کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: كدام ايالت استراليا را بهتر ميدانيد؟
مركز استراليا- ( كانبرا )
8.07%
13 8.07%
نيو ويلز جنوبي ( سيدني )
34.16%
55 34.16%
كوئنزلند ( بريزبن )
7.45%
12 7.45%
ويكتوريا ( ملبورن )
30.43%
49 30.43%
استرالياي جنوبي ( آدلايد )
9.94%
16 9.94%
استرالياي غرب ( پرث )
6.21%
10 6.21%
تاسماني ( هوبارت )
0%
0 0%
سرزمين شمالي ( داروين )
0.62%
1 0.62%
جزاير تحت نظر استراليا
0.62%
1 0.62%
هيچكدام
2.48%
4 2.48%
مجموع 161 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كدام ايالت و شهر را انتخاب ميكنيد و چرا؟
من دانشجوی دکترا معدن دولتی داخل ایران هستم 33 ساله و همسرم هم دبیر آموزش و پرورش هستن و فوق لیسانس کامپیوترو 34 ساله. ایشون 7 سال سابقه کار آموزش و پرورش (استخدام رسمی. دبیر کامپیوتر) تا الان دارن و من هم 8 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی( مسئول دفتر فنی شرکت معدنی). من اصلا رشته ام رو تخصصی کار نکردم و همسرم هم مهارتش در رشته اش کاملا معمولیه یعنی مهارت آنچنانی در رشته خودمون توی ایران کسب نکردیم که رزومه قوی ای داشته باشیم. یک فرزند 6 ساله هم داریم. همسرم تازه برای یادگیری زبان میخواد اقدام کنه و منم زبانم معمولیه رو به پایینه..نمیدونم آیلتس رو چند بگیرم و هنوز واس آیلتس اقدام نکردم.
میخواهیم که به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنیم و واس همین میخوام از الان شروع کنم به برناه ریزی هاش که تا 3 سال دیگه که درسم تموم میشه به یک نتایجی رسیده باشیم: و انتظارتمون از مقصد مهاجرتمان هم به شرح زیر هست:
1- موقعیت شغلی و درآمد و بیمه
2- طببعت و آب و هوا.... من عشق طبیعت لوکیشن سریال آن شرلی هستم... مثل طبعیت اطراف شهر کلن آلمان بود. فوق العاده سرسبز با مرتع و درخت و ...
3- سطح رفاه
4- ثبات و احترام کاری و اجتماعی
5- شرایط تحصیلی و آموزشی و فرهنگی عالی برای فرزندم
6- امنیت
7- زندگی و کار بدون استرس همراه با لذت از زندگی

لطفا راهنماییم کنید که:
1- از بین این کشورها کدام برای خواسته های ما مناسبتر هست؟؟
2- و همینطور مراحل مهاجرتش راحتتره؟؟
انگلیس
کانادا
استرلیا
ایرلند
اسکاتلند
نیوزلند
ضمنا ترجیح میدهیم تا جایی که امکان داره ویزای تحصیلی نگیریم آخه دیگه واقعا درس خوندن از حوصله ام خارجه....
3- لطفا مراحل اقدام برای مهاجرت رو برام مفصل توضیح بدید؟ من هیچ اطلاعاتی در موردشون ندارم....
4- همسرم میخواد یک رشته رو دانشگاه پیام نور شروع کنه به تحصیل که یک مدرک لیسانس یدک هم داشته باشه برای مهاجرت چه رشته ای رو پیشنهاد میدید که بکارش بیاد؟؟ من مترجمی زبان مد نظرم هست

5- ضمنا در رابطه با مهاجرت به آلمان هم یه مقایسه با کشورهایی که گفتم رو بهم بگید...البته بخاطر زبان آلمانی اصلا تمایلی ندارم مگر اینکه مزیتهای بیشتری داشته باشه.
سپاسگزارم از وقتی که میگذارید و صبوریتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-05-16 ساعت 10:33)رامین راد نوشته:  لطفا بعد از شركت در نظر سنجي ايالت و شهر مورد نظر خود را با ذكر دلايل و ويژگي هاي آن شهر بيان نماييد تا دوستان شما نيز بتوانند راحت تر تصميم بگيرند

من یکی از وب سایت های ایرانی رو دیدم که خیلی خوب کشور ها رو برای مهاجرت بررسی کرده بود :

http://selsele.com/%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d8...%b1%d8%aa/
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان