کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشاوره و گفتمان و پيشنهاد
در صورتي كه در زمينه تهيه مدارك و اسناد و يا نياز به مشاوره در ايران راهنمايي ميخواهيد از اين قسمت استفاده نماييد.
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، خاطره رضایی ، msar
ba salam va arze khaste nabashid/bebakhshid kibordam farsi nadare/man fatemeh 25 sale mojarad karshenase mamayisakene kish hastam mikhastam vase mohajerat be australia eghdam konam mishe mano rahnamayi konid dar zemn nemishe bedune dadane emtehane takhasosi vase eghamat eghdam kard?mamnunam montazere rahnamayitun hastam
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام بر دوستان
می خواستم ببینم با ثبت شرکت هم میشه اقامت گرفت یا نه
با تشکر
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
سلام
سینا کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی -30 ساله - رشته منابع طبیعی - 4 سال سابقه کار
سارا کارشناس برق الکترونیک - 25 ساله - دانشگاه غیر انتفاعی- سابقه کار ندارد
به نظر شما ما شرایطمون برای مهاجرت چطوره
خیلی برامون بازار کار سینا مهمه
به نظرتون میتونه کار پیدا کنه؟
پاسخ
(2012-05-25 ساعت 23:26)سارا و سینا نوشته:  سلام
سینا کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی -30 ساله - رشته منابع طبیعی - 4 سال سابقه کار
سارا کارشناس برق الکترونیک - 25 ساله - دانشگاه غیر انتفاعی- سابقه کار ندارد
به نظر شما ما شرایطمون برای مهاجرت چطوره
خیلی برامون بازار کار سینا مهمه
به نظرتون میتونه کار پیدا کنه؟

مهاجرت به کجا دوست عزیز؟
اگر کانادا مد نظرتون باشه به نظرم بله شرایط مساعدی دارین
این سایت رو مطالعه کنین :
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/s.../index.asp

(2011-05-27 ساعت 22:01)namisilent1984 نوشته:  ba salam va arze khaste nabashid/bebakhshid kibordam farsi nadare/man fatemeh 25 sale mojarad karshenase mamayisakene kish hastam mikhastam vase mohajerat be australia eghdam konam mishe mano rahnamayi konid dar zemn nemishe bedune dadane emtehane takhasosi vase eghamat eghdam kard?mamnunam montazere rahnamayitun hastam

تا اونجایی که بنده خبر دارم به کارهای خدماتی در کانادا بیشتر از استرالیا نیاز هست ولی در هر صورت جواب سوالتون اینجاس :

http://www.immi.gov.au/skilled/medical-p...nurses.htm

http://www.immi.gov.au/skilled/medical-practitioners/

پاینده باشین
پاسخ
khabaloo ممنون از لینکتون
منظورم استرالیا بود
پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo ، msar
(2012-05-26 ساعت 23:51)سارا و سینا نوشته:  khabaloo ممنون از لینکتون
منظورم استرالیا بود

خواهش میکنم دوست من
برای استرالیا با استفاده از سایت زیر پوینت هاتون رو محاسبه کنین
کلا اگه امتیاز بالایی کسب کردین کیستون مناسب خواهد بود
http://www.workpermit.com/australia/poin...ulator.htm
پاسخ
سلام من لیسانس کامپیوتر هستم (IT) و آیلتس ندارم اما زبانم در حد اینکه از پس خودم بر بیاد هست و میتونم کار و خونه اجاره کنم و تامین کنم و با حساب بانکی 35 40 تا 50 میلیون هست میشه به استرالیا محاجرت کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
درود .
من فوق دیپلم کامپیوتر رو دارم . و مدارک بین المللی MCITP Microsoft رودارم ولی مدرک زبان رو ندارم . واسه ممهاجرت چقدر هزینه باید کرد ؟ کدوم شهر بهتره
؟
ممنون میشم که جوابمو بدین .
با سپاس
پاسخ
سلام به همگی / من مدرک آیلتس ندارم آیا میشه برای مهاجرت به استرالیا اقدام کرد / من مدرک آرایشگری دارم / نصاب کاغذ دیواری هم هستم / هر کاری فنی از دستم بر می آد فقط تنبلی کردم زبان رو حرفه ای نخوندم اونجوری بلدم / لطفا راهنماییم کنید
موفق باشید SmileSmile
پاسخ
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم
من ارش 19 سالمه دیپلم علوم انسانی دارم یعنی مدرک پیش رو ندارم. ایا مدرک پیش واسه رفتن به دانشگاه در استرالیا لازمه ؟
یک دنیا ممنون
پاسخ
با سلام
من شهاب هستم و متاهل هستم. در تاریخ 11 می 2012 لاج کردم و بعد از ارائه کامل مدارکم دیگه از تاریخ 17 جولای 2012 ایمیلی از دیاگ نگرفتم و هر دفعه ایمیل می زنم میگه باید صبور یاشی. می خواستم بدونم برای ساب کلاس ویزای من که 176 هستش و در سایت نوشته 12 ماه طول میکشه تا 11 می 2013 ویزا رو بهم می دن یا بیشتر امکان داره طول بکشه.
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، msar
(2013-01-23 ساعت 13:32)shahab_elc نوشته:  با سلام
من شهاب هستم و متاهل هستم. در تاریخ 11 می 2012 لاج کردم و بعد از ارائه کامل مدارکم دیگه از تاریخ 17 جولای 2012 ایمیلی از دیاگ نگرفتم و هر دفعه ایمیل می زنم میگه باید صبور یاشی. می خواستم بدونم برای ساب کلاس ویزای من که 176 هستش و در سایت نوشته 12 ماه طول میکشه تا 11 می 2013 ویزا رو بهم می دن یا بیشتر امکان داره طول بکشه.
با تشکر فراوان

سلام

ایران متاسفانه جزو کشورهای high risk هست و security check معمولا بیشتر طول میکشه.به خاطر این بیشتر از 12 ماه حساب کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، ParsTrader ، msar
سلام من عقد کردم شوهرم و تمام اعضای خانوادشون استرالیاهستن, چند روز پیش مدارکمو برای اخذ ویزای کلاس 309 فرستادم سفارت. قرار هستش به محض رسیدن من به استرالیا مراسم عروسی برگزار بشه. من میخوام مادر پیرم هم که اینجا( در ایران) هستش توی مراسمم در استرالیا حضور داشته باشه. حالا چند تا سوال دارم:
1- برای مادرم باید به چه صورت اقدام کنیم؟آیا حتما کسی باید از اونجا براش دعوت نامه بفرسته؟ در غیر این صورت چه راه دیگری هست؟
2- چه زمانی باید اقدام کنیم؟ بعد از اینکه من ویزا گرفتم یا از الان؟
3- اگر این کار شدنی هست, چقدر زمان میبره؟
خواهشا منو راهنمایی کنید,من به هیچ شخص یا منبع دیگری جز شما دسترسی ندارم.
با سپاس فراوان

سلام تقریبا یک هفته است که ازتون یه سوال پرسیدمو چرا کسی جواب نمیده؟!
نا امید شدمSad
پاسخ
[quote='shahab_elc' pid='267148' dateline='1358931720'

سلام،امیدوارم خوب باشی،ما هم وضعیت شما رو داریم،لطفا" اگه ویزاتون اومد ،خبر بدید ،باعث امیدواریه،:shy:

سلام،ييك سوال در مورد هزينه نگهداري از بچه در منزل دارم، به فرض اشتغال پدر و مادر آيا امكان استفاده از پرستار بچه هست؟لطفا راهنمايي كنيد.ممنون.

منظورم درپرث بود.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان