کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به آمریکا بعد از طی کردن مراحل اولیه
سلام دوستان عزیز
من و خانواده ام داریم برای نه تیر ماه آماده می شویم تا به آمریکا برویم .
چند سوال از آنها که رفته اند:
آیا بردن مواد خوراکی مشکل دارد ؟ چرا؟
در مدت یک ماه چقدر خرج یک خانواده سه نفره است؟
چه قسمتی در آمریکا از لحاظ زندگی بهتر و مخارج کمتر است؟
کسانی که در سال 2009 به آمریکا رفتن سفرنامه اشان را در این سایت بگذارند تا ما بتوانیم اطلاعات بیشتری داشته باشیم.Big GrinRolleyes
تشکر کنندگان:
سلام دوست من
من فقط در مورد اول جواب ميدم ترجيح مي دم صاحب نظر تر ها بقيه رو جواب بدن. در مورد سفرنامه هم فكر مي كنم حق كاملا با شماست اگه بچه ها بنويسند به نفع بقيه است و مي تونه از بردن وسايل تا انجام كاراي اداري كمك خوبي باشه.
در مورد مواد خوراكي سياستشون كنترل نژاد محصولاتشون هست و اگر هر كسي از هر جايي مواد خوراكي وارد كنه اين امكانپذير نيست در اين مورد مهمترين چيزي كه روش حساسيت دارند دانه و هسته و بذر يا چيزهايي كه احتمال وجود اين موارد درشان وجود دارد .
در كل توصيه مي كنم خصوصا بار اول اين مسئله رو امتحان نكنيد. من اين مسئله رو راجع به سبزي خشك و كمپوت و اجيل هم شنيدم.البته شانس هم در اين مسئله كه ادم گير كنه دخيله .
اميدوارم جوابتون رو در اين مورد گرفته باشيد.
پيروز و سربلند باشي
فرشيد
کيس نامبر : 2009as4xxx
دریافت نامه اول : may 2008
دريافت نامه دوم : Sep 2008
محل مصاحبه : آنكارا
تاریخ مصاحبه: Nov 2008
كليرنس: April 2009
دريافت ويزا : May 2009
تشکر کنندگان:
سلام
کلا تو شهرهای بزرگ مثل نیویورک و لس آنجلس و واشینگتن و ... خرج و مخارج خیلی بالاست،یکی از دوستان من که تو لس آنجلس هست میگه اجاره ماهیانه یک آپارتمان در حدود 1300 دلار میباشد اما دیگر دوست من که تو ایکی از شهرهای مهم ایالت کنتاکی هست میگه تواین شهر توی محله های خوبش یک آپارتمان دو خوابه را میشود با 600 تا 700 دلار در ماه اجاره کرد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان