کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امکان سفر برای کسی که والدینش citizen هستند
سلام من 30 سالمه و متاهل هستم . پدر و مادرم از طریق لتاری مقیم آمریکا هستن اما 2 سال دیگه پاسپورت میگیرن. حساب بانکی حدود 50 میلیون و بصورت انفرادی قصد سفر توریستی به آمریکا دارم و در پروسه مهاجرت هم نیستم . در ایران هم پروانه نظام مهندسی دارم و سفر خارجی 1 بار هم نرفتم.2 سوال دارم از دوستان اول اینکه پدرم میتونه برام دعوت نامه بده با توجه به اینکه اونجا داره کار میکنه اما اسپانسر از رمان ورود به آمریکا داره؟ دوم اینکه یکی از آشنایان دور من در اونجا برام دعوت نامه داده با سربرگ شرکتش که گفته من منزل خودش میمونم و بازگشتمو تضمین کرده.این آیا کنسول رو مردد نمیکنه که چرا پدرت برات دعوت نامه نداده؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان
من خانم 36 ساله متاهل هستم. پدر و مادر و برادرم در امریکا زندگی میکنند و حدود 2 سال هست که سیتیزن شدند و برای گرین کارت برای من اقدام کردند.
من میخوام امسال برای ویزای توریستی اقدام کنم برای دیدنشون و اصلا قصد موندن ندارم
کارمند یک شرکت خصوصی هستم و سابقه 3 سفر شنگن و چندین سفر کاری به کشورهای مختلف رو دارم. همینطور دانشجوی مقطع فوق لیسانس هم هستم.
گردش و مانده حساب نسبتا خوبی دارم و بدون همسرم میخوام اقدام کنم
میخواستم بدونم به نظرتون با توجه به اینکه برای مهاجرت برای من اقدام شده چقدر شانس گرفتن ویزا دارم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین و نظرتون رو بگین
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان