کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبادل نظر در مورد تکمیل فرم DS230
افشین جون واقعا مرصی
تشکر کنندگان:
تو قسمت 4 فقط نوشتم آنکارا - ترکیه و قسمت 5 فقط ایران . دیگه کاری نمی خواد بکنم که ؟ چیری اضافه میخواد ؟
تشکر کنندگان:
سلام

در قسمت 29 فرم 230 نام و آدرس petitioner را خواسته . به نظر شما من چی بنویسم بهتره ؟در فرومهای مختلف چیزهای متفاوتی دیده میشه.
.پایین صفحه اول بعد از یک سری مشخصات نوشته post: ANKARA این تاثیری در انتخاب من برای محل مصاحبه داره یا نه؟

شماره کیس: 2010AS00007000
تاریخ دریافت نامه قبولی:May-2009
تشکر کنندگان:
سلام سحر جون
در قسمت petitioner نام برنده اصلی رو بنویسید
اگرpost ankara نوشته یعنی مصاحبه شما اونجاست ولی میتونید ابوظبی رو هم انتخاب کنید
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام من هنوز برام جا نيفتاده كه آيا اين فرمها را من بايد يك سري

براي خودم و يك سري ديگر براي همسرم و يك سري ديگر براي فرزندم

پر كنم يا نه؟

و چند تا عكس بايد فرستاد و عكس روي فرم را چه جوري بايد چسباند؟
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان:
درسته ...یک بار دیگه هم به این سوالتون جواب دادم
تشکر کنندگان:
"matinam"به نکته ای اشاره کردن که گفتم اینجا مطرحش کنم.

توی فرم هایی که در نامه اول اومده در قسمت Instruction => step 1 =>pragraph #4 نوشته یه دونه عکس باید بفرستین و در قسمت Immigrant visa photo requirements نوشته دوتا !!

اما به نظر میاد که بدیهی باشه تمام دوستان دوتا عکس رو بزارن که نهایتا" در صورت اضافی بودن، مسئول مربوطه قبل از شروع مصاحبه یکی رو برمیگردونه.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
درسته 2 تا عکس باید بفرستید منتها باید یکی از عکسها رو به فرم ds230 با کلیپس متصل کنید بعد عکس دوم رو در پاکت بگذارید و با بقیه مدارک به KCC پست کنیدBig Grin
(پشت هر عکس اسم و فامیل و تاریخ تولد و کیس نامبرتون رو هم بنویسید)
تشکر کنندگان: parastoo mohajer
پس من بدبخت شدم که! من یکی فرستادم! چی کار کنم حالا؟
تشکر کنندگان:
با سلام
merdax گرامی شما اطمینان دارید که دو قطعه عکس باید می فرستادی و از elham سوال دارم ، می شود در یک جای نامه یک قطعه و در جایی دیگر دو قطعه در خواست نمایند . گویا در سال گذشته هم برندگانی یک قطعه فرستادن .
تشکر کنندگان:
پارسا جان من الان یادم نمیاد که کجا نوشته بود 2 قطعه عکس می خوان ولی ما 2 تا فرستادیم ولی عکس اضافه رو در روز مصاحبه به شما بر می گردونندشاید هم یک قطعه عکس کافی باشه
تشکر کنندگان:
خدمت پارسا، الهام و merdax عرض شود که:
مکانی که نوشته دوتا عکس و مکانی که نوشته یک عدد عکس رو در پست قبلی(بالاتر) بود رو نوشتم.
merdax شمایی که یه دونه فرستادی هم تصور نمیکنم که مشکلی برات پیش بیاد. نهایتا میتونی روز مصاحبه با خودت به تعداد کافی از همون عکسی که ارسال کردی داشته باشی.
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان: merdax
elham نوشته: سلام سحر جون
در قسمت petitioner نام برنده اصلی رو بنویسید
اگرpost ankara نوشته یعنی مصاحبه شما اونجاست ولی میتونید ابوظبی رو هم انتخاب کنید

در قسمت petitioner هیچی نباید نوشته بشه. این فرم برای موارد دیگر ویزای مهاجرت (ازدواج، خانوادگیی، ...) استفاده می شه و این قسمت برای اون موارده. برای لاتاری نیست.

در مورد عکس هم من فکر کنم یکی کافی باشه من یک عکس با کلیپس وصل کردم به بالای فرم.
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان:
ما 2009 ایها که نوشتیم مشکلی هم پیش نیومد شما خودتون میدونید
تشکر کنندگان:
با سلام
با خواندن مطالب گذشته سایت در خصوص واژه petitioner و اینکه چه باید بنویسیم بین افراد اختلاف می باشد. و خوشبختانه تاکنون کسی از بابت ننوشتن نام برنده بعنوان درخواست کننده و یا نوشتن آن به مشکل به نخورده است . ولی آیا منطقی نسیت موضوع را ساده تر در نظر بگیرم و فرمها را از دید یک متقاضی و درخواست کننده ویزا در نظر بگیرم در آن صورت کسی که برنده لاتاری می گردد فردی می باشد که برای دیگر اعضاء خانواده درخواست ویزا نموده است . و کلمه petitioner را معنی درخواست کننده (که فرد برنده می باشد) در نظر بگیریم .
تشکر کنندگان: upm2006 ، admeyl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان