کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بوف
دوستان
در حالیکه ما منتظر کلیرنسمون هستیم بوف عزیز براش مشکل پیش اومده.
بیاید اینجا بهش انرژی مثبت بدیم تا انشالله مثل ما دلهره گرفتن کلیرنس رو هر چه زودتر تجربه کنه !

با آرزوی بهترین برای بوف عزیز و همسرش

الهام جون، پیام جون، لیلی ، تهرانیپور و ... منتظر متنهای پر از انرژیتون هستم
تشکر کنندگان: laili ، hbita ، tehranipoor ، afshin
بوف عزیز من که گفتم عجله کن تردید نداشته باش پشیمون میشی
ولی با این حال از صمیم قلب برات آرزوی موفقیت میکنم ایشالا که سفارت قبول میکنه که تاریخ مصاحبه رو تغییر بده...
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: hbita
من هم مطمئنم اگه دست روی دست نذاری و کاری بکنی حتما نتیجه میگیری..........اونها مثل ما نیستن که بگن مشکله خودته به ما مربوط نیست..... دو ماه دیگه وقت داری..
من که اصلا دست و دلم به کارهای خودم نمیره ماها دیگه جزء یه خانواده ایم...اگه فکر میکنی کاری از دستمون بر میاد بگو....
زندگی تاس خوب آوردن نیست...........زندگی تاس بد را خوب بازی کردنه
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
بوف کاری کن که بعدا به خودت لعنت نفرستی بگی ای کاش رفته بودم شاید 1 در میلیون قبول می کردن وقت مصاحبه را عقب بندازن
بوف عزیز من مطمئنم که سفارت بهت وقت میده ،خودت هم تلاش کن.راستی الهام و shadowعزیز من هم مثل شما منتظر کلیرینس همسرم هستم و البته یک خورده قبل از shadowمصاحبه مان بود یعنی حدود 5ماهه ومن و پسرم بلیطمان را هم برای آخر مرداد گرفتیم ولی بدون همسرم پای رفتن ندارم به امید اینکه زودتر همسرانمان کلیر شوند.راستی مقصد ما سانفرانسیسکو است.
تشکر کنندگان:
بوف عزیز
منم هنوز نظرم اینه که خودتو برسونی. مهم اینه که جلوی کنسول باشی و حرفت رو بزنی خیلی بهتر از غیبته.
منم هر روز به فکرت هستم.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
ای بوف! چرا هیچی نمی گی؟ بابا بگو ببینیم چی کار کردی، چه جوابایی گرفتی. بالاخره زنگ زدی یا نه؟ بابا بیشتر باید تلاش کنی مخصوصاً با شرایط به وجود اومده برای شما باید مطمئن باشی که دیگه از این به بعد اسم همسرت تو لیست سیاهه و این تو اینده زندگی خودتون و بچه هاتون تاثیر داره. هر جوری هست باید دنبال کار رو بگیری و اگه همسرت هم الان نیومد بعداً براش اقدام کنی. شما دیگه اینجا اینده خوبی ندارین. پس حین اینکه دنبال کار همسرتی، بقیه نیروت رو بذار رو این کار. زود هم جواب بده ببینیم چی کار کردی.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان: laili
بچه ها جون خيلي خيلي ممنون از دلگرمي هاتون . شما خيلي خيلي خوب و مهربون هستيد. خيلي دوستون دارم.
فعلا جوابي دريافت نكردم... حيف كه نمي تونم توضيح بدم كه كه چه شرايطي دارم ... ولي فقط اينو بگم كه جرات نكردم حتي تنهايي برم... فعلا كه مشكل همسرم حل نشده... تا ببينيم خدا چي مي خواد...
برام دعا كنيد...
تشکر کنندگان:
بوف عزیز
می تونم ادعا کنم که تا حدودی شما رو درک می کنم، چون این روز ها من هم بشدت با موضوعی که درگیری درگیر بودم و هستم ، موضوعی که هممون می دونیم چیه!!! راستش گفتم تا حدودی چون اون شخص برای گرفتن ویزای من تاثیر گذار نبود و من تونستم برم برای مصاحبه و تا حدودی هم موفق شدم ولی در روحیه من بشدت تاثیر گذار بود چون من حس خاصی نسبت به مصاحبه رفتن و قبول شدن نداشتم!! راستش نمی خواستم تو این تاپیک مطلب بذارم ولی هر چی سعی کردم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم، می خوام بگم اون اوایل ورود به سایت رو یادم میاد که همش دلهره داشتیم که کارنت میشیم یا نه بعد هی دلداری می دادیم بهم که بابا نترسین شماره ما هم در میاد، یادته چند نوع تحلیل راجع به نوع شماره پرونده های امسال انجام دادیمSmile آخرش همه کارنت شدیم بعضی ها رفتن، بعضی ها نرفتن، بعضی ها رفتن و قبول نشدن ، بغضی ها نتونستن برن و.... ولی تو همه این مراحل من شخصاً حس نکردم که تنهام، اینو واقعاً میگم چون دوستانی پیدا کردم که بشدت در یک مورد با هم مشابه بودیم و همه سعی می کردیم به بقیه کمک کنیم. می خوام بگم تو این مرحله احساس تنهایی نکنی چون حداقل در این مورد هم تنها نیستی و یادت باشه که همیشه کورسوی امیدی هست مثل نگرانی های اوایل که حالا خیلی هاش برطرف شده و توصیه می کنم تمام تلاشتو بکنی تا بتونی بری سفارت و مصاحبه بدی و در نهایت یادت باشه رو این دوستایی که اینجا پیدا کردی می تونی همیشه حساب کنی
با آرزوی شنیدن خبر های خوبت
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
بوف عزیز سلام
من دقیقا" نمیدونم مشکلتون چیه ؟یه چیزایی از خواندن مطالب بالا دستگیرم شد .اگه اونی باشه که فهمیدم که دیگه باید در این راه هر چه می تونید تلاش کنید تا خانواده را هر جوری هست ببرید بیرون از اینجا .الان سفارت هم حتما" باهاتون همکاری میکنه شک نکنید .بهترین کار رفتنه .
حتی اگه مجبور شید که بعدا" همسرتون را راهی کنید.شک نکیند . اول از همه به خاطر همسرتون باید دنبال این کار باشید .به امید خدا هر چه زودتر این مشکل نیز رفع می شود .توکل به خدا
تشکر کنندگان:
سلام
بوف عزیز به نظر من اصلا درنگ نکن و شده یا با ایمیل یا تلفنی ویا اینکه دست اخر خودت و خانمت یا حتی مایه اخرش خودت تنها پاشو برو سفارت براشون مشکل ونارا حتی که برات پیش اومده صادقانه توضیح بده کارمندان سفارت ادمهای موجه و منطقی و با فرهنگی هستند قطعا راهی پیش پات میذارند
توجه داشته باش که هنوز دو ماه تا پایان لاتاری مونده و این جای کلی امیده . همون خداوندی که کمک کرد و همه با این کیس نامبر های بالا کارنت شدیم بهت کمک میکنه و مشکلت انشالله حل میشه
شرایطتان سخته همه درک میکنیم ولی بالشخصه تو زندگیم خیلیها رو دیدم که در شرایط بسیار بسیار سخت و نا امید کننده پیروز شدند
ما هم از اینجا برایت قویا دعا میکنیم تا بهترین ها برایت اتفاق بیفتد
تشکر کنندگان:
بوف عزیز سلام
اگه هنوز سفارت بهت جواب نداده باایمیل زیر بهشون ایمیلت رو دوباره فوروارد کن:

CA-Ankara@state.gov

این همون آدرسی هست که وقت من رو دو بار عوض کرده.
ضمنا اگه تو نوشته های بچه ها بخونی حتی برای 3 سپتامبر هم وقت مصاحبه گذاشتن پس امید داشته باش.

برات دعا میکنیم.
تشکر کنندگان:
خیلی ممنون بچه های مهربون از همتون
... arshkarshk عزیز واقعا ممنونم ازت که اینقدر خوش قلب و با مسوولیت هستی که لطف کردی و یه تاپیک به نام من ایجاد کردی برای اینکه مشکلم حل بشه....اون ایمیلم به اون آدرس که گفتی حتما ارسال می کنم.
من سعی می کنم از راهنمایی های همتون تا جایی که بشه استفاده کنم. امیدوارم یه روز به همتون خبرای خوب بدم ...
آره یادش به خیر 1 سال هر ماه بولتن پیش بینی کردیم و روز و ماه شمردیم...
دوستای خوبم اگه یه وقت خبری ازم نشد نگران نباشید واگه باز هم صحبتی ، راهنمایی ، چیزی داشتید ، برام بذارید . من ازشون استفاده می کنم ، حتی اگه جوابی ندم...
امیدوارم یه روز فرصتی پیش بیاد که سیر تا پیاز ماجرا رو واسه همتون تعریف کنم...
تشکر کنندگان:
سلام بوف عزیز
چه خبر؟ چه کار کردی؟
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)