کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پشت خط مونده های کلیرنس 2009
تبریک می گم به همه بچه هایی که ویزا گرفتن . باور کنین خیلی خوشحال شدم . از بچه های 2009 همه گرفتن دیگه ؟
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سلام به همگی
خیلی خوشحالم که همه بچه ها مشکلشون حل شده و با دوستان خیلی خوبی هم در آنکارا از نزدیک مراوده داشتمٍ , واقعا نعمتی بودند. و از ادمین, مدیران و همه دوستانی که در این مدت از نظراتشون استفاده میکردم ویا مراوده داشته , به من محبت داشتند بی نهایت سپاسگزارم.
کلا اگه اولین کامنتهای من در مهاجرسرا را به خاطر داشته باشید,نظرم این بوده وهست که آمریکا رفتن "هدف" نیست بلکه "وسیله" است, و خدا بهتر از هر کسی خیر بنده هاشو میدونه و معنای توکل هم نا حدود زیادی همینه . به این تقدیر راضیم قطعا این برای من "نعمتی" است که در لباس "نقمت" ظاهر شده .
(خدا گر به حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری )
این حس که: شادی دوستان منتظر ,شادی من هم شده, ا انرزی و احساس رضایت بسیار زیادی رو در من ایجاد میکنه. بازم از همتون ممنونم خصوصا خانم جهان ,همسر گل و صمیمیشون و صوفیا کوچولو-- خانم ستاره و همسر با وقارشون--hossدوست داشتنی--hanret صبور --tomi مهربون--alireza205 خونگرم (که انشاا.... یک ضرب ویزاشو بگیره)---دوست پزشکمون در آنکارا (که اسمش خاطرم نیست)و همسر محترمشون --باقی دوستان مهاجر سرا که حافظه ام فعلا یاریم نمیکنه تا اسمشونو ذکر کنم . به امید سر بلندی ایران سبز و کامیابی همه عزیزان چه اونور --چه اینور! و برو بچه های 2010 .
ادامه تحصیل یادتون نره. مخلص همگی شهروز
تشکر کنندگان: s..setare ، tomi_ft2000 ، Monica ، free_free ، nefarioos ، mary joon ، 1979SAM ، aadine ، Amir78 ، Eskandari ، SH1A2R3 ، sam11 ، sam11
salam be hamegi
mamnoon az hamegi, man taze emrooz raftam sefatart o visa ro gereftam , dar vaghe 1 oct visa gereftam ba tarikh 30 sep!!!baz ham mamnoon az hamegi makhsoosan az tomi ,agsone jan man beresam tamas migiram. hame gereftan faghat yek nafar ke un ham dadilesh ro migam badan, be parvaz aziz ham tabrik migam ke koli be baradaresh zahmat dadim injaSmile

taghat avordim o shod
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، elham ، Parvaz ، reza22 ، اریو ، leili ، admin ، Spiritual ، tomi_ft2000 ، mina_s ، free_free ، SH1A2R3
خیلی خوشحال شدم ....
تبریک به همه بچه های گل پشت خطی که میدونم تو این چند ماهه به اندازه چند سال پیر شدند و حرص خوردند.
واقعا حقش بود که با این همه استرس به شما خسارت هم بدن. خیلی خیلی خوشحال شدم برای همه دوستای خوب قدیمی...
تشکر کنندگان: great ، matrix ، Amir78 ، SH1A2R3
salam
2bareh be hame bachehaye poshte khat mondeh tabrik migam.
makhsosan be to Matrix aziz.
hala baad az chand rooz bayad amadeh omadn beshi anshallah
residi Tehran ye pm be man bedeh hatman.
bazam be tahmeleton ey vallah migam bacheha
be omid didar dar US
توکل بر تو ای خدای مهربان
تشکر کنندگان: matrix ، SH1A2R3
بچه ها سلام البته می دونم یه خورده دیره ولی من کامپیوترم انکارا مشکل پیدا کرد و از همه چیز دور شدم ...اینقدرم استرس داشتیم که خدا میدونه ما ساعت 1:30 30 سپتامبر ویزا گرفتیم ولی از استرس مردیم
از همه بچه ها ادمین عزیز الهام جان
از شهروز عزیز و hoss عزیز که واقعا دلسوز همه بودند اقای دکتر و خانومشان واقای جهان
و همسر عزیزشان دختر ملوسشان وهمه وهمه که واقعا ما حسابی بهشان زحمت دادیم
ممنون و امیدوارم این تایپیک امیدی باشه برای بچه های 2010

راستی great عزیز چقدر براتون خو شحال شدم وقتی فهمیدیم همه براتون حسابی ذوق کردیم تیریک
ماتریکس عزیز شما که واقعا و واقعا تبریک خیلی خوشحال شدم
tomi عزیز دیدی بلاخره اومد تبریک تبریک
چه روزهایی گذراندیم ولی بلاخره به نتیجه رسید
واقعا باید شکر گذار خدا باشیم
خدا را شکر
تشکر کنندگان: hbita ، leili ، great ، reza22 ، tehranipoor ، admin ، tomi_ft2000 ، seravin ، matrix ، afshin ، saeedhei ، N.D ، 1979SAM ، SH1A2R3
با سلام خدمت همه گل های مهاجر سرایی
واقعاً باید یک دست مریزاد به این سایت و به بچه های باحالش گفت، من اونجا احساس تنهایی نمی کردم چون حس می کردم بقیه از من بیشتر نگران بودن دم همتون گرمSmile راستش سفر خیلی پردردسری شد ولی شکر خدا آخرش خوب شد. اینم تجربه ای که ما تونستیم به بر و بچه های 2010 بدیم که کسی نگران نیومدن کلیرنس نباشه، در واقع کلیرنس ما که اصلاً هیچوقت نیومدBig Grin ما از روز یکشنبه 27 سپتامبر تا 5 شنبه پنج بار رفتیم ابوظبی!!!!
3 روز اول که میگفتن نیومده فردا بیاین، روز 29 گفتن ما عصر چک مستقیم با واشنگتن انجام میدیم و فردا اگه مشکلی نباشه ویزا رو میدیم. ما هم خوشحال و خندان روز 30 رفتیم صبح مدارک رو گرفتن و گفتن ظهر بیاین بگیرین، القصه ظهر هم گفتن حالا باید پک کنیم ببینیم ویزا تموم نشده باشه آمریکا هم هنوز 30 سپتامبر نشده بود گفتن 1 اکتبر!!! بالاخره بخت ما یک اکتبر باز شد و ویزا رو بهمراه آقای معصومی و برادر parvaz عزیز دریافت کردیم ولی متاسفانه یکی از بچه ها که خانمش و پسرش ویزا گرفته بودن نتونست ویزا بگیره که اونم بخاطر اقامت تحصیلی 9 ماهه در سوئد بود که اینا گفتم ما نتونستیم سابقه ای ازش در بیاریم و آخر وقت هم سیستم کات شد و هیچی... و بدتر از همه حرفی بود که اون دختر جوون و بداخلاق به فارسی می گفت: همینه دیگه ، لاتاری شانسه ما هم کاری نمی تونیم بکینیم! بهر حال امیدوارم این دوستمون هم بتونه راه خوبی پیدا کنه که بتونه کارش رو درست کنه زودتر، اگر کسی هم راهکاری داره ممنون میشم اینجا بگه که چقدر کار خودش طول میکشه اگه خانمش بره و گرین بگیره؟؟؟
ضمنا چند تا نکته هم بگم ، ما 2 روز با ماشین خانم ملیکا رفتیم که ماشین خوبی بود و 150 درهم هم می گرفت اگه کسی شمارش رو خواست بهم بگه ولی یک روز با اتوبوس رفتیم که اون هم خیلی راحته 1.30 ساعت تا حداکثر 2 ساعت طول میکشه با بلیت 20 درهم هر طرف. بعدش هم که مزاحم برادر عزیز parvaz شدیم که ما رو تا جبل علی اوردن و بقیش رو با مترو رفتیم با بلیت 4.5 درهمBig Grin باز هم تشکر می کنم از برادر parvaz عزیز.
از افشین عزیز و بقیه بچه ها هم ممنونم که به من تاکید می کردند حتما هفته آخر اونجا باشم، اینم تجربه ای شد برای سال های بعدSmile
و نهایتا از مدیران عزیز سایت، بچه هایی که پیگیر کار ما بودن و Great، اقای معصومی، م.و ، فرزین ، tomi, agsone و.... تشکر می کنم که سختی لحظه ها رو برای ما طاقت پذیر تر کردن. ایشالا بتونم همچنان در خدمت این سایت و بچه های باحالش باشم.

توکل کنید و طاقت بیاریدSmile
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: air ، reza22 ، merdax ، tomi_ft2000 ، seravin ، s..setare ، ALIREZA205 ، great ، yas ، اریو ، leili ، afshin ، afsan2010 ، behroozm ، admin ، mary joon ، mojgank ، saeedhei ، Parvaz ، N.D ، Spiritual ، online27H ، hoda ، Shahoo52 ، mina_s ، assad ، free_free ، aadine ، m.amjadi ، Amir78 ، Eskandari ، SH1A2R3
واقعا از صمیم قلب به همه تبریک میگم و ازتون برای این مدت سپاس فراوان دارم.
ستاره عزیز آره دیدی اومد Big Grin wink
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان: matrix ، s..setare ، afshin ، hoda ، SH1A2R3
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب
مستحق بودم و اینها به زکاتم دادند......................

تبریک میگم..... نه فقط به بچه های کلیر شده ..به تمام دوستان 2009 ....
مثل فیلمهای هندی خدا رو شکر همه چی ختم به خیر شد
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: hbita ، matrix ، tomi_ft2000 ، great ، afshin ، saeedhei ، hoda ، mina_s ، SH1A2R3
سلام به همه ی دوستان با صفای مهاجرسرا
از روز 10خرداد پارسال که نامه ی قبولی همسرم تو لاتاری اومد مهاجرسرا جزیی از زندگی من بوده. با استرس هاتون استرس کشیدم با موفقیت هاتون شاد شدم و لحظه به لحظه با مهاجرسرا نفس کشیدم اگر چه معمولن چیزی نمینوشتم چرا که بیشتر همسرم تو سایت فعال بود. حالا هم که همه تونستن ویزاشونو بگیرن از صمیم قلب خوشحالم.
از قرار معلوم تنها بازماندگان2009 تو مهاجرسرا شهروز و من هستیم با این تفاوت که ویزای من آماده بود اما با لطف بیش از حد هموطنانم!! اجازه ی خروج نیافتم.
وقتی از prisonبیرون اومدم و متنهای سراسر محبت آمیز شما رو برای همسرم دیدم اشک در چشمانم حلقه زد از این همه حس مسوولیت و نوعدوستی که گمان میکردم مدتهاست از این سرزمین رخت بر بسته.
واقعن و از صمیم قلب برای همتون شادی و موفقیت آرزومندم.
سفرت بخیر اما
تو و دوستی خدارا
چو از این.....
به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها
به باران
برسان سلام ما را.

ارادتمند همه.من همسر بوفم!
ahmad54 عزیز
ما همه با هم هستیم.
من به سهم خودم هر کاری بتونم برات انجام میدم.
من به همسرت هم گفتم : نگران نباش اینجا همه کاری میشه کرد
فقط باید حوصله کرد.
امیدوارم هرچه زودتر گرین کارتش بیاد و مراحل کار تو رو شروع کنه
یکی یکی همه چیز درست میشه.
صبر کن میدونم سخته ولی دوتاتون به عشق همدیگه تحمل کنید
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، leili ، ahmad54 ، mary joon ، boof ، SH1A2R3
ahmad54 عزیز
مطمئن باشید باکمی پایداری و صبر این مشکل نیز برطرف خواهد شد .همه ما منتظر روزی خواهیم بود که صدای شما را از اینجا بشنویم.
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، ahmad54 ، boof ، SH1A2R3
احمد عزيز
عجب تجربه اي بود ...
براتون، براي هر دو تاتون آرزوي موفقيت دارم. اميدوارم سختيهاي اين مدت رو تحمل كنيد تا دوباره در كنار هم باشين. اگه يك موقع نااميد داشتين ميشدين يه سري به اينجا بزنين و دوباره پست بوف رو بخونين ...
براتون دعا ميكنيم.
تشکر کنندگان: ahmad54 ، tomi_ft2000 ، boof ، SH1A2R3
احمد عزیز. طبق چیری که من میدونم . شما بعد از اینکه گرین کارت همسرتون بیاد و اقدام کنید برای دریافت گرین کارت خودتون و در حالی که پرونده شما در حال بررسی هست می تونید ویزای نوع K بگیرید و به پیش همسرتون برید تا ببینید پرونده شما چه میشه.. نگران هیچی نباشید. فوقش 2 ماهه میرید آمریکا!
منبع:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
تشکر کنندگان: ahmad54 ، tomi_ft2000 ، boof ، SH1A2R3
سلام
واقعا از صمیم قلب به همه تبریک میگم.......
تشکر کنندگان: matrix ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان