کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
....urgent
سلام به همگي و خسته نباشيد،
من سوالي دارم: شماره پرونده من خيلي بالاست و احتمالا در ماههاي آگوست يا سپتامبر نوبت مصاحبه ام ميشه. مي خواستم بدونم
1)از چند وقت قبل بايد باهاشون نامه نگاري كنم و ازشون وقت مصاحبه در اين دو ماه را بگيرم؟
2)آيا بايد قبل از مصاحبه مداركم را برايشون پست كنم؟
3)شماره من **147است، به نظر شما شماره من هيچوقت current ميشه؟

ممنون ميشم اگه من را راهنمائي كنيد.

سال نو مبارك،
تشکر کنندگان:
۱) تا وقتی که کیس شما کارنت نشه نمیتونید وقت مصاحبه بگیرید پس باید صبر کنید.
۲) اگر مصاحبه در آنکارا باشد بله، اگر در ابوظبی هست خیر
۳) امیدوار باشید، شماره ما حدود ۹۰۰۰ هست و وقتی نامه اول را گرفتم اصلا امیدی نداشتم، ولی امسال نسبت به سالهای گذشته خیلی زودتر شماره ها اعلام شد و کارنت شدیم. در هر صورت تمام برنامه زندگیتون رو بر اساس این موضوع تنظیم نکنید و به چشم یک فرصت بهش نگاه کنید.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
متشكرم از پاسخ شما. يعني من بايد در ماه جولاي ( تير ماه ) باهاشون مكاتبه كنم؟ يا اگه زودتر نامه نگاري كنم ميتونم براي حدود دو ماه بعد ( آگوست يا سپتامبر) وقت مصاحبه بگيرم؟ شما از چند وقت قبل مكاتبه كردين تا تاريخ و ساعت دقيق مصاحبتون را بدونيد؟( البته با اين تفاوت كه پرونده من جزو كارنت ها (يا بقيه بيايندBig Grin) ها است.)

متشكرم
تشکر کنندگان:
من چند روز بعد از اینکه بولتن آوریل که شماره های ماه می را اعلام کرده بود (از جمله شماره ما) بهشون زنگ زدم. شما هم صبر کن، یکی دو روز بعد از اینکه گفتند همه کیس ها CURRENT به کی سی سی زنگ بزن (تلفن رو زودتر از ایمیل جواب میدن). وقتی هم که با کی سی سی تماس میگیرید شماره کیس و تاریخ تولد را می پرسند.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
متشكرم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان