کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوران بارداری و ویزای کانادا یا آمریکا ؟
می خواستم بدونم آیا هیچ راهی هست که در دوران بارداری ویزای کانادا یا آمریکا رو گرفت تا بچه رو اونجا به دنیا آورد؟
ضمنا خاله من کانادا زندگی میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه ویزای توریستی کانادا میتونه کارساز باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ولی من شنیدم ، فقط به بچه اقامت می دهند و والدینش هیچ امتیازی ندارند...
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-17 ساعت 02:32)behroozm نوشته:  ولی من شنیدم ، فقط به بچه اقامت می دهند و والدینش هیچ امتیازی ندارند...

درسته، ولی اینجوری بچه شناسنامه کانادایی میگیره و والدین کارشون راحت تر میشه
هرکی در زمینه تحصیل دبیرستان در کانادا اطلاعاتی داره، لطفا به این سوالای من پاسخ بده
سوال در مورد تحصیل در کانادا قبل از 18 سالگی
ممنون میشم!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-17 ساعت 13:33)farshidG نوشته:  
(2009-12-17 ساعت 02:32)behroozm نوشته:  ولی من شنیدم ، فقط به بچه اقامت می دهند و والدینش هیچ امتیازی ندارند...

درسته، ولی اینجوری بچه شناسنامه کانادایی میگیره و والدین کارشون راحت تر میشه

نه دوست من هرگز به ویزای توریستی و کسی که از این طریق اونجا وضع حمل کنه اقامت یا شناسنامه کانادایی نمی دهند فرزند شما تا 18 سالش نشه و شاغل نشه نمیتونید از مزایای کانادایی بودنش استفاده کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، behroozm ، gbtm ، Blaze
هر کسی در کانادا به دنیا بیاد کانادایی است به جز افرادی که پدر و مادرشان به عنوان مامور سیاسی در کانادا باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ghzlsa
(2009-08-25 ساعت 09:28)moghadas_h@hotmail.com نوشته:  می خواستم بدونم آیا هیچ راهی هست که در دوران بارداری ویزای کانادا یا آمریکا رو گرفت تا بچه رو اونجا به دنیا آورد؟
ضمنا خاله من کانادا زندگی میکنه

سلام دوست عزیز اگر شما فرزندی در کانادا به دنیا بیاورید اسم و محل تولدش ثبت میشه.ولی‌ تا ۱۸ سالگی از نظر قانون کانادائی محسوب نمیشه ،و هیچ امتیازی هم برای شما نداره مگه اینکه بد از ۱۸ سالگی برای پدر و مادرش
اپلا ی‌ کنه.حالا خودت ببین ارزشه اینو داره که تو یه یک کشور قریب دور از حمایت خانواده بچه به دنیا بیاد ،تازه یک چیز دیگه شما با ویزای توریستی که بیمه درست حسابی‌ نداری خرج زایمان خیلی‌ بالا میره ،تازه هر اتفاقی‌ ممکن بیفته در موقعه زایمان.این قانونو گذاشتن که دیگه هر کسی‌ نتونه از طریقه تولد بچه اقامت بگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، gbtm ، Blaze
با سلام.
با توجه به باردار بودن همسرم، برای تولد فرزندمان، در ماه های آخر بارداری به کدامیک از کشورهای : سوئیس، دانمارک، ژاپن، هلند، اتریش، نروژ و یا کانادا سفر کنیم تا فرزندمان شهروند(تبعه) آن کشور شناخته شود؟
با سپاس فراوان از پاسخ شما.
اگر مقدور است نسخه ای از پاسخ و یا لینک آن را برای این حقیر ایمیل کنید.
archiran@chmail.ir
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز:
لطفاً اینجا و اینجا را ببینید.
ایام بکام.

(2017-04-30 ساعت 15:44)zohreh36 نوشته:  سلام و درود ، ميخواستم بدونم با داشتن پاسپورت كانادا مادر،اگر زايمان در ايران بأشه إز نظر اون نوزادى كه متولد ميشه آيا فرقي ميكنه ؟ دومين سوالم اينه كه اگر نوزاد در ايران حالا متولد شد شرايط برأى گرفتن پاسپورت أين نوزاد بايد إز چه طريقي اقدام كرد پيشاپيش ممنون إز پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان