کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
New Medical Report
سلام به همگی

میخام تست مجدد پزشکی انجام بدم برای افزایش مدت ویزا، لازمه که از سفارت درخاستی چیزی ببرم یا همینطوری برم پیش دکتر اونگان ؟

تجدید تست رو معمولا چه مدت طول می کشه جواب بده؟

باقی بقایتان
تشکر کنندگان:
با سلام
يكشنبه به انكارا رسيديم و او اونجايي كه بايد ازمايشات مجدد ميداديم دوشنبه رفتيم كلينيك اونكان و عين هميشه به من و خانمم نفري يك واكسن ابله مرغان زد كه 6 ماه قبل هم خودش بهمون زده بود و به فرزندمون يك زير جلدي تي اس تي براي تست سل زد و 4 تا واكسن زد كه 2 تاش MMR & HIB بود و جالب اينكه 6 ماه قبل هم اين واكسنها رو به فرزند مون زده بود و اقعا كه جاي تعجب داره اخه هر ادم عاقلي ميدونه كه در عرض 6 ماه 2 بار ام ام ار به كودك 4 ساله زدن خطرناكه ولي اونكان فقط و فقط به MONEY فكر ميكنه و بس اينو اطمينان دارم و يك ادعاي توخالي نيست من باورم نميشد كه براي ايشون حتي جون كودك 4 ساله هم مهم نباشه و الا مثل خودمون واكسن هاي زده شده 6 ماه قبل رو 2 باره ميبردم دكترش فقط براي نزدن مجدد بنويسه تو كارته واكسنش ولي افسوس كه اين كار رو نكرديم و براي اين حماقت خودم رو نخواهم بخشيد اخه براي خودم و همسرم اين كارو كردم و واكسن MMR & TD رو 1 روز قبل از رفتن به انكارا دادم تو كارت واكسنمون وارد كردند و بخاطر همين فقط واكسن ابله مرغون به ما زد و بس و بالاخره ما جواب ازمايش 3 نفري مونو روز 5 شنبه حدود ساعت يك بعد او ظهر برديم سفارت و بعد كمي در صف ورود به سفارت ايستادن و بعد از ورود به داخل سالن انتظار بعد از حدود 15 دقيقه انتظار شماره ما رو صدا كردند و ما ورق ابي رو به خانم متصدي دريافت مدارك داديم و ايشان فرمودند كه بريد به قسمت UPS و از ما 36 ليرا متصدي UPS دريافت كرد و وقتي از خانم سوال كردم كه كي ميتوانيم منتظر رسيدن passpport ها توسط UPS به هتل محل اقامتمون باشيم جواب داد كه بين 3 تا 5 روز و از انجايي كه خدا با ما بود حتي با اينكه passport ها رو سفارت فرداي ان روز يعني جمعه ساعت 4 و نيم بعد از ظهر به UPS تحويل داده بود بسته UPS روز شنبه ساعت 10 صبح بعد از يك سال و نيم انتظار با لاخره به دستمون رسيد واقعا به نازم به لطف خداوند متعال كه ما رو از 4 روز انتظار طاقت فرسا نجات داد و ما توانستيم با flight ساعت 11 شب شنبه به تهران بركرديم و قصه خانم وكيلي ساعت 9 شب هم به مدت زمان 1 سال و نيم( عين باد صبا) به اخر رسيد و ويزاي رويايي امريكا داخل passport ها مون زده شد واقعا موقع دريافت passport ها از UPS و امضا دريافت بسته احساس غريبي منو تو خودم برد و كل اين 1 سال و نيم در ذهنم مرور شد و دوستاي دوست داشتني كه I have never seen هم يادم اومد و با خودم زمزمه كردم كه خيلي دلم براي مهاجرسرا تنك خواهد شد و كساني كه باهاشون بصورت مجازي زندكي كردم و بعضي موفع ها هم با سوالاته تكراريم رنجندمشون و كفرشونو در اوردم deeply sorry بايد باهاشون غزل خىاحافظي رو بخونم ولي در هر صورت بقولFredy Mercury :
SHOW MUST GO ON يا به قول انكليسيها THAT'S LIFT يا به قول Japanese: Jinse da karaneيا به قول روس ها eta zhizn و در اخر ارزو ميكنم كه تمام اونايي كه منتظرند به زودي زود ويزاي نازنينشرن رو دريافت كرده با اعلام اين خبر خوش همه اعضا مهاجر سرا را خوشحال كنند و كلام اخر براي اونهايي كه به هر دليلي موفق به دريافت ويزا نشدند كه ىنيا به اخر نرسيده فقط يك همت بلند ميخواد كه خدا را شكر همه شما داريد و صبر و اميد زيرا خارجي ها بيخود نيست كه ميكن: HOPE NEVER DIES خوب وقت وقت خداحافظيه I wish you all Amercian Permanent residents Good health wealth & good luck
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان