کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
IELTS
من انشاءا... 4شنبه تو افیس استرالیا امتحان مصاحبه دارم و فرداش ایلتس در سه مهارت مطمئن باشید اگر اطلاعات خوبی کسب کنم حتما به شماها خواهم گفت
پاسخ
تشکر کنندگان:
مصاحبه خوب بود و سوالات را تا اندازه زیاد جواب دادم لیسنینگ ریتینگ بد نبودند اما زیدینگ افتضاح بود مال من که بدبود از بچه های دیگه که پرسیدم اون ها هم شاکی بودند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام٠يه چيز ميگم مسخرم نكنين٠قرار بود براي ادامه تحصيل برم ايتاليا براي همين رفتم كلاس و بعد يكسال و نيم تقريبا ياد گرفتم اما دقيقه 90 همه چي بهم خورد_براي همين دنبال اينگليش نبودم٠اما حالا بحث مهاجرت به كانادا پيش اومده پيشنهاد ميكنيد از كجا شروع كنم؟مكالمه؟بايد مكالمه بلد باشم كه تافل يا آيلتس رو بگذرونم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نمی دونم چرا همه از ایلتس می ترسید یا بد گفتید از جو امتحان ایلتس در مقایسه با تافل یه جایی هم دیدم که یکی گفته بود آمریکا ایلتس رو قبول نداره.
اصلا این طور نیست من هر دو رو امتحان دادم برای تافل دو هفته خوندم برای ایلتس هم سه هفته اینو بگم که من زبانم خوبه کلا ولی همیشه بد امتحان می دم فقط اینو می گم که هر دوشون یک مدلند و هر چی سرچ کردم که نمره ایلتس رو به تافل کانورت کنم می بینم 7.5 ایلتس 100 تا 105 تافله پس اینو می شه فهمید که یک جورند و حد توانایی آدم رو مثل هم تخمین می زنند. از رفتار پرسنل هم می گم امیربهادر برای تافل عالی بودند و تهران ایلتس هم خوبند مناز سایرین هم در مورد ایلتس سنجش بد نشنیدم ولی تافل سازمان سنجش اصلا خوب نبود البته منم اون روز حالم بد بود ولی فضای امتحانش هم بد بود. خاطره تافلم برای دو سال پیشه ولی ایلتس همین دو ماه پیش دادم.لطفا از ایلتس نترسید. من فکر نمی کردم کهlistening 7 بشم ولی شدم.
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
من خودم زبانم در حد خوب بود و با یه ماه خوندن ایلتس رو شدم 7.5
کلاس رو توی موسسه قطب راوندی تو میرزای شیرازی رفتم (همون شعبه‌ش که برای فرانسه زیاد می‌رن) که یه استاد برای ریدینگ و رایتینگ داشتیم که عالی بود... اگر اشتباه نکنم اسمش خانم فخرالسلام یا یه همچین چیزی بود... یه خانم جوون بود ولی نحوه‌ی کار کردنش عالی بود و به قدری خوب قلق‌های آیلتس رو یادمون می‌داد که حد نداشت

امتحانم رو هم آیلتس ایران (سنجش) دادم که از روز مصاحبه‌م خیلی خیلی راضی بودم و برخوردشون عالی بود و اسپیکینگ رو شدم 8
3 تا skill دیگه رو شدم 7
برای تمرین هم اگر از من می‌شنوید کتاب‌های تست Cambridge رو اگر با دقت کار کنید کافیه و تضمین می‌دم که نمره‌ی خوبی بگیرید... من خودم متاسفانه به خاطر وقت کمی که داشتم فقط 2 تا تست کاملش رو زدم، اما همون هم خیلی خیلی خوب بود... چون نحوه‌ی طراحی سوالات و اجرای امتحان دقیقن مشابه خود جلسه‌ی امتحان آیلتسه و مخصوصن به تمرین زمانبندی خیلی کمک می‌کنه

کلن، از آیلتس نترسین، تست خیلی خیلی راحتیه و در مورد لهجه‌ش هم با اینکه استرالیایی و بریتیشه اکثرش، اما بقدری شمرده و واضح حرف می‌زنن که به ندرت مشکل‌زا می‌شه
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، farzad-it
سلام.
بچه ها مدرک ايلتس چند سال اعتبار داره ؟
يا مادام العمره؟
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-10-12 ساعت 18:13)farzad-it نوشته:  سلام.
بچه ها مدرک ايلتس چند سال اعتبار داره ؟
يا مادام العمره؟

فقط 2 سال معتبره
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad-it

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان