کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چرا سفارت در آنکارا جوابگوی من نیست؟
سلام به همگي. ميشه لطفا مرا راهنمائي كنيد كه چه كار بايد بكنم؟ با آنكارا 2 بار تماس گرفته ام و نوشتم از برندگان 2008 هستم و تاريخ مصاحبه و يك سري سؤال پرسيدم. اونها به من ايميل زدند كه ما از شما هيچگونه مدرك و پرونده ايي نداريم با kccتماس بگير بپرس اونها اطلاع دارند يا نه؛ اونها هم هنوز جواب نداده اند. نگرانم نكنه پرونده ام گم شده باشه. البته شماره پرونده ام هم بالاست، نميدونم شايد kcc پرونده ها را يكجا نميفرسته به سفارت خونه ها و منتظر كارنت شدنشون ميشه. نظر شما چيست؟ در ضمن من پرسيده بودم كه آيا حساب بانكي + ملك + job offer ميتونه جاي اسپانسر را بگيره كه نوشتند بايد همه اينهايي را كه ميگويي بفرستي اينجا، افسر مصاحبه كننده ببينه شايد قبول كنه. اول صبر كنم مداركم پيدا بشه بعد اينهارا بفرستم؟ با ايميل يا پست؟

مرسي و منتظر جوابتون هستم
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:
1- آیا شماره شما کارنت شده است؟ آخرین بولتن مال June هست که تا شماره 11900 را کارنت اعلام کرده.
2- اگر در بولتن جدید شماره شما وجود دارد، به KCC ایمیل بزنید و از آنها بخواهید که قضیه را پی گیری کنند.
3- پرونده ای گم نمی شود. این را مطمئن هستم.
4- ارتباط بین KCC و سفارتخانه ها با پست نیست که پرونده ای گم شود.
5- اول باید مشخص بشود که اصلاً پرونده شما به سفارت آنکارا مربوط می شود بعد با آنها مکاتبه کنید. در غیر این صورت اصلاً پاسخگو نیستند.
6- نگران نباشید، با دقت فکر کنید و با اطمینان عمل کنید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
سلام،
مرسي از جواب دلگرم كننده تون آقاي صمد. الان نامه ايي از kcc گرفتم كه دقيقا" همون نظر شما را نوشته بود يعني : تا شماره شما كارنت نشده باشه ما مدركي از شما براي آنكارا يا هر سفارت ديگه ايي نمي فرستيم. پس آنكارا هم درست گفته بود.Big Grinپس ميشه لطفا تاپيكش را خوشايند تر بنويسيد؟
در جواب آقا يا خانوم mreبايد بنوسم همه جور افسر مصاحبه كننده در هر سفارتي پيدا ميشه. هر كدام هرقدر سخت گير باشند، اگه شما براساس قانون جلو رفته باشيد و همون مداركي كه خواستند، آماده كرده باشيد ديگه نگراني نداريد كه طرفتون چقدر سخت گير باشه. يكي از دوستان ما برنده پارسال بود ولي سيكل بود. با كمال اعتماد بنفس(!) رفت آنكارا و گفت من ديپلمم را گم كرده ام اونها باوجودي كه مي دونستن دروغ ميگه ولي بهش 1 سال وقت دادند(شماره اش 23xx بود) تا بره و درس بخونه و دوباره ديپلم بگيره! و در آخرين روزهاي تمام شدن وقت، مداركش را رسوند و ويزا گرفت .الان هم آمريكاست.خودش يك خانوم 53 ساله و ديپلم جديدش را خانه داري گرفت. روز مصاحبه هم شناسنامه دخترش را هتل جا گذاشته بود ولي افسر مربوطه كه يك خانوم بود، با وجودي كه شيفتش تموم شده بود پشت باجه اونقدر موند تا دوستمون بره و از هتل شناسنامه را بياره. ميبينيد همه جور آدم پيدا ميشه. شما اگه مداركتون نقص نداشته باشه ديگه نبايد از چيزي واهمه داشته باشيد.

موفق باشيد.
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان