس
22.16%
74 22.16%
دکترا و بالاتر
10.48%
35 10.48%
مجموع 334 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا میزان تحصیلات در برنده شدن در لاتاری گرین کارت تاثیر دارد؟
در مورد مصاحبه هم به نظر من اینطوری نیست که خود مدرک تاثیری داشته باشه. تنها تاثیرش ممکنه این باشه افراد با تحصیلات بالاتر اطلاعات بهتری نسبت به پر کردن فرمها و ارسال مدارک دارند و با اطلاعات و آمادگی بهتری به مصاحبه می روند وگرنه ممکن است شخصی با مدرک سوم راهنمایی مطالعه و آمادگی کافی داشته باشه و فرمها را دقیق پر کنه و مدارک مهارتی قابل قبول آفیسر ارسال کنه و در زمان مصاحبه به راحتی پذیرفته بشه و در عوض یک نفر دکتر فقط به خاطر یک دروغ کوچک مهر قرمز دریافت کنه یا به خاطر نقص مدارک برگه آبی بگیره.

و در مورد آمار هم درست؛ه نمی شه زیاد روی این آمارها حساب کرد ولی اگر تحلیل درستی از اینگونه آمارها هم بشه حتما مفید خواهند بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، laili ، ابی22 ، msar
تحصیلات در برنده شدن تاثیری نداره ولی در ادمه پروسه گرفتن ویزا بعد از برنده شدن تاثیر منفی داره(بعلت وجود پروسه کلیرنس برای ما ایرانی ها)
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان.
يكي از وكلاي خوب مهاجرت كه ما باهاشون آشنا شديم به ما گفت كه تحصيلات تاثير داره ولي نه خيلي.
گفت موقع قرعه كشي خودشون 30% از افراد ليسانس و بالاتر رو براي قرعه كشي در نظر ميگيرن.يعني 30% حتما بايد بالاي ليسانس باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual ، اردوان ، mahbube ، msar
(2011-10-17 ساعت 14:23)Ehaqiqi نوشته:  سلام دوستان.
يكي از وكلاي خوب مهاجرت كه ما باهاشون آشنا شديم به ما گفت كه تحصيلات تاثير داره ولي نه خيلي.
گفت موقع قرعه كشي خودشون 30% از افراد ليسانس و بالاتر رو براي قرعه كشي در نظر ميگيرن.يعني 30% حتما بايد بالاي ليسانس باشند.

من جای شما باشم به آن وکیل خوب کمتر اعتماد می کنم.

هر چند که من باور دارم که باید فقط به نوشته های رسمی اعتماد کرد اما استدلال ساده ای برای رد پذیرش "مدرکی" وجود دارد و آن هم اینکه 1- مدرک سایر کشورها برایشان دارای اعتبار بالایی نیست و 2- برای مدارک بالا از طریق پذیرش دانشجویی و بورسیه و ... مهاجر می گیرند.
پس بیایید به نوشته خود راهنمای فرم ثبت نام اعتماد کرده و بالاخره باور کنیم که دولت آمریکا در بولتن ها و فرم های رسمی دروغ نمی گوید و فرقی بین مدارک برای قرعه کشی نمی گذارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، storagemeter ، ابی22 ، hassan1358arab ، faranak.n ، KOUROSHAVIN ، msar
توی این سایت بارها شاهد بودیم کسانی برنده شده بودند که حتی دیپلم نداشتند و به دنبال جور کردن سابقه ی کاری بودند ..این خودش نشون میده که تحصیلات تاثیری نداره ...این قرعه کشی هم مثل اکثر قرعه کشیها به شرایط افراد برای قبولی کاری نداره و به صورت رندوم انتخاب میکنه ..شما میتونید برای قرعه کشی مگا میلیون و یا هر لاتاری پولی دیگه ای شرکت کنید و قبول هم بشید ولی اگر زیر رنج سنی گفته شده باشید پولی به شما تعلق نمیگیره ..اینهم شما میتونید با هر میزان تحصیلاتی شرکت کنید و احتمالا برنده بشید ولی در صورت برنده شدن اگر فاقد شرایط ذکر شده باشید حذف میشید ...
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، ابی22 ، kavoshgarnet ، comrun ، msar
(2012-05-11 ساعت 04:05)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2011-10-21 ساعت 10:16)laili نوشته:  توی این سایت بارها شاهد بودیم کسانی برنده شده بودند که حتی دیپلم نداشتند و به دنبال جور کردن سابقه ی کاری بودند ..این خودش نشون میده که تحصیلات تاثیری نداره ...این قرعه کشی هم مثل اکثر قرعه کشیها به شرایط افراد برای قبولی کاری نداره و به صورت رندوم انتخاب میکنه ..شما میتونید برای قرعه کشی مگا میلیون و یا هر لاتاری پولی دیگه ای شرکت کنید و قبول هم بشید ولی اگر زیر رنج سنی گفته شده باشید پولی به شما تعلق نمیگیره ..اینهم شما میتونید با هر میزان تحصیلاتی شرکت کنید و احتمالا برنده بشید ولی در صورت برنده شدن اگر فاقد شرایط ذکر شده باشید حذف میشید ...

فكر نكنم فرمايش شما درست باشه.شما مثلي زديد كه هيچ ربطي بهم ندارن.قرعه كشي پولي براي منفعت و سود انجام ميشه و طبيعيه كه مجري طرح طالب اينه كه همه دنيا توي طرحش شركت كنن و سودبيشتري كسب كنه اما گرين كارت هرچيزي كه باشه دركنار چيزي مثل لاتاري مالي قرار نميگيره.ضمنا مگه دولت امريكا تعارف داره؟از همون بدو ثبتنام در قسمت تحصيلات كمتراز ديپلم قرار نميداد و بيخودي آمارشركت كننده ها رو بالا نميبردو علاوه براين اون قسمت كه درمورد تجربه و سابقه كار و يا هنر صحبت ميكنه با فرمايش شما بيمصرف ميشه.خيلي مساءل ادراكي و مقايسه اي هستن نه تجربي .از نظر من هركسي كه شانس(تاكيدميكنم شانس)بياره قبول ميشه

اتفاقا چون دولت آمریکا با کسی تعارف نداره عرض کردم که این لاتاری هم مثل بقیه ی لاتاری ها اسمش روشه و کاملا به طور رندوم و تصادفی انتخاب میکنه و میزان تحصیلات در قرعه کشی تاثیری نداره.
شما یه سرچی توی گوگل بکنی به فرومهای جالبی برخورد میکنید که اکثر سناتورهای مخالف طرح لاتاری این روش مهاجرت رو یکی از مسخره ترین و ناکارآمد ترین روشهای مهاجرت ذکر کردن ..فقط به خاطر رندوم بودن انتخاب شوندگان ...
در ضمن ظاهرا شما پست من و یا خوب نخوندین یا اینکه من منظورم و خوب نتونستم بیان کنم ..چون با توجه به خط آخر که خودتون فرمودین همه چی بر پایه ی شانسه منم همین نظر و داشتم که گویا شما متوجه ی منظور من نشدین .ا

پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، mavarfan ، battosai ، rouzbehdarvishi ، msar
با سلام خدمت دوست گرامی من
میخواستم بدونم که آیا اگه کسی مثل من برنده لاتاری شده باشه ولی دیپلم ناقص باشه تو مصاحبه مشکلی پیدا نمیکنم و نوشته بود یه جایی که اگه مدرک تحصیلی دیپلم ندارید سابقه کار بیارید حالا اگه سابقه کار میخوان فرم رو من گرفتم ولی باید برگه ای که سابقه کار را پر کنم سر برگ خود شرکت داشته باشه یا که نه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
با تشکر
ارادتمند شما
پاسخ
کسی میدونه بیشتر افرادی که در لاتاری برنده میشوند در چه رنج سنی هستند؟آیا منبعی وجود داره که بهش رجوع کرد و فهمید تقریبا چقدر هست؟
پاسخ
من فکر میکنم منظور این دوستمون در مورد قبولی در مرحله بعد از لاتاری و مصاحبه باشه و خواستند بدونند آیا مدرک بالا در روند قبولی مصاحبه تاثیری داره یا نداره.....
پاسخ
سلام
من دیپلم رشته عمران از هنرستان دارم(11سال) و فوق دیپلم و لیسانس همین رشته رو هم دارم . حدود یک ماه دیگه هم وقت مصاحبه برای سفارت ابوظبی دارم می خواستم ببینم ممکنه بخاطر اینکه پیش دانشگاهی رو نگذروندم توی مصاحبه قبول نشم .
پاسخ
(2012-12-17 ساعت 12:48)vahido نوشته:  سلام
من دیپلم رشته عمران از هنرستان دارم(11سال) و فوق دیپلم و لیسانس همین رشته رو هم دارم . حدود یک ماه دیگه هم وقت مصاحبه برای سفارت ابوظبی دارم می خواستم ببینم ممکنه بخاطر اینکه پیش دانشگاهی رو نگذروندم توی مصاحبه قبول نشم .

نه ممکن نیست .وقتی شما لیسانس دارین دیگه نیازی به گذروندن پیش دانشگاهی نیست .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، battosai ، msar
دوستان من برادرم موقع ثبت نام نوشتم دیپلم داره.درصورتی بعد از قبولی امسالش تازه رفته دنبال مدرک کارو دانش.البته سابقه کار هم داره. از لحاظ قبولی وضعیتش چطور می شه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadsj ، msar
من هم موقع وارد کردن اطلاعات سطح سواد داییم رو اشتباه وارد کردم. چاره چیه دوستان لطفا کمک کنید. اسمش تو لاتاری امسال در اومده
پاسخ
(2013-05-12 ساعت 01:55)farzadsj نوشته:  من هم موقع وارد کردن اطلاعات سطح سواد داییم رو اشتباه وارد کردم. چاره چیه دوستان لطفا کمک کنید. اسمش تو لاتاری امسال در اومده

مشکلی نیست توی فرم 230 و 122 درست وارد کنید مشکلی پیش نمیاد . توی پر کردن فرم سفارت ابوظبی رو بهتون پیشنهاد میکنم انتخاب کنید اصلا به هیچی گیر نمیده . عالی بود من توی فرم هام اشکال زیاد داشتم اصلا گیر نداد
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadsj ، sat811 ، kambiz1 ، msar
با سلام
من اخرین مدرک تحصیلی که گرفتم دیپلم نظام جدید میشه گفت 11سال تحصیل الانم درحال ادامه تحصیلم ترم 2کاردانی میتونم امسال ثبت نام کنم؟یا باید تا پایان کاردانی وایسم من بیشتر دوست دارم کارشناسی رو اونجا بخونم نه اینجا .
پاسخ
تشکر کنندگان: kambiz1 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان