آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

نظرات شما در خصوص این سوال؟؟؟
با سلام به همه دوستان ‎2010‎ که بی صبرانه منتظراند

می خواستم نظر دوستان رو در خصوص این موضوع بدونم .

الآن اینترنت از لحاظ امنیت مرتبه خوبی داره و توی جهان پول و اطلاعات ذیقیمتی بر روی اون جابجا میشه !
آمریکا می تونست لاتاری ‎2010‎ رو بصورت کاملا" آنلاین برگزار کنه یعنی افراد آنلاین ثبت نام کنند و نتایج رو هم روی اینترنت در زمان خودش ببینند و پس از اون هر که قبول می شه ( اسمش در میآد ) از طریق سایت فرم ها رو بر داره ، پر کنه و ارسالش کنه و باقی مراحل رو هم از اینترنت دنبال کنه ؟
بنظر شما چرا هنوز از نامه رسانی سنتی استفاده میشه؟

ممنون دوستان.

خدایا آنچه خیر و صلاح من است در پیش رویم قرار ده.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوست عزیز با سلام و ادب

البته به همین صورت است و تمامی مراحل به صورت اینترنتی است.اگر اینترنت نبود خوب بود تمام نامه ها دستی و با چه دردسر و زحمتی انجام میشد. بعد از آن درخواست های زیادی از تمام جهان انجام میشود که این کار، مستلزم بررسی های امنیتی و هزاران مسئله دیگر است . همین افرادی که ثبت نام میکنند در نظر بگیرید . تا بررسی وضعیت ثبت نامشان ، وضعیت تحصیلی ، زندگی ، سن و ‎...‎ شرکت کنندگان ، یکی ازدواج میکند ، یکی دانشگاه قبول میشود ، یکی تاریخ ها را اشتباه وارد میکنند و ‎... ! .‎ پس بررسی همه اینها زمان بر و وقت گیر است . امیدوارم همه دوستانی که در قرعه کشی سال ‎2010‎ شرکت کرده اند قبول شوند. امیدوارم که امیدوار باشید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان