کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مقدار پولی که می توان به همراه برد
دوستان توجه كنن كسي كه ميخاد امريكا زندگي كنه بايد قانون اونجا رو رعايت كنه ثروتشو بايد به اون دولت اعلام كنه از اين فكر باطل دربيايد كه اونجا جر زني كنيد با مشكل روبرو ميشيد بهترين راه پول بردن هم اينه كه يه حساب مثلا تو دبي داشته باشيد بعد از باز كردن حساب تو امريكا از اون حساب برداشت كنيد
تشکر کنندگان:
(2009-10-14 ساعت 06:32)hbita نوشته:  doostan aziz:
man hafteye pish residam.dar havapeyma bargeye gomroki ra ke bayad por mikardid neveshte bood ke shoma har meghdar pool mitavanid be hamrah dashte bashid vali agar balaye 10000$ bood bayad elam konid.man ham rastesh ro neveshtam va hatta yek kalame ham az man chizi naporsidand.va faghat porsidand khoraki chi darike goftam shirini?goftan peste chi?goftam na.goftan be salamat.dar zemn ma emrooz dar bank of america hesab baz kardim ke ham debit card behemun dadan va ham goftan ke credit card ro ta 1 hafte miferestand.dar zemn niyazi ham be ssn nabud vali goftan ke badan be ma elam konin ta file shoma ra upgrade konim.
bita

بیتا جان شما در BoA چقدر گذاشتید که همون موقع بهتون کردیت دادن؟
بعدش، Creditتون حدودا چقدره؟ چون شما Credit History فکر نمیکنم داشته باشید دارم میپرسم. من هم دارم در مورد کردیت کارد تحقیق میکنم. میگن به نومهاجر ها کردیت نمیدن. Secure credit میدن که باهاش کردیت و سابقه بسازن و خوش حسابیشونو ثابت کنن.

بیتا جان مرسی از اطلاع رسانیتو Wink
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
من BANK OF AMERICA حساب باز کردم و اتفاقا با یکی از کارمندهاش که ایرانی بود دوست شدم و کلی تحقیق کردم و بهم گفت که زودتر از 7-8 ماه نمیتونی کردت بگیری ولی یه مدل دیگه هست که میتونی با پول خودت کردیت بگیری یعنی یه سپرده ثابت میذاری و از پول خودت بهت کردیت میدن برای اینکه به بانک ثابت کنی که خوش حساب هستی ....
راستی یه مطلب مهم...
اگر خواستید در BANK OF AMERICA حساب باز کنید حتما STUDENT ACCOUNT باز کنید چون اگر حساب دیگه باز کنید حتما همیشه باید 1500$ تو حسابتون پول بمونه واگر 1499 بشه 10 $ باید جریمه بدید (هر ماه) .....در ضمن پو لهاتون رو تو حساب saving نگه دارید و همیشه مقدار کمی رو تو checking چون امنیت اون بیشتره..
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: I.R ، agsone ، parmida.722
دوستن ازيز:
من هدود 10000$ پول گزشتم و بريه مهه اول از پوله خدم 300!!! تا ثرديت ددنكا بله به قله الهم جون اگه خش هسب بودى تمديد كنن.در زمن هسبى كه ما بز كرديم ستودنت نبود ولى هده اقل هم ندشت.به ما هسبى را پيشنهد كردن كه تا 3 سل مينيموم مجودى نبيد كمتر از 5000 تا بشه و ما برتون مجنى هسبه مهيينه ميفرستيم ولى ما قبول نكرديم.دتا هسب مسله چثك و سپرده بز كرديم و بهمون دبيت ثرد ددنمسله مله ايرن.كه البته خيلى از هتلها هم ونو قبول ندرن!!فقت يك تسييه بسيير مهم كه به هيچ وجه اين هسب ها در ايرن نبيد ثنترلشوند چن بلفسلس هسبتن مسدود خهد شد.
بيتا
-------------------------
doostan aziz:
man hodud 10000$ pool gozashtam va baraye mahe aval az poole khodam 300!!! ta credit dadanka bale be ghole elham joon age khosh hesab boodi tamdid konan.dar zemn hesabi ke ma baz kardim student nabud vali hade aghal ham nadasht.be ma hesabi ra pishnahad kardan ke ta 3 sal minimum mojoodi nabayad kamtar az 5000 ta bashe va ma baratun majani hesabe mahiyane miferestim vali ma ghabul nakardim.dota hesab mesle check va seporde baz kardim va behemun debit card dadanmesle male iran.ke albate kheyli az hotelha ham uno ghabul nadaran!!faghat yek tosiye besiyar mohem ke be hich vajh in hesab ha dar iran nabayad controlshavand chon belafasels hesabetan masdud khahad shod.
bita
تشکر کنندگان: ali1339 ، meweadl ، 20reza
بیتای عزیز ما هم این سوال را که از ایران میسه حساب را چک کرد یا نه پرسیده ایم .جواب این بود که باید 100در 100 یوزر و پسورد درست زده شود والا فکر میکنند کسی داره حسابتون رو چک میکنه و حساب را مسدود میکنند ودر ضمن اگه از یک لب تابی که اینجا ازش برای چک کردن حساب استفاده کرده اید ایران هم استفاده کنید بهتره چون دیگه سوالهای خصوصی را هم نمیپرسه و احتمال مسدود شدن را هم کمتر میکنه.
تشکر کنندگان:
سلام ليى جون:
نه اين به خاطره مسله یوزر و پسسورد نيست،بلكه به خاطره مسله سيايسى و تحریم ايرن هست .چون من هم پسر عموم و هم يكى از دوستانه نزديكم كه براي سفر به ايرن اومده بودن و حسابشون رو چك كرده بودن بلافاصله حسابشون مصدود شده بود و ميگفتن كه كلى دردسر داشت و بايد به بنك توضیح بدين كه تو ايرن چى كار ميكردين و چرا حسابتون از ونجا چك ميشه!!فكرشو بكنين
=======================خواهش می کنم، فارسی تایپ کنید.=========================
salam leiei joon:
na in be khatere masaele user va password nist,balke be khatere masaele siyasi va tahrime iran hast .chon man ham pesar amoum va ham yeki az doostane nazdikam ke baraye safar be iran umade boodan va hesabeshun ro check karde boodan belafasele hesabeshun masdud shode bood va migoftan ke koli dardesar dasht va bayad be bank tozih bedin ke tu iran chi kar mikardin va chera hesabetun az unja check mishe!!fekresho bokonin???!!!!!
تشکر کنندگان: leili ، سارا کوچولو ، 20reza
پیشنهادی که بعضی‌ها می‌کنن اینه که در آمریکا از یک شرکت مطمئن و قابل اعتماد وی پی ان بخرید و در ایران از طریق اون وی پی ان به اکانت دسترسی پیدا کنید. این طوری آی پی شما می‌شه یه آی پی آمریکایی و اون‌ها نمی‌فهمن از کجا حساب رو چک کردید. فقط باید از شرکت ارائه کننده وی پی ان مطمئن باشید که از اطلاعاتی که از طریق سرورشون منتقل می‌کنید سوء استفاده نکنن.
تشکر کنندگان: admin ، leili ، agsone ، parmida.722
من هم فکر میکنم موضوع اعلام پولهای بالای 10000$ در راستای قوانین ضد پول شویی و همینطور برای اداره آمار اقتصادی اونجا باشه

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: ALIREZA205
سلام به همگی
تو مسیر معولا پولتون رونمگردن
تقسیمش کنین
نفری 10 تا میشه
ضمنا یه خانم وکیلی تو رادیوی محلی گفت اینجا بیشترم میتونین بیارینافتصادی دارن
اخیرا فانونسونو رو عوض کردن
به پولی که اول میارین اصلا مالیات تعلق نمیگیره
ولی اگه بعدا بیارین باید حسابی مالیات بدین
این چیزی بود که من تو بانک دیدم.
اینجا مشکل
تشکر کنندگان: agsone ، meweadl
فکر نمیکنم اینطوری باشه
اصولا در مورد مهاجرین پول وارد شده حتی در دفعات بعدی از مالیات معافه
البته بعد از سیتیزن شدن موضوع فرق میکنه
چون اگه بخوان از افراد مهاجر برای پول وارد شده مالیات بگیرند به ضرر اقتصادشونه و اونوقت مهاجرین اون پول رو در جای دیگه ای سرمایه گذاری میکنند و فقط به اندازه نیازشون به داخل کشور میبرند که این موضوع با سرمایه داری جور در نمیآد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان:
سلام من بعد از ورودم به تگزاس مه میشد 1 ماه و 2 هفته از ورودم به امریکا می گذشت درخواست کردیت کارد دادم و همان روز با درهواستم موافقت شد و 2 روز بعد کردیت کاردم را برایم فرستادند و می تونم ماهی 500 دلار برای شروع استفاده کنم و هیچ نوع سپرده و یا هیچ چیز دیگری هم ندادم و به راحتی گرفتم . آقایی که کردیت را به من داد گفت داشتن کردیت کارد هیچ ربطی به اینکه چقدر پول در حساب داری و یا هیچ چیز دیگری ندارد بانک رندم به افراد کردیت کارد می دهد و گفت اگر کسی اقدام کرد و ندادند مشکلی نیست می تونه بعد از کمی بازی با حسابش دوباره اقدام کنه برای دریافت کردیت کارد. من هم در BANK OF AMERICA حساب باز کردم.
ضمنا برای مالیات بر پول وارد کرده به امریکا باید بگم من تحقیق کردم و اداره مهاجرت گفت به پولی که همراه با خود می آورید و اعلام می کنید مالیات تعلق نمی گیره و بعد از مدتی اگر همچنان پول به حسابتون واریز بشه باید بگید از کجا میاد اگر کار دیگری دارید و یا از ایران میاد که دایمی باشه باید براش مالیات بدید چون این نشون می ده شما درآمد دارید و باید برای هر درآمدی چه در امریکا و چه در خارج از اینجا که وارد امریکا بشه باید مالیاتش پرداخت بشه ولی اگر گاهی پولی به حسابتون بیاد برای اوایل تقریبا برای 1 تا 2 سال مالیاتی نباید داد چون می تونید بگید پولی در مملکت خودتون داشتید و الان برایتان فرستادن . این عین جمله اداره مهاجرته.
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: m.memari ، javad_hani ، ali ringoo
سلام
بچه هایی که نزدیک 20000 دلار بردن تو فرود گاه امام خمینی گیر ندادن ؟ و اینکه همه پول را 100 دلاری بردین؟
ممنون
تشکر کنندگان: armstrong
(2009-11-07 ساعت 09:22)hoda نوشته:  سلام من بعد از ورودم به تگزاس مه میشد 1 ماه و 2 هفته از ورودم به امریکا می گذشت درخواست کردیت کارد دادم و همان روز با درهواستم موافقت شد و 2 روز بعد کردیت کاردم را برایم فرستادند و می تونم ماهی 500 دلار برای شروع استفاده کنم و هیچ نوع سپرده و یا هیچ چیز دیگری هم ندادم و به راحتی گرفتم . آقایی که کردیت را به من داد گفت داشتن کردیت کارد هیچ ربطی به اینکه چقدر پول در حساب داری و یا هیچ چیز دیگری ندارد بانک رندم به افراد کردیت کارد می دهد و گفت اگر کسی اقدام کرد و ندادند مشکلی نیست می تونه بعد از کمی بازی با حسابش دوباره اقدام کنه برای دریافت کردیت کارد. من هم در BANK OF AMERICA حساب باز کردم.
ضمنا برای مالیات بر پول وارد کرده به امریکا باید بگم من تحقیق کردم و اداره مهاجرت گفت به پولی که همراه با خود می آورید و اعلام می کنید مالیات تعلق نمی گیره و بعد از مدتی اگر همچنان پول به حسابتون واریز بشه باید بگید از کجا میاد اگر کار دیگری دارید و یا از ایران میاد که دایمی باشه باید براش مالیات بدید چون این نشون می ده شما درآمد دارید و باید برای هر درآمدی چه در امریکا و چه در خارج از اینجا که وارد امریکا بشه باید مالیاتش پرداخت بشه ولی اگر گاهی پولی به حسابتون بیاد برای اوایل تقریبا برای 1 تا 2 سال مالیاتی نباید داد چون می تونید بگید پولی در مملکت خودتون داشتید و الان برایتان فرستادن . این عین جمله اداره مهاجرته.

خیلی ممنون. شما با کدوم قسمت در اداره مهاجرت تماس گرفتید و این رو پرسیدید؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-07 ساعت 14:34)ali1339 نوشته:  سلام
بچه هایی که نزدیک 20000 دلار بردن تو فرود گاه امام خمینی گیر ندادن ؟ و اینکه همه پول را 100 دلاری بردین؟
ممنون

نه عزیزم گیر که ندادن هیچی اصلا نمی پرسن
موفق باشید
(2009-11-07 ساعت 19:14)Hojjat نوشته:  
(2009-11-07 ساعت 09:22)hoda نوشته:  سلام من بعد از ورودم به تگزاس مه میشد 1 ماه و 2 هفته از ورودم به امریکا می گذشت درخواست کردیت کارد دادم و همان روز با درهواستم موافقت شد و 2 روز بعد کردیت کاردم را برایم فرستادند و می تونم ماهی 500 دلار برای شروع استفاده کنم و هیچ نوع سپرده و یا هیچ چیز دیگری هم ندادم و به راحتی گرفتم . آقایی که کردیت را به من داد گفت داشتن کردیت کارد هیچ ربطی به اینکه چقدر پول در حساب داری و یا هیچ چیز دیگری ندارد بانک رندم به افراد کردیت کارد می دهد و گفت اگر کسی اقدام کرد و ندادند مشکلی نیست می تونه بعد از کمی بازی با حسابش دوباره اقدام کنه برای دریافت کردیت کارد. من هم در BANK OF AMERICA حساب باز کردم.

خیلی ممنون. شما با کدوم قسمت در اداره مهاجرت تماس گرفتید و این رو پرسیدید؟

دوست عزیز من تلفن نکردم خودم رفتم اداره مهاجرت برای چند سوال در شهر پلانو تگزاس و رو در رو پرسیدم ضمنا از تمام بانک های اینجا هم بپرسید همینو می گن منم پرسیدم و همین ها رو گفتن

موفق باشید
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
موضوع مهم انست که اگر هم به پولی که شما وارد آمریکا میکنید (مثلا ماهی 4000$)و این کار دائمی باشه یعنی هر ماه باشه و نشون بده که شما کاری دارید یا حسا سپرده ای دارید که بهره اون به آمریکا منتقل میشه و اتفاقا به اون پول مالیات تعلق بگیره در جمع باید اون پول از یه مبلغی که بعنوان حداقل اعلام میشه (از طرف وزارت خزانه داری)بیشتر باشه تا مجبور بشید مالیاتش رو بدید
مثلا برای افراد زیر 65 سال متاهل از خانواده ای که در اون فقط 1 نفر کار میکنه 78000$در سال یا بیشتر
وگرنه به اون معافیت مالیاتی تعلق میگیره البته باید کل ماجرا در فرمهای مالیاتی سالیانه اعلام بشه
این در امد است اما هزینه هم هست که باید دقیق محاسبه بشه مثل بیمه و قسط خونه و امثالهم
در اخر درصدی از مانده درآمد به حساب مالیات منظور میشه که باید خودتان چک اونو بفرستید
نقل از سایت وزارت خزانه داری آمریکا

تشکر کنندگان: .YAS

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان