کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان
چگونگی اخذ پذیرش و هزینه های آن
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: mahtab6 ، saeed53 ، msar
- ممكنه بهترين كالج زبان رو تو هند معرفي كنيد و اينكه كسي كه زبانش در حد مبتدي باشه ، براي گرفتن آيلس چه مدت بايد اونجا باشه .
- و چطور ميشه از اون كالج پذيرش گرفت .

پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، msar
در شهر حيدر آباد عثماني و جواهر نهرو ولي نهرو ارزون تره و راحت تر چون از ابتدا شروع ميكنن شهريه هر ترمش هم كه سه ماهه 300 دلار امريكا هست
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed53 ، shkhmo ، mehrdad.mohajersara ، msar
من سیمباسیس در پونا رو پیشنهاد میکنم طبق قوانین جدید این تنها داشگاهی که شما برای تمدید ویزا نیز به برگشت به ایران ندارین
پاسخ
(2011-03-06 ساعت 21:49)saeed53 نوشته:  من سیمباسیس در پونا رو پیشنهاد میکنم طبق قوانین جدید این تنها داشگاهی که شما برای تمدید ویزا نیز به برگشت به ایران ندارین

دوست عزیز ، تمامی افرادی که بطور موقت در هند هستند......

از دکترا( با اینکه ری سرچ ویزا دارند) تا همین دوره های زبان ، باید از اداره پلیس برای ورود و خروج مجدد از هند برگه تائید بگیرند... این یک قانون کلی در این جهنم 72 ملت است !

[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
دوستان عزیز دانشگاه سیمباسیس در دورههای زبان نسبت به دانشگاههای دیگر گرانتر است ولی در پایان دوره برای تمدید ویزا نیاز نیست به ایران برگردین و در داخل هند برای شما تمدید ویزا میکند ولی دانشگاههای دیگر این شهر بعد از پایان دوره حتما باید برگردین ایران و درخواست مجدد ویزا دانشخویی کنید جهت اطلاعات بیشتر در خدمت هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: رامین راد ، shkhmo ، msar
سعید جان من واقعا شرمنده ام و عذر می خواهم که بی دقتی از بنده بود!
خوب نوشته شما رو نخوندم و به اشتباه فکر کردم که برای رفتن و آمد مجدد در هند رو می فرمایید....
و کاملا حق با شما است....

پاسخ
تشکر کنندگان: saeed53 ، shkhmo ، msar

سعید جان من واقعا شرمنده ام و عذر می خواهم که بی دقتی از بنده بود!
خوب نوشته شما رو نخوندم و به اشتباه فکر کردم که برای رفتن و آمد مجدد در هند رو می فرمایید....
و کاملا حق با شما است.

دوست عزیزم من تموم پستهای شما رو خوندم و میدونم چقدر از هند بدت میاد ولی من و دوربینم عاشق هند هستیم .

پاسخ
تشکر کنندگان: fran ، رامین راد ، peyman.eskandary ، msar
saeed53 عزیز.

هند خوب است! اما تنها برای مدتی... راحتی که مردم هند دارند را ، شاید در هیچ جا نتوان دید...
اما این نگاه ها ، تنها از دید یک توریست مناسب است... و شگفت آور... نه برای مدت طولانی زندگی کردن...
تفاوت های اقلیمی و فرهنگی مردمان هند ، با مردمان ایران بسیار بسیار متفاوته...
ولی همانطور هم که قبلا عرض کردم ، هند برای انجام امور اقتصادی و سرمایه گذاری کشوری مناسب است....

به هر حال سلیقه ها و نوع دیدگاه ها متفاوت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: رامین راد ، saeed53 ، msar
سلام

میخواستم بپرسم این که گفته شده فقط دانشگاه سیمبایسس بدون برگشت به ایران ویزا را تمدید میکنه . مگه مثلا" دانشگاه های دیگر مثل همان عثمانی و جواهر لعل نهرو که دوستان گفتند را نمیشه بدون بازگشت تمدید ویزا کرد . در جایی که هنوز ویزای شما تمام نشده و شما مثلا" 2 ماه از ویزات باقی مونده باشه ؟

اگر محصل باشید و در سفارت ایران مشغول به تحصیل باشید چطور ؟

منظورم اینه که سفارت ایران میتونه برای محصل هاش تقاضای ویزا از کشور هند کنه یا نه ؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-04-17 ساعت 02:14)میناسیان نوشته:  سلام

میخواستم بپرسم این که گفته شده فقط دانشگاه سیمبایسس بدون برگشت به ایران ویزا را تمدید میکنه . مگه مثلا" دانشگاه های دیگر مثل همان عثمانی و جواهر لعل نهرو که دوستان گفتند را نمیشه بدون بازگشت تمدید ویزا کرد . در جایی که هنوز ویزای شما تمام نشده و شما مثلا" 2 ماه از ویزات باقی مونده باشه ؟

اگر محصل باشید و در سفارت ایران مشغول به تحصیل باشید چطور ؟

منظورم اینه که سفارت ایران میتونه برای محصل هاش تقاضای ویزا از کشور هند کنه یا نه ؟
سلام ببخشید که دیر جواب میدم
معمولا مشکل شما در ابتدا همون کالج زبان اگه درست انتخاب کنین نیاز به cheng courss ندارین و قبل از اتمام کالج زبان میتونین پزیرش از دانشگاه مورد نظر بگیرین و ویزا رو همینجا تمذیذ کنین که کلا اینا هیچکدوم به سفارت ایران ربطی نداره تنها قسمت مربوط به ایران گرفتن تاییدیه از کنسول حیدر اباد مبنی بر واقعیت داشتن مدارک تحصیلی و گذرنامه هست که با email امکان پذیره
با تشکر

پاسخ
(2011-01-31 ساعت 00:58)IRAU نوشته:  در شهر حيدر آباد عثماني و جواهر نهرو ولي نهرو ارزون تره و راحت تر چون از ابتدا شروع ميكنن شهريه هر ترمش هم كه سه ماهه 300 دلار امريكا هست

پیشنهاد می کنم حیدر اباد نری یه جایی که مسلمان نشین است لذا یه سری قوانین انجا داره که شرایط زندگی را یه مقدار سخت میکنه من بمبی پونا دهلی یا بنگلور برای انتخاب محل تحصیل پیشنهاد می کنم

پاسخ
تشکر کنندگان: saeed53 ، msar
(2011-07-13 ساعت 16:48)sami3m نوشته:  [quote='IRAU' pid='95163' dateline='1296419336']
در شهر حيدر آباد عثماني و جواهر نهرو ولي نهرو ارزون تره و راحت تر چون از ابتدا شروع ميكنن شهريه هر ترمش هم كه سه ماهه 300 دلار امريكا هست

پیشنهاد می کنم حیدر اباد نری یه جایی که مسلمان نشین لذا یه سری قوانین انجا داره که شرایط زندگی را یه مقدار سخت میکنه من بمبی پونا دهلی یا بنگلور برای انتخاب محل تحصیل پیشنهاد می کنم

من کاملا موافقم

پاسخ
آیا با دیپلم میشه وارد دانشگاههای هند شد؟
آیا توصیه میکنید که برای ادامه تخصیل اونجا برم و بعد از اونجا به یه کشور خوب برم؟
انتظار.....
پاسخ

من 16سالمه؛يعني امسال ميرم سوم دبيرستان؛دخترم..من ميتونم برم هند تو كالج هاي زبان ثبت نام كنم با اين سن؟يا بايد صبر كنم؟چقدر؟
شرط معدل داره؟يعني معدلم چند بايد باشه كه كارم راحتتر باشه؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان