کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به امارات را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
تشکر کنندگان:
كسي ميدونه كرايه ماشين از اجمان تا ابوظبي چقدر است؟
نفري حساب مي كنند؟ يا در بستي؟
تشکر کنندگان:
ميترا نوشته: كسي ميدونه كرايه ماشين از اجمان تا ابوظبي چقدر است؟

دوست عزیز
از عجمان تا ابوظبی در حالت عادی حدود دو تا دو و نیم ساعت راهه.
با توجه به ترافیک سنگین در طول روزهای کاری گاهی تا 4 ساعت هم میشه.
به نظر من بهترین و ارزون ترین انتخاب کرایه ماشین هست که برای یک ماشین کوچک حدود روزی 100 درهم و با داشتن گواهینامه بین المللی به راحتی می توانید کرایه کنید.
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان:
در مورد ابوظبي اطلاعات بدهيد كجا اقامت كنيم، هزينه ها، فاصله سفارت و ...
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

من توی فرم زدم آنکارا ولی دودلم فکر می کنم ابوظبی رفتن راحتتره اینجوری که دیدم معاینه پزشکی تو دبی هست پس فقط لازمه که روز مصاحبه بریم ابو ظبی ازنظر هتل و شایدم اب و هوا تو زمستون بهتره
میشه کسی به من بگه که کدوم بهتره؟ من شماره 13xxx هستم و هنوز کارنت نشدم فکر کنم میتونم محل مصاحبه رو تغییر بدم

مرسی
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان:
(2009-10-27 ساعت 23:00)farzad101 نوشته:  دوستان عزیز

من توی فرم زدم آنکارا ولی دودلم فکر می کنم ابوظبی رفتن راحتتره اینجوری که دیدم معاینه پزشکی تو دبی هست پس فقط لازمه که روز مصاحبه بریم ابو ظبی ازنظر هتل و شایدم اب و هوا تو زمستون بهتره
میشه کسی به من بگه که کدوم بهتره؟ من شماره 13xxx هستم و هنوز کارنت نشدم فکر کنم میتونم محل مصاحبه رو تغییر بدم

مرسی

به طور قطع نمیشه گفت کدوم بهتره و بستگی به خودتون و خیلی چیزا داره.
ولی اونطوری که من خوندم هر دو یکی اند ولی (نظر شخصی من ) اینه که ابوظبی راحتتره.
تشکر کنندگان: farzad101
(2009-09-22 ساعت 12:11)ميترا نوشته:  كسي ميدونه كرايه ماشين از اجمان تا ابوظبي چقدر است؟
سلام
توصیه نمی کنم ماشین کرایه کنین، چون هم به قوانین آشنایی ندارید و هم به جاده ها و خروجی ها ، البته نه اینکه نشه با نقشه پیدا کرد ولی خب وقت گیره و در طول مسیر پر از دوربین هست که اگه شما یک کیلومتر در ساعت بیشتر از حد مجاز برونید عکس می گیره و جریمه می کنه. بنظرم بهترین راه همون رفتن با ترانسفر های ایرانی که معمولا نفری 150-200 درهم می گیرن البته این رقمیه که از دبی حساب می کنن و شما باید از عجمان تا دبی خودتون بیاید که با اتوبوس هم میشه اومد ولی باید صبح زود راه بیفتین چون ماکزیمم دبی تا اوظبی 2 ساعت راه و سفارت نهایتا تا 10.30 بیشتر پذیرش نمی کنه.
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
(2009-11-01 ساعت 13:17)matrix نوشته:  
(2009-09-22 ساعت 12:11)ميترا نوشته:  كسي ميدونه كرايه ماشين از اجمان تا ابوظبي چقدر است؟
سلام
توصیه نمی کنم ماشین کرایه کنین، چون هم به قوانین آشنایی ندارید و هم به جاده ها و خروجی ها ، البته نه اینکه نشه با نقشه پیدا کرد ولی خب وقت گیره و در طول مسیر پر از دوربین هست که اگه شما یک کیلومتر در ساعت بیشتر از حد مجاز برونید عکس می گیره و جریمه می کنه. بنظرم بهترین راه همون رفتن با ترانسفر های ایرانی که معمولا نفری 150-200 درهم می گیرن البته این رقمیه که از دبی حساب می کنن و شما باید از عجمان تا دبی خودتون بیاید که با اتوبوس هم میشه اومد ولی باید صبح زود راه بیفتین چون ماکزیمم دبی تا اوظبی 2 ساعت راه و سفارت نهایتا تا 10.30 بیشتر پذیرش نمی کنه.

منم توصیه می کنم با ماشین کرایه برید
پارسال من با گواهینامه بین المللی هم نتونستم ماشین کرایه کنم چون از پارسال تو دبی قانون شده اگر کسی کردیت کارد نداشته باشه نمی تونه ماشین کرایه کنه .

موفق باشید
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
خوب ،خدارو شکر دیگه ماشین هم نمیشه کرایه کرد اینطور که دوستمون می گن...حالا چیکار باید کرد؟کسی اگر با اتوبوس رفته ابوظبی ممکنه توضیح بده که دقیقا چیکار کرده،از کجا سوار شده،چقدر طول کشیده و از همه مهمتر تو ابوظبی کجا پیاده شده؟؟باید یه جا پیاده شد تاکسی گرفت تا دم سفارت؟اگر بله کجا؟؟اسمش ایستگاهش چیه،اگر از جلوی سفارت (که بعید می دونم) رد میشه به چه ترتیبه...ممنون می شم از علما یکی جواب مارو بده.
شماره کیس:76xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:may29,2009
کنسولگری:Abudhabi
تاریخ دریافت نامه دوم:november 16th
تاریخ مصاحبه:ِdec .6th
تاریخ دریافت ویزا بدون کلیرانس:dec.8th
ورود به آمریکا:April 2010
جز باده ی لعل نیست در روی زمین.................تلخی که هزار جان شیرین ارزد
تشکر کنندگان:
(2009-11-09 ساعت 20:18)nariman نوشته:  خوب ،خدارو شکر دیگه ماشین هم نمیشه کرایه کرد اینطور که دوستمون می گن...حالا چیکار باید کرد؟کسی اگر با اتوبوس رفته ابوظبی ممکنه توضیح بده که دقیقا چیکار کرده،از کجا سوار شده،چقدر طول کشیده و از همه مهمتر تو ابوظبی کجا پیاده شده؟؟باید یه جا پیاده شد تاکسی گرفت تا دم سفارت؟اگر بله کجا؟؟اسمش ایستگاهش چیه،اگر از جلوی سفارت (که بعید می دونم) رد میشه به چه ترتیبه...ممنون می شم از علما یکی جواب مارو بده.

عزیز دل برادر
شما هر جای دبی که سوار شی بگی ایستگاه اتوبوس ابوظبی ( بر دبی bur Dubai)
می برنتون، معمولا با 15-20 درهم از مرکز شهر میشه. توی ابوظبی ایستگاه سوم توی شهر، برای نشونه ایستگاه دوم حواستون باشه روبروی کارفور ابوظبیه و شما ایستگاه بعدیش پیاده شین. ایستگاه سوم هم میتونید پیاده برین اونور خیابون تا سفارت 7-8 دقیقه راهه یا از همونجا تاکسی بگیرید که اونم میشه 10 درهم.
برگشتن هم به تاکسی بگید ببرتتون ترمینال اتوبوسا برای دبی که اونم تقریبا 20-25 تا میشه.
از زمان سوار شدن تا رسیدن به ابوظبی 1.30 تا حداکثر 2 ساعت. شما 7.30 از هتل بیای بیرون خوبه
موفق باشید
Hope Never Die

تشکر کنندگان: nariman ، parmida.722 ، AMIN3Y
(2009-11-09 ساعت 20:18)nariman نوشته:  خوب ،خدارو شکر دیگه ماشین هم نمیشه کرایه کرد اینطور که دوستمون می گن...حالا چیکار باید کرد؟کسی اگر با اتوبوس رفته ابوظبی ممکنه توضیح بده که دقیقا چیکار کرده،از کجا سوار شده،چقدر طول کشیده و از همه مهمتر تو ابوظبی کجا پیاده شده؟؟باید یه جا پیاده شد تاکسی گرفت تا دم سفارت؟اگر بله کجا؟؟اسمش ایستگاهش چیه،اگر از جلوی سفارت (که بعید می دونم) رد میشه به چه ترتیبه...ممنون می شم از علما یکی جواب مارو بده.

دوست عزیز اگر خواستی با تاکسی بری به رزروشن هتل بگید براتون ماشین می زاره و معمولا نفری 150 تا 200 درهم می گیرن می برنتون دم در سفارت صبر می کنند کارتون که تموم شد باز برتون می گردونن هتل . هم خیالت راحت تره و هم مطمئنی که می رسی به کارت.

موفق باشی
تشکر کنندگان:
البته منم با هدا موافقم
این اتوبوس رو برای دفعات بعد از مصاحبه اگه مجبور شدید برید استفاده کنین، من خودم 5 روز بعد از مصاحبه تا سفارت رفتم!!!!!
Hope Never Die

تشکر کنندگان:
به ریسکش نمی ارزه که مهمترین اتفاق زندگیتو اینجوری خدایی نکرده خراب کنی

موفق باشی
تشکر کنندگان:

اينم تجارب بچه‌ها در مورد اتوبوس براي رفتن به مصاحبه:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid13589

به نظر من اگه مجرديد، ميتونيد اتوبوسو امتحان کنيد.
موفق باشيد.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان:
به اطلاع دوستان میرسونم که بر خلاف چیزی که تصور می شد اجاره کردن ماشین در امارات حتما نیاز به ارائه کارت اعتباری نیست و شما می تونید با سپردن 1000 درهم و روزی از 60 درهم به بالا ماشین کرایه کنید و هر جا که می خواید برونید و حالشو ببرید و مطمئن باشید که هزینه ش خیلی خیلی کمتر از تاکسی می شه (من خودم شخصا همین کارو کردم)...اگر در این مورد سوالی داشتید من جواب می دم.موفق باشید.
شماره کیس:76xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:may29,2009
کنسولگری:Abudhabi
تاریخ دریافت نامه دوم:november 16th
تاریخ مصاحبه:ِdec .6th
تاریخ دریافت ویزا بدون کلیرانس:dec.8th
ورود به آمریکا:April 2010
جز باده ی لعل نیست در روی زمین.................تلخی که هزار جان شیرین ارزد
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kiarash86 ، AMIN3Y ، jasmine2953

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان