کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
I-134
سلام،

مي خواستم بدونم تعهد مالي اين ضمانت براي اسپانسر تا چه مدت است؟يعني براي چند سال او ضامن ما ميشود؟

متشكرم
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:
در بند 11 فرم I-134 ، اسپانسر شما می نویسد که برای چه مدت و چه تعهداتی را بر عهده میگیرد. تصور میکنم این دیگر به افسر مربوطه بستگی دارد که با توجه به سایر موارد پرونده شما تصمیم بگیرد که آیا شما در این مدت و با این کمک از طرف اسپانسر شما بتوانید مستقل شوید یا نه.
برای من اسپانسر خوبم تعهد یک ساله کرده بود و مشکلی پیش نیامد.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
مرسي از پاسخ شما ولي ميشه بيشتر توضيح بدين كه آيا موارد مشخصي ( يا حداقل كليشه ايي ) براي تعهد وجود داره كه اسپانسر بايد متعهد بشه؟اسپانسر ما فكر كنم از اونهايي باشه كه ميخواهد از زير بعضي چيزها در بره. البته چيزي را هم بدون ok وكيلش امضا نميكنه. از طرفي چون شماره پرونده ما بالاست و فرصتي براي مصاحبه دوم و... نداريم ؛ بايد تمام مدارك را در روز مصاحبه آماده داشته باشيم. پس ميشه دوستان اين راه را رفته راهنمايي كنند و بگويند: حداقل موارد ضمانت طي اين فرم شامل چه چيزهايي ميشه تا ما هم از اون درخواست كنيم؟

متشكرم
تشکر کنندگان:
اسپانسر من هم یک سال تعهد کرده و در بند 11 فرم 134 نوشته:
I intend to furnish her room and board for at least 12 month.
علاوه بر فرم 134، کپی حساب بانکی و داراییهای نقدیش+ فرمهای مالیاتی 2005و 2006و 2007 + فرم w2 رو برام فرستاده بود.
تشکر کنندگان:
سلام
اسپانسر من 3 ماه تعهد کرده.کپی فرم مالیات رو هم نفرستاده.این 3 ماه از کی محاسبه میشه.توجه کنید که ایشان اکتبر 2007 منو ساپورت کرده.
تشکر کنندگان:
با سلام
من با مراجعه به فرم i-134 فهمیدم اسپانسر من در بخش 11 چیزی رو مشخص نکرده این چه مفهومی داره ؟
با تشکر
شماره کیس: AS98XX
نامه اول: 2007 3th April
ارسال مدارک: 7th May 2007
دریافت پاکت دوم: بدستم نرسید
مصاحبه: 15th May 2008
كليرنس: دو ماه بعد
دریافت ویزا:7 سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام،

ولي بايد بنويسد. حداقل طي لينكي كه بنظرم آقاي عمران در قسمتي ديگه گذاشته بود؛ بايد موارد ذكر شود. دوستان خبره ( samad, omran, masoud, ehsan. admin,bita,soheila,....و همه اونهايي كه ويزا گرفته اند) ميشه اطلاعات بگذاريد و بگوييد براي شما چي نوشته بوده اند؟

مرسي
تشکر کنندگان:
اسپانسر من برای من نوشته:
Room & board for 12 month
1000$ for 12 month

اما همون طور که گفتم به خیلی چیزا ممکنه که بستگی داشته باشه: میزان تحصیلات، سن، رشته تحصیلی، سابقه کار، میزان انگلیسی ای که بلدید، روحیه آدم در مصاحبه...
در نهایت این مدت و کمک هایی که اسپانسر می نویسه و تعهد می کنه، باید افسر مربوطه رو قانع کنه که شما بعد از کمک های اسپانسرتون، می تونید روی پای خودتون وایسید و گلیم خودتونو از آب بکشید.
پیشنهاد میکنم 12 الی 18 ماه از اسپانسرتون کمک بخوایید. ایشون میتونه تنها Room $ board رو بنویسه که معمولاً اسپانسر ها همین کارو میکنن. (البته اگه کمک هزینه ای رو هم براتون بنویسه که دیگه عالیه Wink )
موفق باشید سوال دیگری بود من در خدمتم.
تشکر کنندگان:
godthegreat عزیز
این قضیه دقیقا به رابطه شما و اسپانسرتون بستگی داره. به عنوان مثال همونطور که میبینید اسپانسر صمد فقط به مدت 12 ماه ، Room & board رو نوشته که معقوله ولی بعضی از بچه ها هستن که اسپانسر اصلا چیزی ننوشته و یا فقط 3 ماه نوشته.
در مورد ما، اسپانسر عزیزمون، کلیه امور از قبیل محل اقامت، تخلفات رانندگی، هزینه های درمانی، مشکلات بانکی، ایاب و ذهاب، مسافرت و ... رو تا زمانیکه ما در آمریکا هستیم (یعنی به صورت نامحدود) ساپورت کرده و فکر میکنم که در روز مصاحبه خیلی مشکل ما رو حل میکنه.
" جا داره که اینجا یه تشکر ویژه از اسپانسر عزیزم بکنم که واقعا من و همسرم رو شرمنده کرده و امیدوارم که مهمونای خوبی براش باشیم"
تشکر کنندگان: respecttousa ، ezbob74
سلام دوستان

از دوستان میشه یکی بگه این I-134 چقدر اعتبار داره ؟ یعنی چند ماه قبل
از مصاحبه میشه تهیه کرد ?
شماره کیس: 2008AS13xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Still Waiting ( نرسید )
مصاحبه: در ماه .Aug
آمدن کلیرنس: 35 روز قبل از مصاحبه !!!!
( پروسه FBI چک از زمان کارنت شدنتان برای مصاحبه در Kcc یا همان Visa Bulletin که حدود 45 روز قبل از مصاحبه میباشد شروع میشود )
گرفتن ویزا: دو روز بعد از مصاحبه
تشکر کنندگان:
reza1974 نوشته: از دوستان میشه یکی بگه این I-134 چقدر اعتبار داره ؟ یعنی چند ماه قبل
از مصاحبه میشه تهیه کرد ?

سوال شما قبلاً جواب داده شده. __اینجا__ و __اینجا__
تشکر کنندگان:
در این بند از نامه دوم چیزی به عنوان کپی برگه مالیاتی ذکر نکرده نظرتون چیه؟
An original, notarized form I - 134 affidenavit of support, completed carefully with all supporting documents. Please read the instructions very carefully for form I –134.
Personal funds in the forms of bank statements in U.S.Dollars or Dirham may also be used.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان