کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستان فوری فوری فوری در مورد پاسپورت جدا برای بچه زیر 2 سال
دوستانی که مصاحبه شده اند آیا از بچه ها شون پاس جدا خواستند برا ویزا یا نه
بچه حدود 2 سال
ما استرس داریم و وقت هم خیلی کمه
مرسی
تشکر کنندگان:
سلام ،طبق تماسی که من امروز برای کلیرینس همسرم با سفارت آمریکا در آنکارا داشتم ،اتفاقا همین سوال را داشتم برای پسر 3 ساله ام ،و سفارت گفت که نیاز نیست پاسپورت جدا بگیرید،چون بچه 3 ساله که نمیتونه تنها سفر کنه.
تشکر کنندگان:
thanks alot DEAR SA2
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
ولی من در ابوظبی شنیدم که بچه بالای 2 سال باید پاس جدا داشته باشه
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
بهتره که پاس جدا بگیرید. خیلی از کشورها باید فرزند نیز پاس جدا داشته باشد .دوستی در استرالیا مصاحبه داشت (در همین سایت نوشته) و چون فرزندشان پاس جدا نداشت ویزایشان به تعویق افتاد. بهتره ریسک نکنید .پاس جدا گرفتن که کاری نداره.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ولی آنکارا نمیخواهد،من مطمئنم چون خودم زنگ زدم و از سفارت پرسیدم و خودم یک پسر 3 ساله دارم ،تصمیم گیری با خودتان است و من فقط نظر خود را گفتم.
تشکر کنندگان:
دوست عزيز
اگر نام فرزندان در پاس پدر يا مادر باشد اصلا و ابدا نيازي به پاس جداگانه ندارند و ويزاي صادر شده براي آنها نيز اعتبار دارد بنابراين اصلا نگران نباشيد و بيهوده فرصت باقيمانده را براي گرفتن پاس جداگانه هدر ندهيد .اصولا آيا معقول است كه فرزند كوچك پاس جدا داشته باشد ايا هيچ پدر مادري قبول ميكند تا فرزندش جداگانه از آنها به سفر خارجي برود.اگر چه جدا كردن پاس بچه ها امكان پذير است ولي در مورد رفتن به امريكا در حال حاضر اصلا توصيه نميشود و در ضمن لازم هم نيست انشاالله بعد از رفتن به امريكا و گرفتن گرين كارت ميتوانيد پاس بچه ها را جدا كنيد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان