کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
Question 
سلام ایا اسپانسر برای همه کشوراست یا از بعضی کشورا نمیخاد اگه برنده شیم ونداشته باشیم چی میشه یا اگه اون طرف ادم نداشته باشیم ولی پول داشته باشیم توبانک چی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام mhr4006 عزیز
تا به حال فقط یکی از دوستان (آقا امیر گل) تونسته با حساب بانکی و سند املاک و بدون هیچ اسپانسری ویزا رو دریافت کنه. خیلی هم صادقانه گفته هر کاری کردم نتونستم اسپانسر پیدا کنم.
انشاالله که موفق میشی
پاسخ
تشکر کنندگان: ByronTom ، msar
آیا اگر برای انها در مورد اسپانسر بگویم ولی بگویم که توان مالی داریم برای مهاجرت مورد قبول خواهد بود.
من فرانک در Dv2009 برنده شده ام امیدوارم بتوانم در این مدت کم یک اسپانسر پیدا کنم ولی اگر نتوانستم راه حلی دیگر است در صورت بودن راه حل لطفاً راهنمایی کنید. و چطور می توان این موضوع که توان مالی داریم را برای انها اثابت کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: skaryscorma ، msar
خانم فرانك عزيز .
تا اونجا كه براتون امكان داره دنبال اسپانسر بگرديد و پيدا كنيد . چون اين ماموراي كنسولگري هم به اسپانسر عادت كردن و براشون روتين شده .
اما اگه نتونستيد باز هم سعي كنيد . خيلي تاكيد مي كنم چون مطمئن ترين راهه .
اما اگه بخوايد با مايملك خودتون بريد يه كم مشكل مي شه . اين طور كه من شنيدم بايد هر چي كه داريد و نداريد اعم از خونه ، زمين ، ملك ، مغازه رو ارزش گذاري رسمي كنيد كه خودش يه پروسه طولاني و پر خرجي داره .
از طرفي پرينت شش ماهه حساب بانكي شما هم مدنظرشونه . بايد اون رو تسليم كنيد .
با همه اين اوصاف من پيشنهادم همون اسپانسره .
حالا بعد از همه اين كارا ، كنسول بگه كه نمي شه !!! ديگه تمومه !!!! پس با تمام قدرت دنبال اسپانسر باشيد .
اما اگه پيدا نكرديد توكلتون به خدا. تا اينجا با شما بوده كه برنده شديد . از اين به بعد هم خواهد بود .
دلتون قرص باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: payamshad ، msar
سلام

بچه ها سوالاتی داشتم.

1.اسپانسر من از کجا باید فرم i-134 را تهیه کنه؟
2.برای یک خانواده 4 نفری پر کردن یک فرم کافی هست؟
3.اسپانسر کجا باید فرم ها را نوتارایز کنه؟چون آمریکا زندگی نمیکنه.
پاسخ
سلام،
1- شما ميتونيد فرم را بصورت pdf برايش بفرستيد( در لينكهاي اين سايت است. و يا مستقيما" از سايت مهاجرت آمريكا بگيريد)
2-در دستورالعمل كه در ابتداي فرم درج شده ،آمده براي هر يك از اعضا ، 1 فرم ولي ظاهرا" كنسول يكي براي همه را هم قبول كرده
3- در دفاتري كه نوترايز مي كنند مثل دفاتر اسناد ما. ( كه اين هم در دستورالعمل آمده)- فكر كنم اسپانسر بايد مقيم آمريكا باشه. در اين مورد از آقاي صمد بپرسيد.
hope for the best, except the worst
پاسخ
federer نوشته: سلام

بچه ها سوالاتی داشتم.

1.اسپانسر من از کجا باید فرم i-134 را تهیه کنه؟
2.برای یک خانواده 4 نفری پر کردن یک فرم کافی هست؟
3.اسپانسر کجا باید فرم ها را نوتارایز کنه؟چون آمریکا زندگی نمیکنه.

به _ این _ آدرس رجوع کنید. نحوه پر کردن فرم را برایتان توضیح داده. که به عنوان توضیحات عمومی این سه خط را هم نوشته:
The form should be printed back to back on one single page.
Only one form required for one family (example: inviting parents). No need of separate form if inviting parents or in-laws.
The form must be Notarized by a licensed Notary person.

متاسفانه اسپانسر شما باید ساکن آمریکا باشد.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: amiralid ، arezoo bj ، msar
با سلام
هیچکی مثل صمد آقا نمی تونه کمک کنه

ممنون صمد آقا
پاسخ
آقا صمد اسپانسر من برگه ساپورت را پشت و رو پرینت نکرده بود و فکر می کنم جداگانه بود ولی در موقع مصاحبه چیزی درباره این موضوع به من نگفتند و در ضمن اسپانسر من به جز من قبلا دو نفر دیگر را هم ساپورت کرده بوده و یا شاید سه نفر البته درآمدش خوب است حالا فکر می کنید ایرادی از این موضوع بگیرند؟
از دوستان آیا کسانی بوده اند که برگه های ساپورتشون پشت و رو نبوده باشه و جداگانه بوده و ویزا گرفتند و مشکلی در این باره پیش نیومده باشه؟
پاسخ
درسته که تو نحوه پر کردن اومده که این فرم رو تو یه صفحه پرینت بگیرید اما در عمل خیلی ها این کارو نمی کنن. تو سفارت هم به اون اصلاً گیر نمیدن. اتفاقا اسپانسر من هم روی دوتا برگه پرینت گرفته بود و هیچ مشکلی پیش نیومد. خیالتون راحت راحت باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: amiralid ، arezoo bj ، msar
آقا صمد الان باید آمریکا باشی
می خوام ببینیم وضع آمریکا از دید شما الان چطوریه با این وضع اقتصادی که پیش اومده
می بخشید سوال خارج از این فروم پرسیدم ها شما کجای آمریکا هستید کار چی جوری هست
کلاً می خوام حال و هوای اونجا رو از دید شما بدونم
پاسخ
متاسفانه من هنوز نرفتم. تالار زندگی در ایالات متحده آمریکا جای خوبی برای طرح این گونه سوالات هست. بعد از رفتن سعی می کنم تجربیات خودم رو در این تالار بنویسم.
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo bj ، msar
سلام
این فرم I134را باید از کجا بیارم
فرم w2را هم برام نفرستادند؟داخل فرمpdf نوشته باید این فرم اصلش را پر کرد من اصلش را باید از کجا گیر بیارم
بعد اصلا فرق w2وi134 چیه من باید دو تاش را پر کنم?
لطفا من را راهنمایی کنید؟
2010asxxxx910
پاسخ
Ashkan.R نوشته: سلام
این فرم I134را باید از کجا بیارم
فرم w2را هم برام نفرستادند؟داخل فرمpdf نوشته باید این فرم اصلش را پر کرد من اصلش را باید از کجا گیر بیارم
بعد اصلا فرق w2وi134 چیه من باید دو تاش را پر کنم?
لطفا من را راهنمایی کنید؟
2010asxxxx910
با سلام

به اینجا یه سر بزنید(تمامی فرمها)

یک فرمی هست به نام (‏Form I-134 Affidavit of Support‎‏) ‏که اسپانسر شما باید اون را امضا کنه و بعد ببره به یک محضر تا گواهی امضا هم بگیره ‏که یک مهر میزنند روی فرم و خلاص ‏
به این عمل نوترایز کردن فرم گفته میشه و از سال 2009 فرم جدیدی ارائه شده که در اون اعلام کرده که نیازی به نوترایز شدن نداره. ولی در این مورد روایتها و برداشتها متفاوته و بعضی معتقدند که این فرم باید هر طور شده نوترایز بشه. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=909

اگر اسپانسر شما كارمند هست و خودش شغل مستغل نداره بايد W2
و اگر اسپانسر شما خودش كارفرما هست بايد 1040 رو همراه ببريد
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=1128

به اینجا هم یه سر بزنید
و به اینجا
موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، msar
من اصلا یک نفر رو هم نمی شناسم که آمریکا باشه از دوستان یا اقواممون. یعنی هیچ کسو ندارم.
اما کمی که جستجو کردم چند نفری رو پیدا کردم که هستند اما ارتباط خاصی باهاشون ندارم. به نظر شما میشه به اونها پیشنهاد بدم که اسپانسر من بشم؟ آیا برای آنها سودی داره این کار؟ چون اگر سودی نداشته باشه مطمئن هستم پشتیبان من نمیشن می خوام بپرسم اگر برای اونها سود داره من برم دنبالشون اگرنه رو نزنم بهشون و ضایع بشم....
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان