کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه ناکام!!!!!!!!
سلام
بچه ها منم رفتم مصاحبه البته 3 ماه مصاحبم رو انداخته بودم عقب که افتاد 29 تیر,
والا تا قبل مصاحبه آنکارا خیلی خوش گذشت یه چند تا رفیقم پیدا کردیم اونجا که خوب تا روز دوشنبه که رفتیم مصاحبه صبح!!!
تمام مراحل از دادن مدرک ها تا انگشت نگاری و دادن پول خوب که رسیدیم به interview یه خانم گنده هیکلی بد اخلاق اومد هنوز 1 دقیقه نشد به من گفت تو تاریخ تولدت تو ثبت نام اینترنتی اشتباه بود 1 سال و نمی تونیم کیستو قبول کنیم شاید تقلب کردی,حالا هرچی ما میگفتیم بهتون میل زدم همشو گفتم تازه ایمیلم هم بشون نشون دادم گرفت ازم یه نگاه 3 ثانیه کرد گذاشت رو پروندم و گفت نمیشه و برگه صورتی رو بهم دادSad
یه بچه ها هم اونجا لاتاری بود برگه آبی بهش دادن ولی گفتن شاید کلیرینس نشی تا سپتامبر,
در هر صورت ما یک سال الاف بودیم که آخرش اینطور شد مثل اینکه ببرنت یه جای بلند یه حالی بکنی بد با کله پرتت کنن پایین.
در هر حال از همه بچه ها مهاجر سرا تشکر میکنم که هر وقت سوال داشتم جواب دادن و براشون دعا میکنم که آمریکا بهشون خوش بگذره و جا مارو خالی کنن!!!!!!!!!!!
case number:2009AS00017xxx
تشکر کنندگان:
سلام پژمان عزیز
من واقعاً تعجب می کنم چرا کیست رد شده؟؟ نمی دونم چی بگم این آخرا مثل اینکه دارن بازی در میارن!!!
ولی حتماً حکمتی داشته این اتفاق ، امیدوارم در آینده اتفاقات خیلی بهتر و بزرگتری تو زندگیت بیفتهSmile
یا حق
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: Pejman
پژمان جان منم خیلی متأسفم. بد اوضاعیه. سال تولد همسر من هم یکسال اشتباه شده بود. ولی کیس ما اینطوری نبود البته ما همون اول موقع سوگند خوردن بلافاصله موضوع رو مطرح کردیم و من هم قبلاً سه بار نامه نوشته بودم به کی سی سی و یه نامه مفصل هم به سفارت که تو سفرنامة ما هست. میشه برای کسای دیگه که ممکنه بعداً همین مشکلو داشته باشن بیشتر توضیح بدی که نامت به اندازه کافی تأثیرگذار بود یا نه و موضوع رو همون اول مطرح کردی با افسره یا نه.
اگه تو این شناسنامة لعنتی یه تاریخ میلادی هم برای همه می زدن این همه اشتباه پیش نمیومد.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان: Pejman ، mohammadg846
پژمان عزیز
واقعا متاسف شدم و میدونم بعد ازاین همه دلهوره جه جوری آدم دپرس میشه.
ولی یه چیزی یادمون باشه لاتاری بازی با شانسه از ابتدا تا انتهاش.

یه چیز دیگه رو هم یادمون باشه برای خودم و همسرم هم میگم که منتظر کلیرنس هستیم:

چو ایزد ز رحمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری

حتما دلیلی داشته که با همه این هزینه ها و بیمها و امیدهایی که داشتی نباید میرفتی امریکا ولی هوش و حواست باشه که صدای باز شدن درهای دیگر رو بشنوی ...

سعی کردم یه جورایی دلداریت بدم خیلی غصه نخوری
برات آرزوی پیروزی توی مسیرهای دیگر زندگی رو دارم
پژمان عزیز
واقعا از اتفاقی که واست پیش اومده متاسفم امیدوارم در بقیه مراحل زندگی موفق باشی
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
--------------------------------------------------------------------------------

واقعا که.............
هر چی امسال تو اعلام شماره ها و کارنت شدنها ذوق کردیم الان داریم پس میدیم...............
نمیدونم فکر میکردیم مسائل اخیر تاثیر مثبت در روند ویزا گرفتن داره که نداشت....
پژمان جان فقط میتونم بگم متاسفم ............

--------------------------------------------------------------------------------
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
ممنون از لطف همه بچه ها مهاجرسرا!!!
اگه این لاتاری برا ما شانس نداشت ولی تونستم بچه های گلی مثل شمارو باهاشون آشنا بشم
case number:2009AS00017xxx
تشکر کنندگان: laili
دوستان عزیز
میبینید آنکارا حسابی بازی درآورده.
آقای پژمان همون موردیه که دوست من بهم گفته بود و خودش هم که بنده خدا بدنبال اسپانسر دومه.
نمیدونم چرا آنکارا کلا سیستمش با ابوظبی فرق داره.
امیدوارم دیگه از این موارد نشنویم و همه کلیر بشن.
ولی آنکارا یه جورایی داری هی دبه درمیارهSad
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
پژمان عزیز منم متاسفم ولی به این اعتقاد دارم که حتما خدای مهربون سرنوشت بهتری برات رقم زده و آمریکا به صلاح زندگی شما نبوده. متاسفم
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
پژمان عزیز واقعا از اتفاقی که واست پیش اومده متاسفم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی .
راستی شما چقدر حساب بانکی برده بودید که گفتن کافی نیست ؟
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
واقعا متاسف شدم البته ما هم چنین مشکلی داشتیم من روز صدور پاسپورت را به جای روز تولد زده بودم .خانم کنسول هم حرف ما را با پاسپورت چک کرد و گفت این اشتباه یک اشتباه تشابهی است چون ماه تولد با ماه صدور پاسپورت یکی است. اما بقیه مدارک ما را بررسی کرد و گفت شما در ایران مشکل دارید! در ضمن خودم که همیشه به خاطر شرایطم از انواع و اقسام تبعیضها رنج کشیدم و همسرم هم که اصلا سابقه هیچ نوع شغل دولتی نداشت ولی آن خانم با کمال بی رحمی برگه آبی را دستمان داد و گفت 4 ماه طول می کشه تا جوابتان بیاد. بعد که متوجه تعجب من شد اضافه کرد البته 2 ماه دیگه لاتری 2009 تمام می شه و این بود نتیجه بیش ازیکسال انتظار. این ها را نوشتم نه برای اینکه فکر کنم تافته جدا بافته ام و باید به من ویزا را همان موقع میداد. بلکه منظورم اینه که این بک گراند چک ربطی به شغل دولتی غیر دولتی با دولتی مخالف دولتی ..........نداره چیزهایی هست که حتما ما نمی دانیم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان