کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چند سوال
با سلام خدمت همه دوستان بويژه انهايي كه هنوز مصاحبه نداده اند و يا داده اند و منتظر كليرنس هستند.
چند سوال دارم كه از دريافت پاسخ مطلعين ممنون ميشوم
1- اصولا اگر زمان كليرينس طولاني شود چه مدت زمان بايد بگذرد تا مكاتبه در مورد علت آن درخواست شود ؟ مثلا 2 ماه زمان مقبولي هست (با توجه به اينكه زمان نهايي دريافت ويزا اخر سپتامبر است)
2- براي كساني كه فرزندان آنها در پاس آنها يا همسرشان است آيا ويزاي دريافت شده با ويزاي كساني كه پاس منفرد دارند فرقي دارد؟ به عبارت ديگر در ويزاي دريافت شده تعداد نفرات و نام همراهان نيز قيد ميشود؟
3- بعد از ورود به امريكا براي فرزنداني كه در پاس والدين هستند نيز گرين كارت جداگانه صادر مي گردد؟
بسيار متشكرم و براي همگي ارزوي سلامتي و دريافت ويزاي امريكا در اسرع وقت را خواهانم
تشکر کنندگان:
در مورد سوال اولتون بگم که به بنده اف بی آی خورد و به همسرم نخورد
رفتم سفارات گفتن که ما تو پرونده ای که از شما میفرستیم مینویسم که محدودیت زمانی دارینو ایشالاتا 2 ماه دیگه میاد.......
امیدوارم این طور باشه........
تشکر کنندگان:
kamyarmig نوشته: در مورد سوال اولتون بگم که به بنده اف بی آی خورد و به همسرم نخورد
رفتم سفارات گفتن که ما تو پرونده ای که از شما میفرستیم مینویسم که محدودیت زمانی دارینو ایشالاتا 2 ماه دیگه میاد.......
امیدوارم این طور باشه........

یعنی واقعا اونها هم ایشالا ماشالا دارند؟من فکر می کنم اونها کمی کاراشون از ما دقیق ترهBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
این حرفی بود که به من زدن
شماچه برداستش میکنین؟
اینکه صد در صد تا 2 ماه دیگه میاد یا اینکه........
تشکر کنندگان:
kamyarmig نوشته: این حرفی بود که به من زدن
شماچه برداستش میکنین؟
اینکه صد در صد تا 2 ماه دیگه میاد یا اینکه........

من فکر میکنم اگه همه چیز روال عادی و طبیعیش و طی کنه و مشکلی تو کیس شما نباشه جواب کلیرنستون تا دو ماه دیگه صد در صد میادWink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان