کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بعد از انتخابات
سلام بچه ها

کسی هست که بعد از انتخابات ویزا گرفته باشه. یکی از اشناهای ما رفته ترکیه بهش گفتن که فعلا ویزای ایرانیها توی تعلیق هست .برگردید ایران تا بعد. کسی چیزی شنیده یا نه؟
تشکر کنندگان:
ای وااااااااای چه بد این سفارت آنکارا فقط تا جایی که بتونه اذیت می کنه حالا نه که فکر کنید چون به من ویزا نداده اینجوری می گم اما اگه یه سفر برید آنکارا همه چیز رو متوجه می شید واقعا امیدوارم اینجوری نباشهSad(((
تشکر کنندگان:
[quote=maxwell2002]
سلام بچه ها

کسی هست که بعد از انتخابات ویزا گرفته باشه. یکی از اشناهای ما رفته ترکیه بهش گفتن که فعلا ویزای ایرانیها توی تعلیق هست .برگردید ایران تا بعد. کسی چیزی شنیده یا نه؟
[/quo

این آشنای شما کیسش لاتاریه؟یا میخواد ویزا بگیره چون این دو تا خیلی با هم فرق دارن.
تو این موقعیت اگه به کسی ویزا ندن منطقی به نظر میاد چون فرض و بر این اساس میذارن که طرف دیگه برنمیگرده ولی برای لاتاری فرضی در کار نیست.
من فکر میکنم جریانات اخیر اگر تاثیری در گرفتن ویزا داشته باشه (که بعید به نظر میاد)تاثیر مثبت داره نه منفیBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
بابا جواب بدين ديگه ! چرا اذيت ميكنيد ؟ يك موضوعي رو ميندازين وسط با اعصاب همه بازي ميكنيد بعد ولش ميكنيد به امون خدا !!!!
مكس ول جان لطفا" بگو كه اون آشناي شما چطوري ميخواسته ويزا بگيره؟؟!!
تشکر کنندگان:
سلام
ببخشید اگه دیر جواب دادم. این اشنای ما کیسش لاتاری حدودای 30 هزار هست. حالامن نمی دونم بهش FBI checking خورده نمی خواد روی خودش بزاره یا واقعاراست میگیه.
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها نگران نباشید الان با روناک صحبت کردم که امروز انکارا مصاحبه داشت و در مورد دادن ویزا به ایرانیها هیچ مشکلی وجود نداره فقط همون مساله fbi check هست که ممکنه واسه بعضی ها هنوز نیومده باشه

نگران نباشید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: matrix
نمی شه زنگ بزنید سوال کنید امتحانش که ضرر نداره Smile
تشکر کنندگان:
maxwell2002 نوشته: سلام
ببخشید اگه دیر جواب دادم. این اشنای ما کیسش لاتاری حدودای 30 هزار هست. حالامن نمی دونم بهش FBI checking خورده نمی خواد روی خودش بزاره یا واقعاراست میگیه.

عزيزم نمي تونه چنين چيزي باشه چون شماره كيس ايشون يعني آشناتون جولاي مصاحبه مي شه يعني هنوز ايشون نرفته براي مصاحبه شايد خواسته .... نمي دونم ما كه يكشنبه مصاحبه داريم و اميدواريم ويزامونو بگيريم . وقتي اومدم حتما براتون مي نويسم ؛)

موفق باشيد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
Wink 
بله من افرادی رومیشناس مکه به راحتی ویزا گرفتن بدون اف بی آی چک
اصلا نگران نباشین تازه از انتخاباتم ازمونپرسیدن که همتون میدونید چی گفتیم......Wink
تشکر کنندگان:
سلام
امیدوارم که همه ویزاهاتون رو بگیرید .ما که راحت گرفتیم خدا رو شکر. 4 شنبه هم داریم میریم.
تشکر کنندگان: seravin ، merdax ، afshin
سلام

دوستان این سوال برا من پیش اومده که توی این قضیه اف بی آی چک دقیقاً چی رو بررسی میکنن ممنون از راهنماییتون.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
kamyarmig نوشته: بله من افرادی رومیشناس مکه به راحتی ویزا گرفتن بدون اف بی آی چک
اصلا نگران نباشین تازه از انتخاباتم ازمونپرسیدن که همتون میدونید چی گفتیم......Wink

من نمي دونم !!!!! از انتخابات چي پرسيدن و چي گفتين؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
kamyarmig نوشته: بله من افرادی رومیشناس مکه به راحتی ویزا گرفتن بدون اف بی آی چک

سلام
یعنی چی پرسیدن؟
یعنی اگه رای داده باشیم میخوان گیر بدن!!!؟؟؟؟
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان