یک دوست لطفا به من جواب بده
سلام
من مدارکم رو برای سفارت آمریکا در آنکارا ارسال کرده ام و برای ‎28 May‎ وقت دارم با ‎DHL‎ هم چک کردم و مدارکم به موقع رسیده تنها چیزی که کمی نگرانم کرده اینه که من دو سری ‎affidavit of support‎ اصل رو از دو نفر مختلف برای سفارت فرستادم یعنی دوتا اسپانسر دارم ولی یادم رفت از مدارکی که از اسپانسرهام برام اومد و فرمهای ‎I134‎ که اسپانسرهام برام فرستادن کپی بگیرم و آیا کپی اين مدارک هم برام لازمه در صورتی که اصلش در پروندم تو سفارته و به دستشون رسیده؟

نمیدونم با اين همه دقت چرا این یک سری کپی رو فراموش کردم؟؟؟ هرکسی که اين مراحل رو تجربه کرده میدونه که استرسش چقدر زیاده ، حالا هر چی هم بگیم ساده اس باز نمیدونم چرا استرس دارم.

یه سوال ديگه من با زبان انگلیسی هیچ مشکلی ندارم و کاملا و در حد Advanceقادر به صحبت هستم ولی خانمم کمی مشکل داره حالا من تو مصاحبه درخواست مصاحبه به فارسی کنم یا انگلیسی؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
نگران نباشید,نیاز به کپی مدارک اسپانسر نیست اگر مطمئنید که با ‎DHL‎ رسید مدرک مربوط به ‎Delivery‎ را از تو سایت ‎DHL‎ پرینت کنید و با خودتون ببرید. جای نگرانی نیست ,در مورد زبان مصاحبه با توجه به تجربه دیگر دوستان و وضعیت همسر محترمتان بنظر می رسد انتخاب زبان فارسی بهتر است, در هر حال اگر آرامش داشته باشیم و به خدا توکل کنیم ,تا اینجا که حل شده ,باقی قضایا هم درست میشود,موفق باشید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
محمدخان شما از اول بايد كپي را مي فرستادين و اصل مدارك را همراهتان مي برديد ولي اصلا مهم نيست اگر مطمئن هستيد مدارك به دستشان رسيده روز مصاحبه پرونده را به شما دوباره نشان مي دهند .
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May ‎2008‎
تاریخ کارنت شدن:Apil ‎2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:May ‎2009‎
تاریخ مصاحبه:June ‎2009‎
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به آمریکا:7 ‎Sep‎
دریافت گرین کارت:21 ‎Sep‎
دریافت سوشال سکیوریتی:25 ‎Sep‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید