کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اخذ ویزای تحصیلی از سفارت هند در تهران
در این بحث راجع به راه های اخذ ویزای تحصیلی از سفارت هندوستان در تهران صحبت می شود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، HAZARA ، msar
با سلام می خواستم ببینم آیا تنها شعبه ماکرو سافت در هنده و طریقه و هزینه دریافت ویزای تحصیلی به چه صورت می باشد . با تشکر
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
سلام . مایکروسافت شعبه های زبادی در سراسر دنیا داره که تو هندوستان هم یکی از شعبه هاش در دهلی نو واقع شده و تا اونجایی که میدونم دوبی هم شعبه داره .
برای دریافت ویزای تحصیلی هم باید یا نامه پذیرش از دانشگاه های هند داشته باشید یا از کالج های زبان که در این صورت با 79000 تومان میتونید از سفارت ویزا بگیرید .
سوالی بود در خدمتم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، mohammad.maleki ، mahtab6 ، HAZARA ، msar
سلام
می خواستم بونم راسته که می گن :برای مدرک فوق دیپلم رشته ی هنر تو هند کار هست .من مدرک کاردانی هنرم با معدل 18.82
اگه درسته می شه مراحل کارو بهم بگین.ممنون
پاسخ
(2010-11-27 ساعت 03:02)رهگذر نوشته:  سلام
می خواستم بونم راسته که می گن :برای مدرک فوق دیپلم رشته ی هنر تو هند کار هست .من مدرک کاردانی هنرم با معدل 18.82
اگه درسته می شه مراحل کارو بهم بگین.ممنون

دوست عزیز من در هند هستم ، اینجا برای تحصیل کرده های دکترا شون هم کار نیست.... وقت و هزینه خودتون رو صرف هند نکنید...

کشور های انگلیس ،فرانسه و ایتالیا برای رشته هنر خیلی مناسب ترند ،
که از این بین ، ایتالیا هم ارزان تر و هم بازار کار بهتری در این ضمینه وجود دارد.

[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
مرسی دوست عزیز ولی آیا تو ایتالیا دانشگاهی وجود داره که بتونه با دیدن نمونه کار ومعدلم بورسیه برام بفرسته .چون من از لحاظ مالی نمی تونم خودمو ساپورت کنم .اگه تو این زمینه اطلاع دارین ممنون میشم از تون راهنماییم کنین
پاسخ
(2010-11-27 ساعت 13:32)رهگذر نوشته:  مرسی دوست عزیز ولی آیا تو ایتالیا دانشگاهی وجود داره که بتونه با دیدن نمونه کار ومعدلم بورسیه برام بفرسته .چون من از لحاظ مالی نمی تونم خودمو ساپورت کنم .اگه تو این زمینه اطلاع دارین ممنون میشم از تون راهنماییم کنین

ببینید کلا من تو هیچ دانشگاه اروپایی ندیده ام که مدرک فوق دیپلم را قبول داشته باشند ، و همچین سیستمی ندارند. بعضی از کشور ها از جمله آلمان و سوئیس که به کل مدرک لیسانس ایران رو قبول ندارند ، و حتی اگر هم لیسانس و فوق داشته باشید ، باید از لیسانس شروع به تحصیل کنید...

نمونه کار بیشتر در هنگام resume , cv قابل قبول است و شرط معدل هم برای گرفتن پذیرش که متاسفانه فوق دیپلم رو قبول نمی کنند.

و اگر هم قرار به بورسیه دادند و ساپورت مالی و یا به قولی فاند دادن باشه ، بیشتر در مقطع دکترا این امر قابل اجرا است و در موارده بسیار معدودی در مقطع فوق لیسانس...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، mahtab6 ، HAZARA ، msar
یه سوال ایا مدرک دیپلم رو قبول دارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: xbox ، HAZARA ، msar
(2010-11-27 ساعت 20:41)mohammad.maleki نوشته:  یه سوال ایا مدرک دیپلم رو قبول دارند.

قبول دارند ، ولی شرط گرفتن پذیرش داشتن مدرک پیش دانشگاهی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، mahtab6 ، HAZARA ، msar
سلام به دوستان
اگر ممکنه اطلاعاتی در مورد مقطع دکترا در هند بهم بدین و اینکه آیا میشه فاند گرفت یا نه؟ مخصوصا مدارس کسب و کار Business schools. خیلی متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
سلام خدمت دوستان .
یکی از دوستان من در هند برام یک پذیرش از یکی از دانشگاه های هندی گرفته که به اصطلاح میگند پذیرش صوری . الان میخواد این پذیرش رو برام بفرسته که برم سفارت مصاحبه . میخواستم ببینم مصاحبه چطوریه ؟ خیلی استرس دارم .
در ضمن من دیپلم دارم و 3 ماه دیگه هم فوق دیپلم میگیرم .

ممنون میشم راهنماییم کنید .
پاسخ
کسی جواب منو نمیده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-04-07 ساعت 13:09)nini_bade نوشته:  کسی جواب منو نمیده ؟

سلام
من نميدونم منظور شما از پذيرش صوري چيه چون اگه صوري باشه و اعتبار نداشته باشه و يا براي سفارت ناشناخته باشه معلومه كه قبولش نمي كنند . ضمن اينكه سفارت هر پذيرشي رو هم قبول نميكنه . الانم تو هند هستم و قانون جديدي براي اين كه شما ميگين رو نشنيدم . در يك نگاه كلي سفارت از شما وثيقه مالي براي مدت اقامت - پاسپورت - علت سفر - محل و آدرس دقيق اقامت - مدارك دانشگاهي رو به احتمال زياد و در خاتمه ادميشن كه بايد از هند فرستاده بشه تا شما همراه خودتون به سفارت ببريد . عكس همراهتون داشته باشيد و كپي و ....
همين براي مصاحبه هم بايد قبلش وقت داشته باشيد . اصلا هم ترس نداره . زبون انگليسي براي جواب دادن به سوالات هم بلد باشيد يا كسي رو كه بتونه بجاي شما حرف بزنه رو با خودتون ببريد . ديگه بقيه اش چيزي نيست اگه مشكلي نداشته باشيد يه هفته اي ويزاتون دستتونه .اينم جواب
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: nini_bade ، saeed53 ، HAZARA ، msar
سلام. من در مقطع دکترا از Indian Institute of Science, Bangalore پذیرش گرفتم. بایستی 1 آگوست آنجا باشم. به نظرتان چطور میتونم فرایند گرفتن ویزای تحقیقاتی را کوتاهتر کنم؟ ممنونم
پاسخ
مصاحبه نمیکنند مدارک را تحویل بدهید هزینه صدور ویزا . ویزاتون 10 روز طول میکشه تا حاضر بشه
البته متوجه نشدم منظور از پذیرش سوری یعنی چی

(2011-04-07 ساعت 13:09)nini_bade نوشته:  کسی جواب منو نمیده ؟

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان