آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

تعویق زمان مصاحبه
[/font]با سلام
زمان مصاحبه من 1 جولای بوده و نرفتم به وکیل گفتم میل بزنه عقب بندازه هنوز از سفارت ابوظبی خبری نشده چیکار کنم آیا امیدی هست؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شما قبلش باید میل می زدی می گفتی عقب بندازن نه اینکه نری بعد بگی دوباره برات برنامه بزارن!

من خودم حداقل 4 ماه باید مصاحبه ام رو که احتمالا تو مارچه عقب بندازم وگرنه نمی تونم برم. باید بپرسم میشه عقبش انداخت این همه مدت یا نه
شماره کیس: ‎2012AS00056xxx‎
نامه اول:-july-15-2012 ایمیل
کنسولگری:Ankara
ارسال مدارک: ‎july-17-2012‎ ایمیل
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎Aug-03‎ ایمیل
تاریخ مصاحبه: ‎Sep-11‎ روز جهانی تروریسم
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 سپتامبر
جمع تقریبی هزینه ها: زیاد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
زمان مصاحبه من ‎1 june‎ بود بدلیل مشکل اسپانسر نرفتم به وکیلم در آمریکا گفتم زمان مصاحبه را عقب بندازه هنوز خبری از سفارت نشده یا وکیل میل نزده نمیدونم چیکار کنم
با تشکر از دوستان منتظر راهنمایی های شما هستم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
کار به این مهمی و آسونی را چرا خودتون شخصا" دنبال نکردید.؟از وکیلتون دیگه خبری ندارید؟ ریسک بالایی کردید.چرا بدون اسپانسر نرفتید در حالیکه امسال خیلی از بچه ها بدون داشتن اسپانسر فقط با حساب بانکی یا سند خانه ویزا گرفته اند.؟؟؟
ولی به نظر من باز هم با سفارت تماس بگیرید و ماجرا را بگویید بلکه با تقاضای شما برای مصاحبه مجدد موافقت کنند.خدا را چه دیدی؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان