کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمک در مورد رفتن به آنکارا
با سلام به همه دوستان

من مصاحبم روز پنجشنبه هستش اما با مراجعه به چند اژانس و خواندن خاطرات لاتاری متوجه شدم ایران ایر روزهای یکشنبه و چهارشنبه پرواز داره که برای من مناسب نیست چون یا خیلی زوده یا خیلی دیر می خواستم بدونم غیر از ایران ایر و ترکیش ایر که هزینش بالاتره و در استانبول توقف داره و در ضمن هزینه ترانسفر بالاتری هم نسبت به ایران ایر میگیره کسی راه بهتری رو می شناسه

با تشکر
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
فکر می کنم برای شما پرواز یکشنبه مناسب باشه.
یکشنبه عصر میرید، صبح دوشنبه آزمایشهاتون رو انجام میدید، احتمالاً سه شنبه عصر یا چهارشنبه به دیدن دکتر برای معاینه میرید و در نهایت پنج شنبه هم به مصاحبه تون می رسید. بعد از مصاحبه هم تا روز یکشنبه بعد وقت دارید که آنکارا رو بگردید. Big Grin
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
سلام

روز پنج شنبه 22 فروردین مصاحبه داری؟
پس چرا اینقدر دیر داری اقدام می کنی برای گرفتن بلیط؟! من چهارشنبه مصاحبه دارم الان تو هتلم تو آنکارا!! ..

میثم
تشکر کنندگان:
میثم جان من مصاحبم در ماه می هستش اما از الان دارم برای رزرو بلیط اقدام می کنم راستی شما به چه صورتی رسیدی آنکارا و اگه ممکنه راجع به هتلی که رفتی برامون بگو و البته هزینه هاش

صمد جان مرسی از راهنماییتون اما ترکیش ایر هر روز پرواز داره و البته هزینش هم 100 هزارتومان بیشتره و البته هزینه ترانشفر بالاتری هم می گیره بهتر نیست من بلیط سه شنبه ترکیش ایر رو بگیرم و روز چهارشنبه کارهای پزشکی رو انجام بدم

با تشکر
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام آرش جان
من نميدونم شما با آژانس مسافرتي صحبت كردين يا از طريق اينترنت اقدام ميكنين ولي دو تا هواپيمائي ديگه به اسمهاي Pegasus و Onur هستن كه من نميدونم به آنكارا پرواز دارن يا نه؟ آيا اونا رو چك كردين؟
تشکر کنندگان:
آرش جان من مصاحبه م روز شنبه بود ولی از یکشنبه ی قبلش رفتم آنکارا چون توصیه بر این بود که 3 روز قبل از مصاحبه برای معاینه پزشکی مراجعه کنیم. درسته که خیلی از رفقا فقط دو روز قبل از مصاحبه میرن و کار پزشکی هم یک روزه راه می افته ولی به نظرم بهتره که جایی برای اتفاقهای پیش بینی نشده هم بگذاری. شاید منطقی ترین کار این باشه که یکشنبه بری و یکشنبه بعدش هم برگردی و با خیال راحت کارهاتو انجام بدی. ارادت.
تشکر کنندگان:
Dear arash if u want to go ankara,go to http://www.safareman.persianblog.ir/ and read some info about ankara,my hotel was dedeman,it was great very close to every where.I got the ticket from jazirebehesht in valiasr street,parke saee,and it was the cheapest one.
تشکر کنندگان:
با پرواز انور هم میشه رفت که هزینه اونور با پروازهای ایرانی یک قیمت حدوداً ...
قیمت هتل توی آنکارا :
هتل های خوب توی آنکارا زیاد هست که فیمت های مناسبی دارند.
اگه ارزون قیمت می خوای باید برید به طرف محله اولوس، اتفاقاً یه هتل داره اونجا به اسم هتل باهری که خوبه ... قیمتش شبی 40 T واسه اتاق 2 تخته که حدوداً میشه شبی 25000 که خیلی هم ارزونه !
البته جاهای دیگه هم ارزون تر هست.
اگه هم قیمت مهم نیست بهتره بری به طرف چانکایا و تهران جاده سی که هتل های بی نظیری داره تو رنج فیمت 50000
راستی اگه اشتباه نکنم غیر از پرواز اونور یه پرواز دیگه هم هست که فقط تا تبریز میاد.
از استانبول تا آنکارا هم 5 تا 7 ساعت راه هست که اگه با سواری بری (اتوبوس یا تاکسی ون) حدوداً 30 تا 35 هزار هزینت میشه Wink
تشکر کنندگان: Masoud
سلام،

هتل بيوك ارشان خوبه. هم نزديك سفارته هم ارزون با شرايط خوب. چند روز قبل زنگ ميزنيد و ميگيد با عباس ميخواهيد صحبت كنيد( خودش ترك تركيه هست ولي فارسي هم ميتونه حرف بزنه) ميگيد اطاق 20 دلاري ميخوام (2 نفره - اگه 2نفريد. وگرنه من از قيمت 1 تخته هايش اطلاع ندارم)، بعد هم ميگيد خودش بياد دنبالتون: نفري 10 يتله بهش ميدهيد از فرودگاه مي آوردتون تا هتل(خودش يك ون داره). اگه خواست چونه بزنه شما هم باهاش چونه بزنيد. همه ترك ها اينجوريند. روز مصاحبه هم 4 يتله بهش بدين تا سفارت ميبردتون.شماره اش هست: 00905352238326 البته اين موبايل است كه توي تركيه ديگه 009 را نميگيريد. حالا باز خودتون ميدانيد و بس.
2 نفر ديگه هم هستند كه اونجا دانشجويند و كارشون اينه. تا حالا باخيلي ها رفتند تا آخر كار( مراحي پزشكي و...) زن و شوهرند. اين هم شمارشون:ساناز تبريزي:00905439432834 و امير تبريزي: 00905388861919
من خودم هنوز نوبت مصاحبه ام نشده تا برم ولي اين مشخصات را از يكي از فاميل ها كه برنده پارسال بود و همين راه را رفته بود گرفتم.

موفق باشيد
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان: Masoud
سلام به همگی دوستان
من تیرماه مصاحبه دارم در انکارا.با اقای امیر تبریزی 00905388861919 تماس گرفتم قرار شده که من فقط بلیط بگیرم و بقیه کارها (رزروهتل,وقت معاینه پزشکی) رو ایشون انجام بدن. به نظر دوستانی که این کارو کردن همین کافیه؟لازم نیست خودم از ایران رزرو کنم؟
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
اتفاقا من برای بار دوم دارم میرم.
آقای تبریزی بار پیش همه کار منو انجام داد.
اینبار هم بهش زنگ زدم و برام هتل رزرو کرد. خودش هم میاد فرودگاه.
برای کارهای پزشکی هم ، چون خود ساناز با کارمندان مطب آشناست، نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست.
تشکر کنندگان:
فرق تور گرفتن با اینکه از اونجا هماهنگ کنیم چیه؟

یکی از دوستانم که با تور رفته از آژانسی به نام جزیره بهشت در ولیعصر ,ساعی یک هفته با پرواز ترک صبحانه ترانسفر فرودگاهی و خدمات سفارت وپزشکی در هتل بیوک ارشان شده 500 الی 550 (البته فکر کنم که مخارج یرای چک آپ را خودش جداگانه می دهد).
من خودم به آژانس بیژن که در اینترنت تبلیغ کرده بود زنگ زدم به نظرم با نرخ هایی که می گفت تور مناسب تر است.
حالا اگر کسی تجربه مشابه داره بگه تا مقایسه کامل بشه!.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان