کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
با تشکر از R.F عزیز به من هم همون جواب رو دادند. حالا سؤال من اینه که این جواب به معنی اینه که فرم های من قابل قبول بوده؟
جوابی که به من دادند:
کد پی‌اچ‌پی:
Thank you for your inquiry
Your forms have been received and are currently processing.
 If 
you are scheduled for an interviewyou will receive a notification letter via postal mail from KCC
Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing
تشکر کنندگان: R.F
سلام...

اين متن رو وقتي مي زنن كه فرم هات رو گرفتن ولي هنوز بررسي نكردن. البته به معني غير قابل قبول بودن نيست. بايد كمي صبر كني.

(2009-10-29 ساعت 20:47)msnazi نوشته:  با تشکر از R.F عزیز به من هم همون جواب رو دادند. حالا سؤال من اینه که این جواب به معنی اینه که فرم های من قابل قبول بوده؟
جوابی که به من دادند:
کد پی‌اچ‌پی:
 If 
you are scheduled for an interviewyou will receive a notification letter via postal mail from KCC
Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: mohsen324
(2009-10-30 ساعت 22:21)Ashkan78 نوشته:  سلام...

اين متن رو وقتي مي زنن كه فرم هات رو گرفتن ولي هنوز بررسي نكردن. البته به معني غير قابل قبول بودن نيست. بايد كمي صبر كني.

(2009-10-29 ساعت 20:47)msnazi نوشته:  با تشکر از R.F عزیز به من هم همون جواب رو دادند. حالا سؤال من اینه که این جواب به معنی اینه که فرم های من قابل قبول بوده؟
جوابی که به من دادند:
کد پی‌اچ‌پی:
 If 

با یه اصلاح کوچولو
فرمهاتون دریافت شده و در حال پردازشه
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: R.F ، mohsen324
دوستان آدرس سایت انکارا رو برای میل زدن میزارین ممنون
تشکر کنندگان:
(2009-10-31 ساعت 14:42)Shahoo52 نوشته:  دوستان آدرس سایت انکارا رو برای میل زدن میزارین ممنون

http://turkey.usembassy.gov/
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
(2009-10-31 ساعت 14:42)Shahoo52 نوشته:  دوستان آدرس سایت انکارا رو برای میل زدن میزارین ممنون

آدرس ایمیل سفارت آمریکا در آنکارا

CA-Ankara@state.gov

http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: sh-b ، bart
با سلام. نامه دوم به صورت pdf رو از kcc دریافت می کنیم یا از آنکارا؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-01 ساعت 21:12)bart نوشته:  با سلام. نامه دوم به صورت pdf رو از kcc دریافت می کنیم یا از آنکارا؟

نامه دوم بصورت پستی به آدرستون فرستاده میشه اما به هر دلیلی اگه دستتون نرسید میتونید از سفارت تقاضا کنید تا بصورت فایل pdf براتون ایمیل کنن.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: bart
دوستان من متوجه یک اشتباه بزرگ تو فرمهام شدم. اونم اینه که تمامی تاریخهای فرمها رو روز و ماهشو جابجا نوشتم مثلابه جای 09/19/1985نوشتم19/09/1985 . به دادم برسید! اگر با ایمیل مشکل حل میشه متن ایمیل چی هست؟! تاکید میکنم تمام تاریخها بوده و نه فقط تاریخ بالا!
مرسی از همه
تشکر کنندگان:
Dear Sir/Madam

I would like to inform you that I made a mistake in my forms. I have written all Date parts in form in Day/Month/Year Format and I appreciate it if you could tell me how I can correct this mistake.
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: saeedhei ، kianoush
(2009-11-15 ساعت 13:38)kianoush_masoud نوشته:  دوستان من متوجه یک اشتباه بزرگ تو فرمهام شدم. اونم اینه که تمامی تاریخهای فرمها رو روز و ماهشو جابجا نوشتم مثلابه جای 09/19/1985نوشتم19/09/1985 . به دادم برسید! اگر با ایمیل مشکل حل میشه متن ایمیل چی هست؟! تاکید میکنم تمام تاریخها بوده و نه فقط تاریخ بالا!
مرسی از همه

سلام اصلاً نگران نباش اين اشتباه بزرگي نيست و اونها خودشون كاملاً متوجه ميشن فقط قبلش يك ايميل بزن وتوضيح بده ولي جاي نگراني نيست
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: kianoush
کسی که در لاتاری برنده بشه و بعد از اطلاع از برنده شدن بخواد دختری رو هم با خودش ببره حالا به صورت ازدواج یا نامزدی چه موقع باید به kcc ایمیل زد و متنش باید چطور باشه؟ ممنون میشم! (البته زمانی با اون دختر ازدواج کنه که بعد از اعلام نتایج قرعه کشی باشه)
تشکر کنندگان:
پر پر جان،

لازم به ایمیل نیست تو فرمهائی که بعد از قبولی میفرستن اطلاعات همسر را وارد میکنید...به عنوان نامزد نمیشه... چون موقع مصاحبه باید سند ازدواج ارائه بدین....

(2009-11-16 ساعت 21:19)parpar نوشته:  کسی که در لاتاری برنده بشه و بعد از اطلاع از برنده شدن بخواد دختری رو هم با خودش ببره حالا به صورت ازدواج یا نامزدی چه موقع باید به kcc ایمیل زد و متنش باید چطور باشه؟ ممنون میشم! (البته زمانی با اون دختر ازدواج کنه که بعد از اعلام نتایج قرعه کشی باشه)
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: parpar
دوستان عزیز،
من در موقع وارد کردن تاریخ تولد خودم و همسرم در فرم اینترنتی
(Application Form) یک روز اشتباه کردم و علت این اشتباه این بوده که پارسال (1387 شمسی و 2008 میلادی) سال کبیسه بوده و من فقط تو تقویم پارسال تاریخ ها رو چک کردم. و بعدا که خیر سرمون لاتاری رو برنده شدیم بقیه فرمها رو بر اساس تاریخ صحیح پاسپورتمون وارد کردم و ارسال کردم...
حالا هم هرچقدر با KCC مکاتبه میکنم و یا تماس تلفنی میگیرم بهم میگن اطلاعات منطبق نیستند. البته با KCC مکاتبه کردم و سعی کردم موضوع رو تشریح کنم. حالا دیگه نمیدونم چی جواب بدند.
-----------------------------------------
بعد از چندین بار مکاتبه با KCC آخرین جوابی که گرفتم این بوده:
Thank you for your inquiry.

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.

KCC/rch
Public Inquiry

دوستان هر کس اطلاعاتی در این رابطه داره لطف کنه برام ارسال کنه.
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
تشکر کنندگان:
دوست عزیز،

شما باید با KCC با همون تاریخ اشتباه مکاتبه کنید تا جوابتون را بدن...یعنی وقتی ایمیل میدین باید تا ریخ اشتباه را بنویسین بتا جوابتون را بدن در غیر اینصورت میگن اطلاعات شما مچ نیست...راه حل مشکل شما اینه که یه ایمیل به kcc میزنید(در قسمت اطلاعات تاریخ اشتباه که ثبت نام کردین را مینویسید) و توضیح میدین که اون موقع تا ریخ را اشتباه کردین و درستش اینه.....بعد یه پرینت از این ایمیل میگیرین و با KCC دیگه کاری ندارین تا روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر موضوع را توضیح میدین و پرینت ایمیل به KCCرا هم نشون میدین...و تمام!

این موضوع قبلا زیاد تو مهاجر سرا بحث شده و اگه خوب همه جا را بخونید همین هائی که گفتم را خواهید یافت.....

(2009-11-20 ساعت 17:02)Shahryar نوشته:  دوستان عزیز،
من در موقع وارد کردن تاریخ تولد خودم و همسرم در فرم اینترنتی
(Application Form) یک روز اشتباه کردم و علت این اشتباه این بوده که پارسال (1387 شمسی و 2008 میلادی) سال کبیسه بوده و من فقط تو تقویم پارسال تاریخ ها رو چک کردم. و بعدا که خیر سرمون لاتاری رو برنده شدیم بقیه فرمها رو بر اساس تاریخ صحیح پاسپورتمون وارد کردم و ارسال کردم...
حالا هم هرچقدر با KCC مکاتبه میکنم و یا تماس تلفنی میگیرم بهم میگن اطلاعات منطبق نیستند. البته با KCC مکاتبه کردم و سعی کردم موضوع رو تشریح کنم. حالا دیگه نمیدونم چی جواب بدند.
-----------------------------------------
بعد از چندین بار مکاتبه با KCC آخرین جوابی که گرفتم این بوده:
Thank you for your inquiry.

KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information.

KCC/rch
Public Inquiry

دوستان هر کس اطلاعاتی در این رابطه داره لطف کنه برام ارسال کنه.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: Shahryar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان