کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین نامه ها تو دنیا دریافت شدند!
Congratulations dear rahgozar
Have alot of fun in US
تشکر کنندگان:
رهگذر عزیز
بهتون تبریک میگم. در مورد سوال شما همسرم مریم توضیحات کامل دادند فقط شما اگه میتونید به این زودیها عقد کنید(مثلا تا 15 روز) حتما اینکار رو بکنید وگرنه اول فرمها رو به اسم نامزدتون پر کرده و ارسال کنید و بعدش در اسرع وقت عقد کنید و مدارک ازدواجتون رو سریعا ارسال کنید.
تشکر کنندگان:
سلام سلام سلام
1 روز نبودم ببین چه خبر شد
رهگذر جان تبریکات صمیمانه من رو هم بپذیر
دوستان زحمت کشیدند و همگی به نحوی جواب دادند اما من پیشنهاد میکنم با دکتر ایرج ناصریان تماس بگیر. ایشان علاوه بر تجربه وکالت در مورد مهاجرت به آمریکا تخصص زیادی در امر لاتاری دارند.
در ضمن قرارمون یادتون نره. ما با بقیه دوستان قرار داریم تا هرکسی برنده مبشه اطلاعات کامل رو بگه.
پس لطفاً کیس نامبر و تاریخ دقیق دریافت نامه یادتون نره.
باز هم از صمیم قلب میگم واقعاً خوشحال شدمWink
تشکر کنندگان:
rahgouzar جان . من یه سری اطلاعات راجع به کیس شما دارم. تو پاکتی که به دستتون رسیده قسمتی هست که نوشته اگه تو این مدت ازدواج کردید با این شماره تماس بگیرید. ولی باید قبل از مصاحبه حتما عقد کنید و مدارک را بفرستید. من دیدم کسانی که این کار را کردند. ولی اگه بعد از مصاحبه بخواین اقدام کنین باید 5 سال منتظر بمونین تا نامزدتون سیتیزن آمریکا بشه.
تشکر کنندگان:
Wink 
دوست عزیز به شما و نامزدتون تبریک میگم فقط لطف کنید ازشون بپرسید که شماره کیس و تاریخ پست نامه و ایالتی که نامه توش دریافت شده چی بوده و یه جورایی ما رو هم بی خبر نذارید!!!Wink
تشکر کنندگان:
از همه ممنون
از كيس نامبر اطلاعات دقيقي ندارم ولي تلفني كه برام خوندند تو پنج هزار بود ولي دقيقشا نميدونم . به محض اينكه فهميدم به شما اطلاع ميدم .
Smileیه روزی میرسه که همه چیز اونیه که ما میخواستیم.Wink
تشکر کنندگان:
دوست عزيزم پويا جان
شهر بوستون جايي هست كه نامه به دست بستگان رسيده .
كيس نامبرشم بين 5000و6000 هستش .
نامه را به تاريخ ايران 22 فروردين پست كردن واسه KCC
البته به صورت مجردي . حالا اگه نشه كه تغيرش داد من ميمونم و 5 سال دوري Smile
تشکر کنندگان:
Question 
دوست عزیز جناب رهگذر
از اطلاعاتتون متشکرم. امیدوارم که خیلی راحت بتونین بعد از نامزدتون برین آمریکا.Wink

ولی دوستان این خیلی عجیبه. اولین شماره کیس اعلام شده بالای 5000 هست! اگر توی فرومای دیگه نگاه کنیم میبینیم که به ترتیب صعودی افراد اعلام کردند که برنده شدند! مثلا از آمریکای جنوبی اولین نفر شماره 200 بود. بعدی 600 بود و ... ولی در مورد برندگان آسیا هیچ کس به جز دوست عزیزمون اعلام نکرده که بنده شده و اولین شماره اعلام شده 5000 هست!!! پس بقیه کجان؟Sad
من که گیج گیج شدم.
تشکر کنندگان:
من فکر نمی کنم ترتیب رسیدن نامه ها با کیس نامبر ارتباطی داشته باشه. اینو میشه با توجه به زمان دریافت نامه و کیس نامبر بچه های 2008 فهمید.
تشکر کنندگان:
بچه ها يه سوالي كسي ميتونه به من يه دلخوشي بده كه حداقل زمان ممكن كه من ميتونم با نامزدم تو امريكا باشم چه قدره ؟؟؟

حداكثرشم بتونيد بهم بگيد خيلي عاليه .
راستي تو يه وب لاگ ديدم كه يه كسي با كيس نامبر بين 2000 و 3000 هزار از ايران اسمش در اومده بود .
تشکر کنندگان:
سلام
rahgouzar جان مطمئن باش به امید خدا شما همراه با نامزدتون میرین آمریکا نه دیرتر نه زودتر.
در ضمن میشه بگین تو کدوم وبلاگ دیدین که یک ایرانی با کیس نامبر 2000 تا 3000 برنده شده؟
تشکر کنندگان: sami123
اشکان فکر کنم منم دیگه کم کم دارم گلام میشم.
چرا خبری نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
eminem جان ، پویا خان و....
بابا یکی یه خبر خوش بده دیگه!
تشکر کنندگان:
درود ... بچه ها من خیلی وقته که دارم پست های شما رو میخونم .. و خیلی عالی هست . کلی از استرسی که باید چیکار کنم رو برام کم کردید.. از همه ممنونم Smile در مورد پاسخها اینکه نمیدونم چرا یکی از ایران نمیاد بگه من برنده شدم ! خیلی خستم ... تمام آینده و زندگیم به این لاتاری بسته است . شاید برای من سال دیگه ای نباشه که بتونم شرکت کنم .. تورو به خدا برام دعا کنید . آخر خط من اینجاست اگه امسال قبول نشم نمیدونم که چی پیش میاد . یکم دلداریم بدین ولی نگین که اگه قبول نشدی سال دیگه ای هم هست Sad(
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
این رهگذر ه جوری خبر رو نوشته که آدم باورش نمیشه ... بابا اگر من بودم الان اینجارو میترکوندم .. خداییش اگه راسته بلند بگو .. داد بزن.... نمیدونم شاید برای من اینقدر مهمه که فک رمیکنم باید اینجوری باشه ... به هر روی اگر اینگونه است که بهت شادباش میگم ... و فکر نمیکنم مشکل بزرگی برای رفتنت باشه رهگذر عزیز.... خلاصه یه دستی هم روی سر من بکش Smile
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
رهگذر جان با KCC تماس بگیر و شرایطت را بگو. و سریعتر عقد کنین و مدارکت را بفرست چون اگه نامزدت بره مصاحبه قانون اینه که باید سیتیزن بشه و بعد بتونه همسرش را ببره و سیتیزن شدن برای فردی که از طریق لاتاری بره آمریکا 5 سال طول میکشه. البته بعضی وکیل ها میگن تو ایالت هایی که مهاجر کم دارند ما می تونیم قبل 5 سال درست کنیم ولی نمی دونم تا چه حد صحت داشته باشه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان