آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

یک دوست لطفا به من جواب بده
سلام
من مدارکم رو برای سفارت آمریکا در آنکارا ارسال کرده ام و برای ‎28 May‎ وقت دارم با ‎DHL‎ هم چک کردم و مدارکم به موقع رسیده تنها چیزی که کمی نگرانم کرده اینه که من دو سری ‎affidavit of support‎ اصل رو از دو نفر مختلف برای سفارت فرستادم یعنی دوتا اسپانسر دارم ولی یادم رفت از مدارکی که از اسپانسرهام برام اومد و فرمهای ‎I134‎ که اسپانسرهام برام فرستادن کپی بگیرم و آیا کپی اين مدارک هم برام لازمه در صورتی که اصلش در پروندم تو سفارته و به دستشون رسیده؟

نمیدونم با اين همه دقت چرا این یک سری کپی رو فراموش کردم؟؟؟ هرکسی که اين مراحل رو تجربه کرده میدونه که استرسش چقدر زیاده ، حالا هر چی هم بگیم ساده اس باز نمیدونم چرا استرس دارم.

یه سوال ديگه من با زبان انگلیسی هیچ مشکلی ندارم و کاملا و در حد Advanceقادر به صحبت هستم ولی خانمم کمی مشکل داره حالا من تو مصاحبه درخواست مصاحبه به فارسی کنم یا انگلیسی؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
نگران نباشید,نیاز به کپی مدارک اسپانسر نیست اگر مطمئنید که با ‎DHL‎ رسید مدرک مربوط به ‎Delivery‎ را از تو سایت ‎DHL‎ پرینت کنید و با خودتون ببرید. جای نگرانی نیست ,در مورد زبان مصاحبه با توجه به تجربه دیگر دوستان و وضعیت همسر محترمتان بنظر می رسد انتخاب زبان فارسی بهتر است, در هر حال اگر آرامش داشته باشیم و به خدا توکل کنیم ,تا اینجا که حل شده ,باقی قضایا هم درست میشود,موفق باشید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
محمدخان شما از اول بايد كپي را مي فرستادين و اصل مدارك را همراهتان مي برديد ولي اصلا مهم نيست اگر مطمئن هستيد مدارك به دستشان رسيده روز مصاحبه پرونده را به شما دوباره نشان مي دهند .
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May ‎2008‎
تاریخ کارنت شدن:Apil ‎2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:May ‎2009‎
تاریخ مصاحبه:June ‎2009‎
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به آمریکا:7 ‎Sep‎
دریافت گرین کارت:21 ‎Sep‎
دریافت سوشال سکیوریتی:25 ‎Sep‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان