کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مناقصه ی ویزا
merdax عزیز دقیقا حرف دل من و زدی Wink
تازه بالای سه تا هم باز جای فکر داره... که اصلا آدم سه میلیون و بگیره اینجا چطوری میخواهد خرجش کنه؟Rolleyes
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، honareirani
من از طرف خودم و لیلی نظر میدم و میدونم که لیلی با نظر من کاملا موافقهBig Grin
ما ویزامون رو به هیچ قیمتی نمیفروشیم حتی 10000000000000 $Big Grin
این ویزای خوشگل که الان تو پاس ماست به قیمت 1 سال خون دل خوردن و انتظار کشیدن و استرس داشتن به دست اومده
پس اصلا نمیتونیم براش قیمت تعیین کنیم....مگه آدامس بادکنکیه؟؟؟؟؟
منظور لیلی جون از ایجاد این تاپیک فقط این بود که میخواست به همه ثابت کنه قدر ویزایی رو که تو پاستون خورده رو بدونید و خدا رو شکر کنید.خیلی ها در آرزوی داشتن این ویزا هستند ولی همیشه هم نمیشه همه چیز رو با پول خرید
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، laili ، matrix ، hbita ، honareirani
منم منظورم 2 میلیون دلار بودBig Grin
یعنی به عبارتی حدوداً 2 میلیارد تومن
و یا از طرفی 20 میلیارد ریالTongue
و در حالت دیگه 40 میلیارد تا 10 شاهی Big Grin
و شاید 90 میلیارد تا عباسی Big Grin

اگر هم بخوام برگردم عقب تر باید از سیستم کالا به کالا استفاده کنم.
مثلا:
ویزا آمریکا = x کیسه گندم
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، honareirani
درسته که ویزای سرمایه گذاری در آمریکا 500 هزار دلار به بالا خرج داره. اما کسایی که اونطوری ویزا می گیرند 500 هزار دلارشون رو نمی دن که ویزا بگیرن. اونها پولشون رو می برن تو آمریکا. مبلغی که خرج ویزا می کنند زیر 3000 دلاره.(برای هر نفر)
به نظر من مقایسه اشتباهی بود که دوستان کردند.
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، یه مهاجر ، joseph
اشتباه نکنید ویزا از طریق سرمایه گداری 500000 دلاری به این راحتی هم که فکر میکنید نیست اولا 2 سال طول میکشه تازه شاید درست بشه هیچ ضمانتی نیست.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani
پست لیلی خانم ارزش ویزا رو میخواهد مشخص کند.
ولی گذشته از این حرفها 10.000.000.000.000 $ پول داشته باشید.مطمئن باشید گرین کارت که خوبه ویزا مریخ هم بهتون میدن.
ارزش ویزا آمریکا خیلی زیاده ولی اون ویزای سرمایه گزاری هم یه مقداری مطمئن هست.
البته لاتاری خیلی مطمئن تر هست.
اگر من بودم حاضر بودم تا 30 میلیون بدم واسه ویزا آمریکا .
این از منBig Grin
پاسخ
لیلی خانم به نظر من صد ملیون میارزه ولی بعضی ها رو میشناسم حاضرند تا دویست تا هم بدهند!!!!
پاسخ
در اصل برای ویزای سرمایه گذاری زیر یک میلیون دلار هیچ تضمینی وجود نداره ..........اگرهم بشه به قول الهام دو سال طول میکشه.....
در ضمن من شنیدم ویزای سرمایه داری حداق یک سال طول میکشه تا گرین کارت بهتون بدن............زندگی بدون گرین کارت و با ویزا در آمریکا یعنی زجر...........Sad چون بخواهید نفس هم بکشید باید پول بدید از بیمه های تامین اجتماعی و بیمه ماشین و تحصیل و هر چیز دیگه ای چهار برابر کسی که گرین کارت داره ازتون میگیرن................
با احتساب پول وکیل و خرجهای جانبی فکر کنم بیشتر تر ازیکی در بیادSadSad
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، honareirani
دوستان این ارقام برای یه گرین کارته - پس خانواده 4 نفری گرین کارت میبرند. وضعشون توپه - بچه ها با این ارزش مواظب جونتون باشید:Big Grin
پاسخ
واقعا اینطوریه؟؟
من نمی دونستم اینقدر ارزش داره!
چه خوش شانسم من!
پاسخ
merdax نوشته: با توجه به این که گرین کارت با سرمایه گذاری توی مناطق معمولی توی آمریکا 1میلیون دلار خرج داره !!! و با توجه به این که ویزایی که توی پاس ما لاتاری برده ها میخوره،مقدمه گرین کارته و در حالت عادی 1 ماه بعد از دریافتش،میتونیم گرین کارتو توی دستامون لمس کنیم،من همون 1میلیون دلار اولو+ویزای مهاجرتی توی یه جایی مثل انگلیس یا استرالیا یا سوئد میگیرم،الان ارزششو که حدس میزنم میبینم زیر 1ونیم میلیون دلار نمیفروشم!
اگه قیمت بالائیه،این واقعیته! ارزش واقعیش در حداقل همینه! اصلا جنبه فان نداره این قیمت گذاری! تازه قیمت آزادی ای که به دست میاری،موقعیتت و پیشرفتی که میتونی داشته باشیو اگه حساب نکنی! بکنی که میزنه بالای 3میلیون دلار!

merdax جان ما چوب حراج زدیم. نصف قیمت یک و نیم میلیون دلار بده خیرشو ببینی.
پاسخ
من الان متوجه شدم چرا کلرینس تهرانی پور داره طول میکشه ! Rolleyes
بابا چند میلیون دلار بایدجابه جا بشه دیگه !!!
پاسخ
آره arshkarshk جان راست میگی!

چهار ضربدر سه میلیون دلار میکنه به عبارت دوازده میلیون دلار! شبکه! سان ... فران ... سیس ... کو ...! پیداش کردم ...! پس این کامیونه که تو ترکیه توقیف شده احتمالاً یه ارتباطی هم با ویزای ما داشته ...

آقا کسی راهی سراغ نداره تو این مهلت باقیمونده خانواده رو پنج نفریش کنیم؟Big Grin

پنج ضربدر سه ...
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، hbita ، honareirani
دوستان عزيز
چنانچه قبلا گفتم به نظر من تعيين قيمت مادي براي اين نوع ويزا كار صحيحي نيست ولي دو فرض براي آن دارم:
كسب ويزاي لاتاري باارزش است زيرا فعلا برنده را از نااميدي ياس،پوچي و مشكلات روزمره مي رهاند و كلا اينده روشني را ترسيم ميكند كه طبعا پول زيادي اگر هم باشد لزوما اين نتايج مثبت را ندارد.
كسب ويزاي لاتاري بي ارزش است چنانچه برنده آن دچار خودخواهي غرور، فخر فروشي شود كه در اين صورت اين نوع ويزا نه تنها ارزش ندارد كه بلاي جان آدمي است.
يك لحظه خود را جاي كساني بگذاريد كه اتخاب نشده و در سالهاي بعد به اميد مينشينند.
تا نظر شما چه باشد.
موفق باشيد
پاسخ
تارای عزیز باهات موافقم ویزای آمریکا رو واقعا نمیشه ارزش گذاری کرد
در مورد فخر و غرور برنده ی لاتاری هم واقعا اگر کسی دچارش بشه جای تاسف داره............Shy
حالا اگر کسی بورس بگیره از دانشگاهی یا به واسطه ی علم و دانشش مغرور بشه باز آدم بهش حق میده ولی نه به خاطر بردن در لاتاری....Big Grin
به قول ادمین عزیز منهم امیدوارم زمانی برسه که این تالار جزء کم رونق ترین تالارهای مهاجرسرا باشهRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان