کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در کدام شهر ایران زندگی می کنید
(2009-12-08 ساعت 12:55)ساسان نوشته:  ساسان هستم .
تبریز زندگی میکنم.
نبود کسی از ترکها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام، منم تبریز زندگی میکنم! امروز این تاپیک رو دیدم! شماره کیسم حدودای 15000 هستش!
تشکر کنندگان: ساشا ، ubk ، jan ، m.memari ، yek_mosafer ، alii
(2009-09-13 ساعت 13:57)ساشا نوشته:  سلام

من یک دختر تبریزی هستم و بخاطر کارم ارومیه زندگی می کنم. 28 سالمه .
امیدوارم هر کسی که واقعا از ته دل آرزو داره بره آمریکا تو این لاتاری قبول بشه و بره. با آرزوی موفقیت برای همه

سلام، منم یه دخترهتبریزیم و28 ساله. برنده 2010 هستم.با شمار کیس حدودای 15000، می خواستم اگه امکان داره بیشتر با هم آشنا بشیم!
تشکر کنندگان: ساشا ، ubk ، jan ، mina_s ، m.memari ، yek_mosafer
چه جالب جز یک نفر بقیه همه از شهرهای بزرگند ! شاید تو شهرهای کوچک ایران در مورد لاتاری اطلاع رسانی نشده!!
امیدوارم همه تون مهاجرت راحت و پر از سعادتی داشته باشید! اگه کاری داشتید روی ما اینوریها میتونید حساب کنید!
من احتمالا امسال منطقۀ ولی لس آنجلس می مونم ،ولی سال دیگه نمیدونم سر از کجا دربیارم!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: sh-b ، ساشا ، shahram1347 ، mina_s ، jalaldaiy ، Xman ، mahdis ، yek_mosafer
(2010-02-06 ساعت 13:31)rasarasa نوشته:  چه جالب جز یک نفر بقیه همه از شهرهای بزرگند ! شاید تو شهرهای کوچک ایران در مورد لاتاری اطلاع رسانی نشده!!
امیدوارم همه تون مهاجرت راحت و پر از سعادتی داشته باشید! اگه کاری داشتید روی ما اینوریها میتونید حساب کنید!
من احتمالا امسال منطقۀ ولی لس آنجلس می مونم ،ولی سال دیگه نمیدونم سر از کجا دربیارم!

دوست من من در نکا هستم که شهر کوچکیه ولی خودم تا الان برای 6 نفر ثبت نام کردم که هیچ کدامشون نه با اینتر نت سرو کار دارند ونه با این سایت اشنا هستند
پس فکر کنم دلیل نباشه که در شهرهای کوچک خبری از لاتاری نباشه اینطور نیست؟
تشکر کنندگان: rasarasa ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، farzad101 ، mahdis ، yek_mosafer ، j@vad
(2010-02-06 ساعت 14:29)hassan1358arab نوشته:  دوست من من در نکا هستم که شهر کوچکیه ولی خودم تا الان برای 6 نفر ثبت نام کردم که هیچ کدامشون نه با اینتر نت سرو کار دارند ونه با این سایت اشنا هستند

می خواستم همین رو بشنوم! چون می دونم که خیلی از مردم ایران تو شهرهای کوچک هم با اینترنت و روز دنیا در ارتباطند! و این از نکات بی نظیر کشورمون ایرانه ،که مردمش خیلی جلوتر از شهر و کشورشون و حتی گاهی دنیا ،در حرکتند! درود بر شما!
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
تشکر کنندگان: indmehdi ، sh-b ، lexington ، yek_mosafer ، jan ، Amir78 ، mohamadir
(2010-02-06 ساعت 13:05)azin نوشته:  
(2009-09-13 ساعت 13:57)ساشا نوشته:  سلام

من یک دختر تبریزی هستم و بخاطر کارم ارومیه زندگی می کنم. 28 سالمه .
امیدوارم هر کسی که واقعا از ته دل آرزو داره بره آمریکا تو این لاتاری قبول بشه و بره. با آرزوی موفقیت برای همه

سلام، منم یه دخترهتبریزیم و28 ساله. برنده 2010 هستم.با شمار کیس حدودای 15000، می خواستم اگه امکان داره بیشتر با هم آشنا بشیم!

سلام خيلي خوشحالم إز ديدنت ميتوني شمارتو برام بصورت إرسال خصوصي بفرستي؟
من واست شمارمو ميفرستم. برو قسمت كنترل بنل كاربر (بالاي صفحه) ببين.
تشکر کنندگان: farzad24 ، ساسان ، lexington ، ubk ، jan ، alii ، yek_mosafer
(2010-02-06 ساعت 14:29)hassan1358arab نوشته:  
(2010-02-06 ساعت 13:31)rasarasa نوشته:  چه جالب جز یک نفر بقیه همه از شهرهای بزرگند ! شاید تو شهرهای کوچک ایران در مورد لاتاری اطلاع رسانی نشده!!

دوست من من در نکا هستم که شهر کوچکیه ولی خودم تا الان برای 6 نفر ثبت نام کردم که هیچ کدامشون نه با اینتر نت سرو کار دارند ونه با این سایت اشنا هستند

كاملا درسته به عنوان مثال شهر خود ما، كه حدود 10-12 سال پيش كه من تصميم گرفتم ثبت نام كنم تازه فكر مي كردم از همشهريهام خيلي عقبم و اون زمان شهر ما شايد كمي بزرگتر از اندازه فعلي نكا بود. دليل آنهم ترس از افشاي مشخصات است.
جالبه من براي واكسيناسيون به هلال احمر و مراكز بهداشت كه مراجعه كردم اصلن به همچين موردي برنخورده بودند يعني اينكه همه همشهريان گرامي همه كارهاشون رو تهران انجام مي دهند.
و ترس و محافظه كاري شهرستانهاي كوچك هم كاملن به جاست اولا اينكه خودم يكسال شايد براي 50 نفر يا بيشتر ثبت نام كردم و باعث دردسر بزرگي براي من شد و دوما اينكه تا به حال براي من و چند تا از دوستان كه مي شناسم نامه اول و دوم نرسيده در حالي كه تهرانيهاي عزيز نامه را در خانه تحويل گرفته اند و اين دليل ترس شهرستانيهاست وگرنه شهرستانيها هم اينجا اعلام وجود مي كردند. خود من الان هم با اينكه خيلي از مشخصات من افشا شده هنوز مي ترسم كه اينجا اعلام كنم از كدام شهر هستم چون امسال هم براي من دردسر بزرگي ايجاد شد كه به گمانم به لاتاري مربوط باشه.
تشکر کنندگان: rasarasa ، shahram1347 ، mina_s ، Shahoo52 ، mahdis ، yek_mosafer
(2010-02-06 ساعت 18:42)kavoshgarnet نوشته:  كاملا درسته به عنوان مثال شهر خود ما، كه حدود 10-12 سال پيش كه من تصميم گرفتم ثبت نام كنم تازه فكر مي كردم از همشهريهام خيلي عقبم و اون زمان شهر ما شايد كمي بزرگتر از اندازه فعلي نكا بود. دليل آنهم ترس از افشاي مشخصات است.
جالبه من براي واكسيناسيون به هلال احمر و مراكز بهداشت كه مراجعه كردم اصلن به همچين موردي برنخورده بودند يعني اينكه همه همشهريان گرامي همه كارهاشون رو تهران انجام مي دهند.
و ترس و محافظه كاري شهرستانهاي كوچك هم كاملن به جاست اولا اينكه خودم يكسال شايد براي 50 نفر يا بيشتر ثبت نام كردم و باعث دردسر بزرگي براي من شد و دوما اينكه تا به حال براي من و چند تا از دوستان كه مي شناسم نامه اول و دوم نرسيده در حالي كه تهرانيهاي عزيز نامه را در خانه تحويل گرفته اند و اين دليل ترس شهرستانيهاست وگرنه شهرستانيها هم اينجا اعلام وجود مي كردند. خود من الان هم با اينكه خيلي از مشخصات من افشا شده هنوز مي ترسم كه اينجا اعلام كنم از كدام شهر هستم چون امسال هم براي من دردسر بزرگي ايجاد شد كه به گمانم به لاتاري مربوط باشه.

منظورت از دردسر چيه؟
تشکر کنندگان: lexington ، yek_mosafer
سلام
منم فرزاد هستم و در مشهد. تبریک میگم به شما و امیدوارم موفق باشی .
اگر مایل بودید میتونیم با هم در تماس باشیم.
fnblue2009@gmail.com
ایمیل من هست.با تشکر و احترام
تشکر کنندگان: پرستو ، yek_mosafer
سلام به همگي
ساكن مشهد هستم
با آرزوي موفقيت براي همه
تشکر کنندگان: Farshid22
سلام به همه دوستان

ساكن مشهد از خراسان جنوبي
براي همه آرزوي موفقيت دارم
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: yek_mosafer
Smile 
با سلام
منم 27 سالمه از تبریز
امیدوارم همتون به آرزوهاتون برسین مخصوصا اونایی که مثل من ثبت نام کردن و منتظر برنده شدن هستن.
در خدمت سایر اعضاء مهاجر سرا بویژه دوستانی که از تبریزن هستم.
تشکر کنندگان: ساشا ، ساسان ، mina_s ، m.memari ، Farshid22 ، alii ، mahdis ، yek_mosafer
ما هم تهرانRolleyes
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، Farshid22
من ازآبادان شهر خوبان هستم دم همه تون گرم
تشکر کنندگان: yek_mosafer
با درود به همه دوستان وآرزوی موفقیت برای شما

من جان هستم و 33 سالمه و فعلا قم هستم . و اصالتآ آذری هستم .
برنده سال 2010 و کیس نامبر من حدود 14000 هست . من اوایل آگوست مصاحبه دارم .
کیس نامبر :***13
تاریخ کارنت شدن: بولتن March 2010
دریافت نامه دوم: 15/5/2010
تاریخ مصاحبه اول : 26 may
تاریخ مصاحبه دوم : 3 August
کنسولگری: آنکارا
تاریخ دریافت کلیرنس: منتظرم
[color=#000080]تاریخ دریافت ویزا : مهر 89

ورود به امریکا : سیاتل ۲۷/۱/۲۰۱۱

تشکر کنندگان: farzad24 ، ساشا ، m.memari ، Farshid22 ، yek_mosafer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان