کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر زیارتی
من دوران دانشگاه از طرف دانشگاه مارو بردن کربلا با پاسپورت موقت,حالا میخواستم بدونم تو فرمی که باید قبل مصاحبه بقرستیم آنکارا بنویسم سفر به عراق یا فکر میکنید ننویسم میفهمن؟میترسم فکر کنن تروریستم که رفتم عراق , چه کنم به نظر شما بچه ها؟
case number:2009AS00017xxx
تشکر کنندگان:
پاسپورتی که با اون رفتید دسته جمعی بوده یا رسمی یا تکی زیارتی کدوم ؟
تشکر کنندگان:
اگه تو پاسپورت اصلی قید نشده ننویس
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته: پاسپورتی که با اون رفتید دسته جمعی بوده یا رسمی یا تکی زیارتی کدوم ؟

پاسپورت تکی که توش نوشته یک بار می توانید از کشور خارج شوید.
تشکر کنندگان:
پس پاسپورت اصلی و رسمی نبوده به نظر من نیازی نیست بنویسی پاسپورتهای یک بار مصرفی رو فقط ایران داره و در دنیا ارزشی ندارد.
تشکر کنندگان:
میخواستم بدونم کسی هست که رفته مصاحبه و سفر زیارتی هم داشته بوده,تو مصاحبه کسی بهشون گیر داده یا نه,مرسی اگه جواب بدید!!
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته: پس پاسپورت اصلی و رسمی نبوده به نظر من نیازی نیست بنویسی پاسپورتهای یک بار مصرفی رو فقط ایران داره و در دنیا ارزشی ندارد.

اصلاً چیزی به نام پاسپورت یک بار مصرف وجود نداره.
اون پاسپورت فرقش با پاسپورتهای دیگه فقط در قسمت اجازه خروجشخ که یک چیز داخلی هست و کشورهای خارجی اصلاً به اون توجهی نمیکنند
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان:
pejman اصلا نگران نباش بابا شماها الکی نگرانید مامان بابای من کای سفر زیارتی رفتن همه رو هم توی برگه مربوط به سفارت نوشته بودن اصلا ازشون سوالی راجع به این مسله نپرسیدن بالاخرا اون ها می دونن ما مسلمون هستیم و یه سری جاها رو به خاطر زیارت می ریم .
تشکر کنندگان:
pejman جان
من فکر میکنم اگه راستشو بگی بهتره چون اونها رو بعضی کشورها حساسیت بیشتری دارن .شما از کجا میدونین شاید تو کامپیوتر اون کشور زمان ورود و خروج شما وارد شده باشه ............
فکر میکنین | fbi chek برای چیه؟اگر میخواستن که همه چیز و از خودمون میپرسیدن دیگه لازم نبود چکمون کننWink
نگران هم نباش اونها میدونن ایرانیها سفر زیارتی زیاد میرن...............
تشکر کنندگان:
واقعا مرسی از جواباتون و اینکه اهمیت دادید جواب دادیدSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان