آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

آیا مدارک تحصیلی پایین تر هم لازمه؟ مخصوصا دیپلم؟
سلام به همه
من دیشب با یکی از دوستانی که برنده لاتاری ‎2008‎ بودن و الان هم آمریکا تشریف دارن حرف میزدم
ایشون میگفت با اینکه من مدرک تحصیلی لیسانسمو ترجمه کردم و سابقه کارمو هم همینطور، باید اصل و ترجمه دیپلمم رو حتما به آفیسر ارائه بدم!
آیا کسی در اینمورد که ارائه دیپلم حتما و الزامیه اطلاعاتی داره؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من پنجشنبه هفته پيش مصاحبه داشتم و فقط آخرين مدرک تحصیلیمو دادم (لیسانس) و آفیسر هیچ چیز دیگه ای هم نخواست
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎Merc Mohammad jan‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بله لازمه شما سعی کنید حتما" اصل و ترجمه اش را ببرید از اکثریت دیپلم را می خوان از ما که فقط دیپلم را گرفتند و مدارک بالاتر را نگاه کردند و پس دادند. هر مدرکی که فکر می کنید لازمه و ممکنه بخوان هم اصل هم ترجمه هم کپی آن را آماده کنید و با خودتان برای مصاحبه ببرید کار از محکم کاری عیب نمی کنه .
این را در صورتی می گم که فقط همان مواردی را که نام بردن به همون ترتیب ازتون می خوان و شما هم تا مدرکی را نخواستن چیزی را اضافی ندین.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
هومن عزیز
بله مدرک دیپلم رو میخوان. از من و یکی از دئستانم هم فقط دیپلم خواستن و اصلا مدارک بالاتر رو نگاه هم نکردند.
Case Number: 2009AS115XX‎
تاریخ مصاحبه: ‎,March 16 , 2009‎
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر ‎: Aug 4, 2009‎
ورود به آمریکا: ‎Sep 7, 2009‎
خروج از آمریکا: ‎Nov, 2009 /‎ با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به آمریکا: ‎2011 , 16, Jul‎
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام و مرسي
آيا شما يادتون هست اصل مدرك ديپلم رو از كجا گرفتين؟
از دانشگاه يا از دبيرستان يا اداره آموزش پرورش مربوطه؟
من ديشب خيلي تو سايت چرخيدم اما جواب شفافي دستگيرم نشد.
لطفا راهنمائي كنيد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
اینجا یه سوال پیش میاد که بهتره دیپلم رو ببریم یا مدرک پیش دانشگاهی؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
چرا اینقدر خودتون اذیت می کنید اگر شما به نامه اولتون مراجه کنید می بینید که نوشته مدرک تحصیلی یا دو سال سابقه کار حتی هر دوش لازم نیست اگر دیپلمتون نشون بدید برای انها ضرورتی نیست که لیسانستون ببین و یا برعکس به عقیده من نشون دادن مدارک بیش از اندازه زیاد تاثیر خوبی ندارد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
اگه اصلش رو همراه نداشته باشیم ولی کپی و ترجمه باشه مشکلی پیش می یاد؟ من اصلش رو ندارم. ایرانه. و تازه یادم اومده!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شما کجا هستید باید به چک لیست کشوری که هستید نگاه کنید اینجا که من هستم استرالیا نیاز به اصلش نیست
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماییتون.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
عزیز آخرين مدرک تحصيلی کافیه ، چرا شلوغش ميکنين آفيسر فقط به يک مدرک نياز داره حالا ديپلم باشه ليسانس باشه یا فوق ليسانس فرقی نميکنه يکيش کافیه .

من فقط ليسانسمو دادم و هيچ چيز ديگه هم نخواست
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎Hoomanr‎ به نظر من هم ديپلم را با خودتون ببريد چون از 2 تا از آشنايان ما فقط ديپلم گرفتند و به دكتراي آنها اهميتي ندادند .

‎merdax‎ جان بردن پيش دانشگاهي اجباريه براي افرادي كه نظام جديد هستند چون 12 سال تحصيلي را بايد تكميل كنند.

موفق باشيد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May ‎2008‎
تاریخ کارنت شدن:Apil ‎2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:May ‎2009‎
تاریخ مصاحبه:June ‎2009‎
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به آمریکا:7 ‎Sep‎
دریافت گرین کارت:21 ‎Sep‎
دریافت سوشال سکیوریتی:25 ‎Sep‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: merdax