کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پشت خط مونده های کلیرنس 2009
من فکر کنم سفر با زندگی‌ فرق داشته باشه، یعنی‌ اگر زیر ۶ ماه جائی باشین اون رو چک نمیکنن دیگه. خدا به دادمون برسه Sad
تشکر کنندگان: SH1A2R3
laili نوشته:
s..setare نوشته: البنه من نمی دونم بقیه چند سالی خارج از کشور بودند یا نه؟
ولی تقریبا مطمئین هستم که در کشور دیگه ای زندگی کردن یا تعداد مسافرت بالا به کشور های دیگه تا ثیر به سزایی در دیر امدن کلیرینس دارد!!

من به اندازه موهای سرم سفر رفتم ولی همون روز مصاحبه ویزا گرفتم............هم خودم هم همسرم...........کلیرنس همسرم سه ماه قبل از مصاحبه اومده بود...........

من هم سفرهای ماموریتی زیادی خارج از کشور رفتم ولی کلیرنسم 27 روز بعد از مصاحبه آمد.
کیس نامبر: 2009AS3508x
تاریخ دریافت نامه اول: May 28 2008
تاریخ دریافت نامه دوم: Jun 1 2009
تاریخ مصاحبه: Jul 13 2009
کلیرنس: دیگه منتظر نیستم
کلیرنسم اومد10 Aug
تاریخ دریافت ویزا: Aug 24
اعتبار ویزا: 6 ماه تا تاریخ Feb 23 2010
تشکر کنندگان: matrix ، laili ، SH1A2R3
mahkam نوشته: من فکر کنم سفر با زندگی‌ فرق داشته باشه، یعنی‌ اگر زیر ۶ ماه جائی باشین اون رو چک نمیکنن دیگه. خدا به دادمون برسه Sad

مهکام عزیز سلام
من با نظر شما موافقم. یعنی فکر میکنم اگه جایی زندگی کرده باشید برای FBI خیلی خوب خواهد بود که سابقه شمارو راحت تر (نسبت به ایران) از آنجا استعلام کنند. به هر حال امیدوارم همه به راحتی کلیر بشن و نتیجه بگیرند.
کیس نامبر: 2009AS3508x
تاریخ دریافت نامه اول: May 28 2008
تاریخ دریافت نامه دوم: Jun 1 2009
تاریخ مصاحبه: Jul 13 2009
کلیرنس: دیگه منتظر نیستم
کلیرنسم اومد10 Aug
تاریخ دریافت ویزا: Aug 24
اعتبار ویزا: 6 ماه تا تاریخ Feb 23 2010
تشکر کنندگان: sam_hash ، free_free ، SH1A2R3
سلام:
من فکر میکنم مدت زمان زندگی شما در خارج از کشور مهم است بخصوص وقتی که بیشتر از یک سال باشد.
hbita
matrix جان به نظرم اسم این تاپیکو باید میذاشتی لای در مونده های لاتاری 2009 ... Wink
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان: matrix
شهرام جان سلام. اتفاقا من بر عکس فکر می‌کنم یعنی‌ فکر می‌کنم اگه چند جا زندگی‌ کرده باشین، اونا مجبورن چند تا data base مختلف رو چک کنن و مدت زمان طولانی‌ میشه، البته اینا همش حدس و گمانه، در نهایت فکر کنم شانسی هم هست خیلی‌. امروز سفارت بعد از ۲ هفته جواب ما رو داد و گفت ما خودمون میدونیم که deadline آخر سپتامبر هست!! زحمت کشیدن Smile) ما که فعلا لای در موندیم بقول دوستمون!
تشکر کنندگان: matrix ، laili ، SH1A2R3
tehranipoor نوشته: matrix جان به نظرم اسم این تاپیکو باید میذاشتی لای در مونده های لاتاری 2009 ... Wink

کاملاً موافقمBig Grin
راستش من دارم یک کار هایی می کنم واسه اون آخراش!!! غیر از بچه هایی که در ممالک بیگانه زندگی می کنن و دسترسی راحت تری به سفارت دارن بقیه ایران نشینان لطفاً نظر بدن:
به احتمال زیاد می خوام برای سه تاریخ 12و 19 و 26 سپتامبر بلیت رزرو کنم که اگه تا هفته آخر نیاد حداقل هفته آخر اونجا باشم شاید فرجی بشه، بازم اگه اعلام نشد برم سفارت شاید جیغی و دادی و عزی و جزی در نظر آید و موثر افتد Smile
نظر شما چیه؟
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
mahkam نوشته: شهرام جان سلام. اتفاقا من بر عکس فکر می‌کنم یعنی‌ فکر می‌کنم اگه چند جا زندگی‌ کرده باشین، اونا مجبورن چند تا data base مختلف رو چک کنن و مدت زمان طولانی‌ میشه، البته اینا همش حدس و گمانه، در نهایت فکر کنم شانسی هم هست خیلی‌. امروز سفارت بعد از ۲ هفته جواب ما رو داد و گفت ما خودمون میدونیم که deadline آخر سپتامبر هست!! زحمت کشیدن Smile) ما که فعلا لای در موندیم بقول دوستمون!

این که ما میدونیم یعنی نمی خواد به ما بگین یا اینکه یعنی تا 30 سپتامبر اعلام میکنیم!!!!Big Grin
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
هه هه! این رو در ایمیل بعدی ازشون می‌‌پرسم، میگم حالا منظورتون چی‌ بود که میدونین؟ کلا نوشته بودن ما follow up می‌کنیم چون که می‌‌دونیم که deadline دارین! ما هم همچین دسترسیمون آسون نیست به سفارت...۵ ساعت پروازه از ونکوور به مونترال! حالا صبر می‌کنیم،اون آخرا شاید همه باهم یه کاری کردیم، شاید به خودمون نرسه ولی‌ برای سالهای بعد موثر باشه حداقل این deadline رو بردارند برای کسانی‌ که چک میخورن!
تشکر کنندگان: matrix ، SH1A2R3
دوستان یادمه یکی از بچه ها گفته بود تاریخ 19 تا 22 سپتامبر سفارت انکارا تعطیله اگر اینطوری باشه باید حواسون به این تعطیلی باشه ،با توجه به این که 22 سپتامبر 3 شنبه است .کسی می دونه که ایا واقعا همین طور است؟یا نه!!
s..setare نوشته: دوستان یادمه یکی از بچه ها گفته بود تاریخ 19 تا 22 سپتامبر سفارت انکارا تعطیله اگر اینطوری باشه باید حواسون به این تعطیلی باشه ،با توجه به این که 22 سپتامبر 3 شنبه است .کسی می دونه که ایا واقعا همین طور است؟یا نه!!

تعطیلی‌-های سفارت رو میتونین اینجا چک کنین

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html
دوستان عزیز
آنکارا 7 سپتامبر labor day تعطیل است .
آنکارا 19-22 سپتامبر به دلیل عید فطر تعطیل است .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
دوستان عزیز
ابوظبی 6 سپتامبر labor day تعطیل است .
ابوظبی 20-22 سپتامبر به دلیل عید فطر تعطیل است .
تشکر کنندگان: matrix ، SH1A2R3
تبریک به persia که کلیرنسش اومد......شاید یه وقتی‌ مال ما هم اومد! شاید!
تشکر کنندگان: persia
mahkam عزیز نگران نباش حتما میاد .
تشکر کنندگان: mahkam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان