کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محدودیت ایجاد موضوع جدید در انجمن ۲۰۱۰ و درخواست ایجاد موضوع
سلام من یه پیشنهاد داشتم که یه تاپیک برای ازدواج باز کنین که این برندگان قرعه کشی (منظورم پسر و دخترای برندست نه کسانی که نبردن) که تمایل به ازدواج دارن اونجا اگهی بزارن. چون کسانیکه به صورت گرین کارت کارت میان دیگه براشون مقدور نیست از ایران ازدواج کنن (حدود 5 سال طول میکشه تا همسرتو بیاری). خوب چه اشکال داره دو نفر که برندن و قصد ازدواجم دارن در این سایت با هم اشنا بشن!!!
تشکر کنندگان:
(2010-06-10 ساعت 18:01)USA2010 نوشته:  سلام من یه پیشنهاد داشتم که یه تاپیک برای ازدواج باز کنین که این برندگان قرعه کشی (منظورم پسر و دخترای برندست نه کسانی که نبردن) که تمایل به ازدواج دارن اونجا اگهی بزارن. چون کسانیکه به صورت گرین کارت کارت میان دیگه براشون مقدور نیست از ایران ازدواج کنن (حدود 5 سال طول میکشه تا همسرتو بیاری). خوب چه اشکال داره دو نفر که برندن و قصد ازدواجم دارن در این سایت با هم اشنا بشن!!!

آگهی ازدواج؟!
حالا شما برو، یهو اونجا از یکی خوشت اومد،تازه سیتیزن! یه عمر برات می مونه
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: R.F ، pouya.pouya
(2010-06-10 ساعت 18:44)sam_hash نوشته:  
(2010-06-10 ساعت 18:01)USA2010 نوشته:  سلام من یه پیشنهاد داشتم که یه تاپیک برای ازدواج باز کنین که این برندگان قرعه کشی (منظورم پسر و دخترای برندست نه کسانی که نبردن) که تمایل به ازدواج دارن اونجا اگهی بزارن. چون کسانیکه به صورت گرین کارت کارت میان دیگه براشون مقدور نیست از ایران ازدواج کنن (حدود 5 سال طول میکشه تا همسرتو بیاری). خوب چه اشکال داره دو نفر که برندن و قصد ازدواجم دارن در این سایت با هم اشنا بشن!!!

آگهی ازدواج؟!
حالا شما برو، یهو اونجا از یکی خوشت اومد،تازه سیتیزن! یه عمر برات می مونه

خوب آخه میدونی چی! اکثر اونایی که ایرانن فکر میکنن دختر و پسر خوب اینجا ریخته منتظرآ که شما تشریف بیارین با شما دوست بشنو بعدشم با هم ازدواج کنین نه آقا جون این خبرا نیست. من الان 2-3 سال خارج از ایرانم پس میدونم که اینجا چه خبره اگرم که گفتم اگهی منظورم نبوده که اگهی بزنیم و بعدش ندیده و نشناخته ازدواج کنیم! منظورم این بوده که اولش با هم اشنا بشن اگه دیدن چیزای پایه ای درسته بعد تازه یجایی حالا تو امریکا یا ایران یمدت دوست باشن همدیگرو خوب بشناسن بعدم با هم ازدواج کنن! خوب حالا اگه دو فرد (دختر و پسر) این عقیده رو دارن چه اشکال داره با هم از طریق این سایت اشنا بشن!!!!!
تشکر کنندگان:
بدلیل اینکه ممکنه برای سایت مشکلاتی ایجاد کنه ، کاملا مخالفم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: R.F ، reignoffear18
سلام
یه نظر سنجی بذارید که بدونیم برندگان بد از چند بار شرکت برنده شدن
که ما هم که تازه کاریم امید داشته باشیم
آنان که گذشته را بیاد نمی آورند محکوم به تکرار آنند
تشکر کنندگان:
نظر من اینه که دوستان، مهاجرسرا، یک انجمن مهاجرتی هست و با سایتهای ازدواج و دوست یابی تفاوت داره، ،خواهش می کنم اجازه بدید به روند فعلی خودش ادامه بده و به بیراهه نبریمش، عده زیادی از جمله خودمن به مباحث و اطلا عات موجود در این انجمن احتیاج دارن

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، reignoffear18 ، aadine
سلام
من برای پاسخ دادن به سوال های فرم 9 سوالی راهنمایی می خوام ولی هیچ تاپیکی که مستقیم در باره ی فرم 9 سوالی باشه اینجا وجود نداره.
درخواست دارم این تاپیک رو به صورت جدا گانه احاظ کنید.
ممنونم
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
اگر امکان داره یک انجمن در مورد مناسب ترین زمان خرید دلار ، پیشبینی قیمت و کلا همه چیز درباره ی دلار ! راه بندازید .
ممنونم
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
تشکر کنندگان:
سلام ، اول از همه مدیر ها تشکر میکنم که با تمامه فشار کارو زندگی و اینا به این سایت سر میزنن و کار مارو راه میندازن ،من یک خواهشی از ادمین ها دارم ، این پست های نا مربوط که تو تالارها هست رو خاهشن پاک کنینیننیینینن ، بابا چشم آدم کاسه خون میشه انقد زل میزنه به مانیتور تا یه چیزی که میخاد رو پیدا کنه تالار میبینی ۵۰۰ تا پاسخ داره ۳۰۰ تاش بی ربطه به موضوع تالارهست ۳ ساعت باید اینور اونورش کرد که حالا آخرش جوابتو پیدا بکنی یا نه , انوقت هی به جا اینکه پاسخ های قبلی رو بررسی بکنیم هی سوالهای تکراری میپرسیم باز هی اضافه میشه .....
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان: admin ، Eskandari ، Hossein81
سلام خدمت تمام دوستان عزیز

میخواستم بدونم در مورد نقل و انتقال پول از ایران و برعکس تاپیکی موجود هست که بحثش بتونه کمی بازتر بشه.؟ ممنونم از مدیران که راهنمایی کنند.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
تشکر کنندگان: mina_s
سلام و خسته نباشید

بنظرم خوب میشه اگه یه تالار برای سوال های اضطراری هم بزارین که بچه های که کمک فوری نیاز داران زودتر به جوابه سوال هاشون برسن ، من الان ۲ تا سوال مهم دارم در مورد مدارکم که باید فردا بفرستم ولی ۲ روزه جوابی نگرفتم .
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان:
(2010-07-16 ساعت 16:36)reignoffear18 نوشته:  سلام و خسته نباشید

بنظرم خوب میشه اگه یه تالار برای سوال های اضطراری هم بزارین که بچه های که کمک فوری نیاز داران زودتر به جوابه سوال هاشون برسن ، من الان ۲ تا سوال مهم دارم در مورد مدارکم که باید فردا بفرستم ولی ۲ روزه جوابی نگرفتم .

دوست عزیز بخش "سوال های مطرح شده برندگان 2010" به همین منظور ایجاد شده. اگر هم میبینید که جواب سوالتون رو سریع نمیگیرد به خاطر این هست که شاید در اون زمان کاربرینی که اطلاعات دقیق و صحیح از سوالتون دارند تو سایت حضور نداشته باشن. قطعا شما هم توقع دریافت سریع جواب , اما غلط رو ندارید.

موفق باشید
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: reignoffear18 ، sam_hash ، mina_s ، emadziaei
(2010-06-22 ساعت 13:24)pouya.pouya نوشته:  سلام
من برای پاسخ دادن به سوال های فرم 9 سوالی راهنمایی می خوام ولی هیچ تاپیکی که مستقیم در باره ی فرم 9 سوالی باشه اینجا وجود نداره.
درخواست دارم این تاپیک رو به صورت جدا گانه احاظ کنید.
ممنونم

ادمین عزیز توی تاپیک ها دوستان برای جواب دادن به فرم 9 سوالی یک کم سردر گم هستند.
باز هم پیشنهاد میدم این تاپیک رو برای 2010 و 2011 درست کنید
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: aadine
به نظر من به دليل پايان گرفتن كليرنس اعضاء ( تا آخر سپتامبر ) و شروع مهاجرت ، ديگه آرام آرام بايد موضوعات جديدي در قسمت مهم اين قسمت انجمن قرار بگيرند ، البته اين موضوعات در قسمتهاي ديگه انجمن هست ولي اگه براي برندگان هر سال هم بطور اختصاصي قرار بگيرد ، شايد بهتر باشد (؟)
از جمله :
ايرلاينها ( براي تهيه بهترين و كم هزينه ترين بليط ،... تاپيك فعلي شامل صحبتهاي متفرقه هم هست)
مواد و وسايل ضروري كه بايد باخودمون از ايران ببريم ( اين قسمت را دوستاني كه رفته اند بايد كمك كنند )
بيمه ، بانك ، ( بهترين و باصرفه ترين نوع بيمه ... )
شغل ( محلها ، موقعيتها و روشهاي پيدا كردن شغل )
محلها و روشها پيشنهادي براي برطرف كردن نياز افراد به يك كالا يا ...
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان