آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سفر به آمریکا بعد از طی کردن مراحل اولیه
سلام دوستان عزیز
من و خانواده ام داریم برای نه تیر ماه آماده می شویم تا به آمریکا برویم .
چند سوال از آنها که رفته اند:
آیا بردن مواد خوراکی مشکل دارد ؟ چرا؟
در مدت یک ماه چقدر خرج یک خانواده سه نفره است؟
چه قسمتی در آمریکا از لحاظ زندگی بهتر و مخارج کمتر است؟
کسانی که در سال ‎2009‎ به آمریکا رفتن سفرنامه اشان را در این سایت بگذارند تا ما بتوانیم اطلاعات بیشتری داشته باشیم.Big GrinRolleyes
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوست من
من فقط در مورد اول جواب ميدم ترجيح مي دم صاحب نظر تر ها بقيه رو جواب بدن. در مورد سفرنامه هم فكر مي كنم حق كاملا با شماست اگه بچه ها بنويسند به نفع بقيه است و مي تونه از بردن وسايل تا انجام كاراي اداري كمك خوبي باشه.
در مورد مواد خوراكي سياستشون كنترل نژاد محصولاتشون هست و اگر هر كسي از هر جايي مواد خوراكي وارد كنه اين امكانپذير نيست در اين مورد مهمترين چيزي كه روش حساسيت دارند دانه و هسته و بذر يا چيزهايي كه احتمال وجود اين موارد درشان وجود دارد .
در كل توصيه مي كنم خصوصا بار اول اين مسئله رو امتحان نكنيد. من اين مسئله رو راجع به سبزي خشك و كمپوت و اجيل هم شنيدم.البته شانس هم در اين مسئله كه ادم گير كنه دخيله .
اميدوارم جوابتون رو در اين مورد گرفته باشيد.
پيروز و سربلند باشي
فرشيد
کيس نامبر ‎: 2009as4xxx‎
دریافت نامه اول ‎: may 2008‎
دريافت نامه دوم ‎: Sep 2008‎
محل مصاحبه : آنكارا
تاریخ مصاحبه: ‎Nov 2008‎
كليرنس: ‎April 2009‎
دريافت ويزا ‎: May 2009‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
کلا تو شهرهای بزرگ مثل نیویورک و لس آنجلس و واشینگتن و ‎...‎ خرج و مخارج خیلی بالاست،یکی از دوستان من که تو لس آنجلس هست میگه اجاره ماهیانه یک آپارتمان در حدود ‎1300‎ دلار میباشد اما دیگر دوست من که تو ایکی از شهرهای مهم ایالت کنتاکی هست میگه تواین شهر توی محله های خوبش یک آپارتمان دو خوابه را میشود با ‎600‎ تا ‎700‎ دلار در ماه اجاره کرد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان