کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت پایان خدمت
سلام دوستان
ایا ترجمه کارت پایان خدمت سربازی در مراحل مهاجرت لازمه؟
ایا خدمت سربازی در سپاه برای مهاجرت مشکل سازه؟
ممنون اگه راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinfsf ، ghorbat ، msar
سلام
کارت پایان خدمت ترجمه کنید هم دادگستری هم امور خارجه مهر میکنه اگه در مصاحبه خواستند نشون میدهید اگه نه که هیچ
از سربازی در سپاه نترسید سربازی در ایران اجباری است ودست مانیست سپاه افتادنمون و تمام کنسولها هم این را میدانند سه نفر را میشناسم با همین سربازی سپاه ویزای امریکا رو گرفتند
پاسخ
تشکر کنندگان: rad_95 ، ghorbat ، msar
برای بسیجی ها سهمیه ندارند تو آمریکا؟ :d
پاسخ
تشکر کنندگان: iSoheil ، tarfandkhaneh ، ghorbat ، mohammadrv ، msar ، hameddjj
من سربازی رو به عنوان پیام اور بهداشت در بیمارستان به عنوان تکنسین بیهوشی گذروندم ولی کارت پاییان خدمتم رو سپاه صادر کرده.skilled workers در قسمت مشخصات سربازی محل خدمت و درجمو چی بنویسم؟ سرباز یا تکنسین بیهوشی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ghorbat ، msar
بنویسanaesthesiologist technician in health messengerدر این صورت شما راستشو هم نوشتی چون واقعیت داستان اینه که شما پیام اور بهداشت بودی و صرفا فقط سپاه ارگان ناظر براین سیستم بهداشتی بوده اما اگه بنویس سپاه فکر میکنند تو مرکز سپاه خدمت میکردی پس واقعیتی را عنوان کنید که کمتر در کارتان گره میندازه گرچه خدمت در سپاه هم به نظر من امتیاز خیلی منفی محسوب نمیشود
پاسخ
با عرض پوزش دو تا مورد اصلاح میکنم اول انکه حواسم نبود شما برای کاندا اقدام کردید چون بحث سپاه و پیام اور بهداشت که گفتم در مورد تجربه اینجانب در رابطه با لاتاری امریکا است چ.ن بنده در رابطه با کانادا اطلاعی ندارم
مورد دوم انکه: تکنسین بیهوشی=anaesthesiology technician
پاسخ
من لیسانس بودم و تو سپاه ستوان دوم بودم تو پر کردن فرم کانادا آیا باید بخش milatery service رو پر کنم یا نه و اگر باید پر کنم چی بنویسم
در (Scedule 1(Background and Decleration شماره 14 رو چطوری پر کنم
-Branch Of service Unit Members and Name of Your Commanding Officer اینو چی بنویسم = سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
RANK = ستوان دوم
این دو تا رو چی بنویسم خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من از طریق کمک یکی از دوستان کارت معافیت پزشکی برای اعصاب و روان گرفتم.آیا این موضوع روی مهاجرت از طریق سر ما یه گذاری (هر کشوری) یا ویزای دانشجویی تا ثیر داره؟
پاسخ
وضعیت سرابازی شما فقط از نظر چک امنیتی مهم است اینکه سپاه بوده اید اصلا اهمیت ندارد ولی بعضی بخشهای سپاه می تواند موجب طولانی تر شدن پروسه شوند. اگر معافیت پزشکی گرفته اید مشکلی نیست. اگر در سپاه نبوده اید ولی کارت پایان خدمت سپاه را دارید این موضوع را توضیح دهید و اگر می توانید قانون مربوطه را هم ضمیمه مدارکتون کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ghorbat ، aladin ، msar
سلام;
من معافیت سربازیمُ بصورت پزشکی (چشم) گرفتم، که ماه یش عمل لیزیک کردم و دیگه عینک نمیزنم و ...
بنده حتی یک روز (حتی نیم ساعت Smile ) هم خدمت نکردم - نه آموزش نه اون یکی. سال 85 کارت معافیتمُ تحویل گرفتم.
قضیه من چطور میشه؟
کوروش‌کبیر: فرمان دادم بدنم را بدون مومیایی و تابوت به خاک بسپارند تا ذرّات بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ghorbat ، msar ، Ahmad hoseini
من می تونم سوابق خدمت سربازی رو که سابقه بیمه هم میشه به عنوان سابقه کار هم رد کنم؟ چون سابقه کار حسابداری تو مدت خدمتم دارم اما چون بیمه سربازی برام بیمه رد می کرد نمیشد سر کارم بیمه رد کنم. واسه همین شرکت فقط یه نامه داده که فلانی این مدت حسابدار شرکت بوده. این سابقه کاری قبوله؟
پاسخ
سلام دوستان شرایط من به صورتی است که من در سپاه خدمت کرده و کسری خدمت بسیج در سپاه را دارم می خواستم ببینم که آیا این تاثیر منفی بر روی مهاجرت من به کانادا می گذارد ؟
پاسخ
(2010-08-29 ساعت 00:50)babi1984 نوشته:  سلام دوستان شرایط من به صورتی است که من در سپاه خدمت کرده و کسری خدمت بسیج در سپاه را دارم می خواستم ببینم که آیا این تاثیر منفی بر روی مهاجرت من به کانادا می گذارد ؟

سلام
به نظر من پرونده مهاجرتی شما بخاطر محل خدمت سربازی شما رد نمیشه، ولی احتمالا بررسی کیس مهاجرتی تون طولانی تر میشه
پاسخ
(2010-08-29 ساعت 03:10)OMID_R نوشته:  
(2010-08-29 ساعت 00:50)babi1984 نوشته:  سلام دوستان شرایط من به صورتی است که من در سپاه خدمت کرده و کسری خدمت بسیج در سپاه را دارم می خواستم ببینم که آیا این تاثیر منفی بر روی مهاجرت من به کانادا می گذارد ؟

سلام
به نظر من پرونده مهاجرتی شما بخاطر محل خدمت سربازی شما رد نمیشه، ولی احتمالا بررسی کیس مهاجرتی تون طولانی تر میشه

دوستان من منظورم این بوده که من از سپاه کسری خدم بسیج گرفته ام و آنها سپاه را به عنوان یک سامان تروریستی می شناسند منظورم این هستش که با این پرونده م ریجکت نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2010-09-05 ساعت 23:49)babi1984 نوشته:  
(2010-08-29 ساعت 03:10)OMID_R نوشته:  

سلام

دوستان من منظورم این بوده که من از سپاه کسری خدم بسیج گرفته ام و آنها سپاه را به عنوان یک سامان XXX می شناسند منظورم این هستش که با این پرونده م ریجکت نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
د.سته عزیز بهتون پیشنهاد میکنم اول پستتونو ویرایش کنید و بعدش دوباره قوانین مهاجرسرارو بخونید!!!!!!!
در ارسال پست ها دقت کنید!!!
این وبسایت نباید ف+یلتر بشه
در ضمن نوع کارت مهم نیست مگر موارد خاص پزشکی
سپاه در قوانین کشورمون هست
فقط شاید اف بی ای چکتون طول بکشه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان