کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ورود به آمريكا با ويزاي نامزدي و ازدواج با شخص ديگر!
مي شه به من بگيد ، شخص بعد از اينكه با ويزاي نامزدي وارد آمريكا شد،مي تونه با شخص ديگه اي غير از نامزدش ازدواج كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
نه بابا نميشه
پاسخ
شما از زمان ورود به آمريكا 90 روز وقت داريد با فردي كه براتون فايل كرده عقد آمريكايي كنيد در غير اينصورت با اتمام اعتبار ويزا (Category: K1) مجبوريد به كشورتون بازگشت كنيد.حالا اگه در اين فاصله با فرد ديگه ازدواج كنيد بايد اين فرد جديد براتون مجدد بعنوان petitioner درخواست ويزاي مهاجرت( Category:IR1 ) كنه اگه تا زماني كه با ويزاي اول در آمريكا بسر مي بريد مراحل درخواست ويزاي دوم تكميل نشه بايد درخواست ويزاي جديد تحت عنوان K3 كنيد ، جهت امكان ادامه اقامت تا تكميل پرونده جديد.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، viking ، Blaze ، msar
(2009-08-19 ساعت 02:41)گل ناز نوشته:  مي شه به من بگيد ، شخص بعد از اينكه با ويزاي نامزدي وارد آمريكا شد،مي تونه با شخص ديگه اي غير از نامزدش ازدواج كنه؟
بَه بَه،،،،
با شنیدن این جور پست ها، و سوالات، قید ازدواج با هموطن داخل ایران را می‌زنم، آدم دیگه به کی می‌تونه اعتماد کنه؟
برای شما هم آرزوی موفقیت می‌کنم که ایشالاه با پل قراردادن نامزدتان در راه رسیدن به آمریکا، به اون یکی عشقتان برسید.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
پاسخ
تشکر کنندگان: gulu ، laili ، Ali Sepehr ، ata_ata ، shani ، الهه سابق ، zohreh36 ، mohammad.maleki ، inanna ، msar
shezem جان این پست دقیقا مال دو سال پیش بوده ..الان دیگه حتما ایشون عاقبت به خیر شدن Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Shezem ، ata_ata ، shani ، الهه سابق ، فردا ، zohreh36 ، twins ، msar
البته نمیشه زود قضاوت کرد. یکی از آشناهای ما می خواست دختری رو از ایران بگیره پسره خودش سیتیزن نبود فقط گرین کارت داشت اما برادر کوچیکش چون توی امریکا به دنیا اومده بود سیتزین بود برای همین با رضایت خودش نامزدش از طریق اون یکی برادر و ویزای نامزدی با سیتیزن به آمریکا رفت. البته برای هر دو طرف حتما زیاد دلنشین نبوده چون باید عکس دونفری با هم داشته باشن و ایمیل عاشقانه و ... و مثل اینکه طبق قوانین هر سیتیزن در طول عمرش بیش از 2 بار نمیتونه فرد خارجی رو با ویزای نامزدی و ازدواج به آمریکا ببره.
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shahrzad_a ، سانازی ، msar
(2012-08-13 ساعت 13:58)shani نوشته:  البته نمیشه زود قضاوت کرد. یکی از آشناهای ما می خواست دختری رو از ایران بگیره پسره خودش سیتیزن نبود فقط گرین کارت داشت اما برادر کوچیکش چون توی امریکا به دنیا اومده بود سیتزین بود برای همین با رضایت خودش نامزدش از طریق اون یکی برادر و ویزای نامزدی با سیتیزن به آمریکا رفت. البته برای هر دو طرف حتما زیاد دلنشین نبوده چون باید عکس دونفری با هم داشته باشن و ایمیل عاشقانه و ... و مثل اینکه طبق قوانین هر سیتیزن در طول عمرش بیش از 2 بار نمیتونه فرد خارجی رو با ویزای نامزدی و ازدواج به آمریکا ببره.

بعد أونوقت چى شد؟چون نه تنها اين كار غير قانونيه،حتى اگر اون طورى كه اون دوستمون گفت شما با كس ديگه ازدواج كنى و برگردى و طرف برات درخواست ويزاى ازدواجى بده احتمال قبول شدنش خيلى كمه چون يك بار visa fraudانجام گرفته،و إز ديد سفارت طرف ممكنه براى بار دوم انجامش بده يا هدفش چيز ديگه اى باشه.درضمن اينم بگم،اگر كسى كار خلاف قانون در پروسه مهاجرتش انجام بده،حتى اگر ده سال إز سيتيزن شدنش بگذره uscis ميتونه گرين كارت و سيتيزن شيپ رو پس بگيره و طرف رو ديپورت كنه

Psكسائل كه گرين كارت ده ساله دارن ميتونن درخواست ويزاى نامزدى بدن.نيازى به سيتيزنشيپ نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shani ، سانازی ، msar
مطمئنی یاسمن جان؟ منظورم ویزای نامزدی برای دارنده گرین کارته. میشه لطف کنی لینکشو بذاری
مرسی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
(2012-08-14 ساعت 22:09)Yasaman mc نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 13:58)shani نوشته:  البته نمیشه زود قضاوت کرد. یکی از آشناهای ما می خواست دختری رو از ایران بگیره پسره خودش سیتیزن نبود فقط گرین کارت داشت اما برادر کوچیکش چون توی امریکا به دنیا اومده بود سیتزین بود برای همین با رضایت خودش نامزدش از طریق اون یکی برادر و ویزای نامزدی با سیتیزن به آمریکا رفت. البته برای هر دو طرف حتما زیاد دلنشین نبوده چون باید عکس دونفری با هم داشته باشن و ایمیل عاشقانه و ... و مثل اینکه طبق قوانین هر سیتیزن در طول عمرش بیش از 2 بار نمیتونه فرد خارجی رو با ویزای نامزدی و ازدواج به آمریکا ببره.

بعد أونوقت چى شد؟چون نه تنها اين كار غير قانونيه،حتى اگر اون طورى كه اون دوستمون گفت شما با كس ديگه ازدواج كنى و برگردى و طرف برات درخواست ويزاى ازدواجى بده احتمال قبول شدنش خيلى كمه چون يك بار visa fraudانجام گرفته،و إز ديد سفارت طرف ممكنه براى بار دوم انجامش بده يا هدفش چيز ديگه اى باشه.درضمن اينم بگم،اگر كسى كار خلاف قانون در پروسه مهاجرتش انجام بده،حتى اگر ده سال إز سيتيزن شدنش بگذره uscis ميتونه گرين كارت و سيتيزن شيپ رو پس بگيره و طرف رو ديپورت كنه

Psكسائل كه گرين كارت ده ساله دارن ميتونن درخواست ويزاى نامزدى بدن.نيازى به سيتيزنشيپ نيست.
جزئیاتش رو نمیدونم چون آشنای نزدیک نیست فقط می دونم که اینطوری ویزا گرفتن. و نمیدونم که چطوری میشه که یک نفر از 4و 5 سالگی توی امریکا باشه اما سیتیزنشیپ نداشته باشه!
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، msar
عجیب نیست واسه من.. همسر من از 10 سالگی امریکا بود ولی ستیزن نبود. پارسال بخاطر پرونده من قبول کرد ستیزن شه! چندتا دوست ایرانی هم داره خیلی وقته اونجا هستن ولی نمیخوان ستیزن شن!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shani ، سانازی ، twins ، msar
احتمالا وزارت مهاجرت آمریکا باید یک بخشی هم بنام ویزای نامردی راه بندازه بجای ویزای نامزدی Big Grin
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، gulu ، girl ، shani ، Reb ، ashkandj ، romance33 ، shadoow ، msar ، shangol
سلام.من بوسیله ویزای ازدواج وارد آمریکا شدم آیا لازمه اینجا هم ازدواج آمریکایی کنیم؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان