کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال ویژه در خصوص واکسن بچه
دوستان
ما یک پسر کوچولو داریم که در تاریخ مصاحبه 1 هفته میمونه تا 2 سالگی اش .حالا آیا چه رفتاری با ما میکنه دکتر و 4 روز رو براش میخواد یا نه یا اصلا" آزمایشی ازش میگیره یا واکسنی میزنه یا از چرخه خارجه و چون ما مصاحبه مان 3 شنبه 21 جولای هست کی بهتره اونجا باشیم و چندروز قبل از مصاحبه ؟
اگر فقط من و همسرم قرار بشه آزمایش بدیم چندروز زمان نیاز داریم یک روز قبل از مصاحبه کافیه . ما آنکارا هستیم ضمنا"
تشکر کنندگان:
من چند روز پیش به یه خانومی تو آنکارا زنگ زدم که کارهای مراجعین به سفارت رو انجام میده (با شوهرشون) رفت مطب دکتر اونگان ازشون سوال کرد( بچه ی ما هم 15 ماهشه) پرسیده بود گفتند اگر در زمان مصاحبه دومین سالگرد تولدش فرا نرسیده باشه فقط معاینه میکنن و واکسن هاشو چک میکنن و نیازی به 4 روز وقت گذاشتن نداره و یک روز براش کافیه. (همین 2 روز پیش اینو پرسیدم)
تشکر کنندگان:
مرسی افشین جون میشه نلفن این خانم و آقا رو بذاری .آیا اونها هتل هم رزرو میکنند و ترانسفر هم.
تشکر کنندگان:
فقط یادت باشه از 10 روز قبل از مصاحبه واکسن زنده به بچه تزریق نکنی که دکتر اشتباه چیزی برداشت نکنه..
البته اینو تو سایت دکتر اونگان نوشته.
تشکر کنندگان:
ماهان عزیز , ایمیلتو برای من بفرست من شومارشونو به شما بدم( اینجا بنویسم ممکنه سو برداشت بشه از نظر تبلیغ در سایت). بله اونهاتمام این کار ها رو انجام میدن ولی من تا اونجایی که بررسی کردم بهتره با تور از اینجا اقدام کنین در ضمن پیشنهاد میکنم سایت دکتر اونگان رو هم یه بررسی بکنی مطالب مفیدی توش هست.
تشکر کنندگان:
برای بچه 8 ساله چند روز قبل از مصاحبه در آنکارا باشیم خوب است؟واقعا باید 4 روز کاری قبل مصاحبه آنکارا باشیم؟
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان: marjani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان